Komunikaty PR

Jak mieszka jeden z najsłynniejszych iluzjonistów w Polsce?

2022-07-28  |  09:50
Biuro prasowe

Marcin Muszyński jest jednym z najlepszych iluzjonistów w Polsce. Tworzy i reżyseruje największe Magic Show. Jego najsłynniejsze sztuczki to lewitujący fortepian wraz z pianistą czy pojawienie na scenie auta-bolidu rajdowego. Marcin Muszyński wziął udział w programie „Mam Talent” i jako pierwszy iluzjonista w Polsce dotarł do ścisłego finału. Jak mieszka jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce? Dotarliśmy do owianych dotychczas tajemnicą informacji. Mamy zdjęcia, które nie były wcześniej publikowane!

Ewelina i Marcin Muszyńscy w różnych wywiadach mówili, że w ich domu znajduje się również prywatne Muzeum do którego dotychczas nikt nie miał wstępu. - Projektując nasz dom poniosła nas wyobraźnia i jest tu dużo magii. Nasza praca wiąże się z wieloma pięknymi wspomnieniami, są to chwile sentymentalne i chcieliśmy z Ewelinką otaczać się tymi wspomnieniami na co dzień. W każdy spektakl wkładamy wiele pracy i przygotowań. Muzeum pokazuje historię naszych wykonań, do których lubimy sentymentalnie wracać. Cieszy mnie, że we własnym domu mogę otaczać się właśnie tymi chwilami – podkreślał Marcin Muszyński.

Miejsce to było owiane sekretem najbardziej tajemniczego zawodu na świecie. Dotarliśmy jednak do informacji, że nie jest to dom a Pałac w Konstancinie, który ma 55 pomieszczeń, 13 łazienek, 5 kuchni, saunarium, salę do masażu, siłownie, kino, salę teatralną i basen. Obok Pałacu jest 200m2 dom dla gości. Na zewnątrz jest boisko, kort tenisowy, wodospad i hawajska plaża z palmami, do której dopływa się gondolą! Drzwi wejściowe to wrota, które ważą pół tony! Wewnątrz za nimi znajduje się Muzeum Iluzji XVIII wiecznych rekwizytów. Jest to przestrzeń, która prezentuje całe spektrum twórczości słynnego iluzjonisty. Wewnątrz jest specjalnie wydzielona przestrzeń na tajemnicze rekwizyty oraz scenografie. Znajdują się w nim bogato zdobione kostiumy z występów, słynny lewitujący fortepian czy wielka piła, którą iluzjonista przecina się na scenie. Nie zabrakło również sekretnych przejść, w ścianach oraz różnych tuneli w ścianach przeznaczonych wyłącznie dla dzieci, bo prowadzą do „Małpiego Gaju”.

Czy iluzjoniści znają faktycznie jakieś sekrety i potrafią wyczarować pieniądze? David Copperfield też ma swoją wyspę...

Marcin Muszyński swoją przygodę z iluzją rozpoczął podczas studiów w Paryżu. Choć już od dzieciństwa fascynował go ten magiczny świat, dopiero jako student na poważnie zainteresował się tematem. Podczas studiów aktorskich spotkał na swojej drodze człowieka, który zachęcił go do zgłębienia tajemnic iluzji. Z czasem Marcin Muszyński zupełnie oddał się tej sztuce, tworząc coraz to kreatywniejsze występy. W trakcie swojego pobytu w Paryżu na wyborach „Najpiękniejszej Słowianki Świata” poznał swoją żonę Ewelinę. Obecnie wspólnie tworzą wszystkie występy, a iluzja jest ich wspólną pasją. Marcin Muszyński jak sam przyznaje traktuje iluzję jako misję niesienia innym pozytywnych wspomnień. - Iluzja jest dziedziną sztuki dzięki, której możemy chodź na chwile zapomnieć o problemach i trudnościach codziennego życia. Jest to niezwykła sztuka, która zarówno dzieci jak i dorosłych jest wstanie przenieść w świat baśni i fantazji. Jeżeli w trakcie życia mogę sprawić komuś radość to oczywiście to robię, taki jest mój cel. Iluzja urozmaica życie i sprawia, że staje się ono piękniejsze – podkreśla reżyser największych Magic Show w Polsce.

9 maja 2022 r. Marcin Muszyński wraz z Igą Światek i Panią Jolantą Kwaśniewską dostał nominacje i otrzymał statuetkę „Najbardziej Wpływowej Osobowości Roku”.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy “25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat Biuro prasowe
2024-12-27 | 12:30

“25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat

Już od ćwierć wieku Teatr Sabat, założony przez Małgorzatę Potocką – wybitną tancerkę, choreografkę i reżyserkę – zachwyca widzów w centrum Warszawy. To miejsce,
Gwiazdy Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło
2024-12-16 | 10:00

Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło

W sobotni wieczór, 7 grudnia, w Aspen Prime Ski & Bike Resort odbyła się kolacja charytatywna, której celem było wsparcie Hospicjum Domowego dla Dzieci w Opolu. W wydarzeniu
Gwiazdy Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!
2024-12-09 | 16:00

Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!

Od 2 do 22 grudnia już po raz 11. wylicytować można kolację z gwiazdą i dzięki temu wesprzeć podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Projekt organizowany jest wspólnie z Allegro i w tym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Bryska: W Sopocie nigdy nie odmawiam sobie przyjemności zjedzenia gofra. Cena nie gra roli

Wokalistka zapewnia, że nieco wyższe ceny w kawiarniach, restauracjach czy nawet w zwykłych budkach z przysmakami tuż przy plaży nie zniechęcają jej do wypoczynku nad Bałtykiem, bo po prostu lubi tam bywać. Często wraca do Sopotu, chociażby po to, żeby zjeść pysznego gofra z syropem karmelowym. Na ten przysmak Bryska nie żałuje pieniędzy. Jej zdaniem nieco wyższe ceny w lokalach gastronomicznych w sezonie letnim są jak najbardziej uzasadnione, bo przecież dla właścicieli takich punktów, to jedyna okazja żeby zarobić.

Polityka

Lekarz: Karol Nawrocki zapewne sporo papierosów w swoim życiu wypalił. Stwierdził, że w kampanii lepiej będzie je zastąpić woreczkami nikotynowymi

Kandydat na prezydenta Karol Nawrocki podczas ostatniej debaty w TVP wykonał nietypowy gest, wsuwając do ust saszetkę, co wywołało dyskusję na temat alternatywnych produktów nikotynowych. Były wiceminister zdrowia przypomina, że stosowanie takich woreczków to jedna z metod walki z uzależnieniem od palenia tytoniu, wpisująca się w strategię redukcji szkód, a przykład osoby publicznej może podnieść świadomość społeczną na ten temat. Jednocześnie lekarz zwraca uwagę, że tego typu produkty przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych. Reguluje to przyjęta w maju nowelizacja ustawy tytoniowej.

Zdrowie

Coraz więcej alergików korzysta z immunoterapii podjęzykowej. Nie jest ona dostępna dla najmłodszych pacjentów

Immunoterapia alergenowa, polegająca na 3-5-letnim podawaniu preparatu zawierającego alergeny, jest jedyną uznaną i skuteczną metodą przyczynowego leczenia alergii. Jej zastosowanie w najmłodszym wieku pozwala uchronić pacjenta przed rozwojem poważniejszych chorób o podłożu alergicznym, takich jak astma oskrzelowa. W Polsce refundowane są głównie immunoterapie podawane podskórnie, jednak w ostatnich latach coraz popularniejsza staje się postać podjęzykowa. Doustna forma jest refundowana tylko u dzieci i młodzieży w wieku 12–18 lat oraz dla dorosłych w odczulaniu na roztocza kurzu domowego. Alergolodzy i organizacje pacjenckie apelują o rozszerzenie wskazań o inne alergeny wiatropylne i refundację preparatów od szóstego roku życia.

Nasza strona używa cookies między innymi w celu gromadzenia statystyk oraz prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przegladarki oznacza, że ciasteczka będa zapisywane na Twoim urządzeniu. Pamietaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Kliknij tutaj aby zamknąć