Komunikaty PR

FORUM i GALA WOMAN POWER 2023 - kobiety wizjonerki

2023-03-07  |  11:00
Biuro prasowe

28 kwietnia 2023 r. Hotel Hilton, Warszawa 

 

Mamy przyjemność poinformować, że redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD zdecydowała się zorganizować dn. 28 kwietnia 2023 r. w warszawskim hotelu Hilton II edycję NIEZWYKŁEGO WYDARZENIA DLA KOBIET FORUM I GALI WOMAN POWER 2023 -kobiety wizjonerki pod patronatem medialnym magazynu VIVA.

 

To cykliczne wydarzenie o charakterze edukacyjno-kulturalnym skierowane do szerokiego grona uczestników: kobiet i mężczyzn jednakże skupiamy się tu na tworzeniu kręgów kobiecej mocy i kobiecego wsparcia w życiu i biznesie.

 

Organizowane jako event 1-dniowy,  podczas którego zaplanowane są panele dyskusyjne, wywiady indywidualne, konwersacje z uczestnikami wydarzenia, rozmowy z liderkami gotowymi podzielić się wiedzą i doświadczeniem targi wystawców, budowanie społeczności osób, które pomogą w rozwoju biznesu, występy rozrywkowe, koncerty, licytacje charytatywne oraz wieczorna uroczysta GALA jako zwieńczenie wydarzenia.

 

Podczas Forum i wieczornej uroczystej Gali porozmawiamy głównie w kobiecym gronie o tym, jak kobiety inwestują, jak można zwiększyć ich dostęp do stanowisk kierowniczych w branży nie tylko modowej, kulinarnej, estetycznej, ale też technologicznej, co się zmieniło od naszego ostatniego spotkania i jakie mamy możliwości doskonalenia. 

 

Skupimy się na rosnącej sile kobiet we wszystkich obszarach, tak biznesu, jak i samego życia. Będziemy mieć panel CUD o znalezieniu harmonii między ciałem, umysłem i duszą, ponadto panele kobiety w biznesie i kobiety wizjonerki. Zaprosimy ekspertów i ekspertki.

 

Forum i Gala będzie niepowtarzalną okazją do wspierania i dzielenia się wizją podniesienia rangi pracowitych, przedsiębiorczych oraz odważnych kobiet. 

 

 

Po raz drugi przyznamy nagrodę Top Woman in Power 2023, Top Woman’s Brand, Top Polish Brand i Ambasadora Kobiet, prestiżowe wyróżnienia za osiągnięcia i potwierdzenie sukcesu w biznesie, która oferuje możliwości marketingowe i PR, a także zwiększy wiarygodność nagrodzonych oraz ich pozycję w oczach współpracowników i klientów. 

 

Spotkania i dyskusje prowadzone będą podczas Forum i Gali w zaplanowanych panelach dyskusyjnych: CIAŁO, UMYSŁ, DUSZA oraz Kobiety-Wizjonerki i Kobiety w biznesie, a ich ambasadorkami oraz gośćmi specjalnymi będą znamienite osobistości świata mediów i biznesu.

 

Forum poprowadzi Zygmunt Chajzer i dr Milena Gołda. Do uczestnictwa zostały zaproszone o potwierdziły udział Joanna Krupa i Doda. Czekamy na odpowiedz od Igi Świątek, Ewy Minge, Kayah, Ewy Chodakowskiej i Jolanty Kwaśniewskiej etc.

 

Na części charytatywnej  Gali będziemy wspierać fundacje promująca badania na raka piersi oraz młodych mistrzów w pływaniu Krzysia i Zbysia Walerych.

 

To spotkanie dla kobiet z całej Polski ale lecą także  do nas goście z Miami, Nowego Jorku, Londynu czy Belgii.

 

Dzięki temu wydarzeniu nie tylko nawiążesz ciekawe kontakty ale także możesz zbudować swoją markę osobistą i firmową.

 

Zbieramy kandydatury w konkursie Top Woman in Power 2023 i Top Woman’s Brand do 25 marca.

 

Czekamy na kandydatury na maila: mg@magpressagency.com lub przez formularz na stronie. 

 

 

Oto link do wydarzenia

http://forumbiznesu.waw.pl/forum-i-gala-woman-power-28-kwietnia-2023r/

 

Kup bilet lub pakiet promocji z rabatem 50% już dziś. Tylko do 15 marca z okazji dnia kobiet.http://forumbiznesu.waw.pl/kup-bilet/

 

Dołącz do kobiet, które mają moc!

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy Konkurs Mrs. Poland International po raz pierwszy w Polsce Biuro prasowe
2023-03-17 | 14:10

Konkurs Mrs. Poland International po raz pierwszy w Polsce

Już 20 kwietnia br. w Warszawie odbędzie się po raz pierwszy konkurs Mrs. Poland International. Prestiżowy, międzynarodowy projekt stworzony ponad 30 lat temu w USA skierowany do kobiet,
Gwiazdy Kacper Mikos podbija Gruzję! Batumi skradło serce influencera
2023-03-15 | 16:30

Kacper Mikos podbija Gruzję! Batumi skradło serce influencera

Kacper Mikos podgrzał atmosferę na swoim Instagramowym profilu, publikując zdjęcia z Gruzji, gdzie wybrał się przy okazji odwiedzin nowych inwestycji nad Morzem Czarnym. Razem
Gwiazdy ŻYCIE ARTYSTY KABARETOWEGO NA EMIGRACJI
2023-02-27 | 13:07

ŻYCIE ARTYSTY KABARETOWEGO NA EMIGRACJI

Artysta kabaretowy, to ktoś, kto dostarcza widzom niesamowitej rozrywki, ogromnej ilości endorfin, natomiast życie kabareciarza na emigracji jest niewątpliwie inne pod wieloma względami.

Więcej ważnych informacji

roche_banner

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.

Edukacja

Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.