Jak polskie gwiazdy uczą się angielskiego?
Good One PR
ul. Edwarda Jelinka 38
01-402 Warszawa
karolina.kapusta|goodonepr.pl| |karolina.kapusta|goodonepr.pl
+ 48 796 996 211
www.goodonepr.pl
Jak polskie gwiazdy uczą się angielskiego?
Dlaczego Cezary Pazura uczył się angielskiego z piosenek Beatlesów i jak Joanna Anger podczas pracy w brytyjskim hotelu pozbyła się blokady językowej? Dlaczego nastoletnia Magda Steczkowska nie potrafiła kupić wymarzonych kozaków, skąd Piotr Rubik ma wyjątkowe umiejętności poliglotyczne i dzięki komu Agata Rubik zawiera nowe przyjaźnie na wakacjach? O tym wszystkim możemy posłuchać w ramach Novakid TV, serii wywiadów o nauce języka angielskiego.
Internetowa szkoła języka angielskiego Novakid dla dzieci rusza z serią wywiadów z polskimi gwiazdami, influencerami i pedagogami. Mirosława Trenerowska, blogerka parentingowa, rozmawia ze znanymi i lubianymi osobistościami z polskiej kultury i mediów, którzy jednocześnie są zaangażowanymi i czułymi rodzicami. Zaproszeni goście dzielą się wartościowym spojrzeniem na edukację własnych pociech, doświadczeniami z nauką angielskiego w czasach swojego dzieciństwa i zabawnymi anegdotami z życia prywatnego. O tym, jak i dlaczego warto uczyć się języków obcych, opowiedzieli już Cezary Pazura, Magda Steczkowska, Joanna Anger, Piotr i Agata Rubikowie.
– Tworzona przez nas seria wywiadów o edukacji to zastrzyk cennej wiedzy dla świadomych rodziców. Chcemy, aby mogli oni w przyjemnej atmosferze korzystać z doświadczeń znanych osobistości, którzy tak samo mierzą się z rodzicielskimi wyzwaniami, i wypracować skuteczne rozwiązania dla swoich pociech – wyjaśnia Agata Jagiełło, regionalny marketing manager w Novakid.
O tym, jak wyjątkowi rozmówcy wspominają własne lekcje i jak dbają o nowoczesną edukację swoich dzieci można posłuchać w wywiadach Mirosławy Trenerowskiej (IG: @blondpanidomu), zamieszczonych na stronie: https://www.novakid.pl/blog/novakidTV. W każdym miesiącu ukażą się nowe rozmowy z cyklu NovakidTV. W najbliższych odcinkach swoimi doświadczeniami z nauką angielskiego podzielą się Dorota Gardias i Małgorzata Socha. Wśród znanych gwiazd, stale angażujących swoje dzieci w naukę z Novakid są: Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska i Cezary Pazura.

“25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat

Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło

Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Muzyka

Marta Wiśniewska: Konkurs Eurowizji jest odrobinę polityczny i tam są różne dziwne sytuacje. Mam jednak nadzieję, że Justyna Steczkowska rozwali system
Wokalistka zapewnia, że mocno kibicuje Justynie Steczkowskiej w drodze po zwycięstwo w 69. Konkursie Piosenki Eurowizji w Szwajcarii. I choć te zmagania mają drugie dno i nie zawsze liczą się tylko umiejętności wokalne reprezentantów poszczególnych krajów, to Marta Wiśniewska wierzy, że talent i potencjał polskiej gwiazdy będą ponad wszelkimi podziałami. Tancerka zaznacza też, że ona sama nie wzięłaby udziału w tym konkursie.
Konsument
Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.
Prawo
Rząd planuje dalsze zmiany w opiece wczesnodziecięcej. Ma to pomóc odwrócić negatywne trendy demograficzne

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi prekonsultacje dotyczące dalszych etapów reformy opieki wczesnodziecięcej i podkreśla, że jest to jedno z kluczowych zadań podjętych przez resort. Ma to pomóc w zatrzymaniu negatywnych trendów demograficznych. W 2024 roku w Polsce urodziło się 252 tys. dzieci, czyli o ponad 20 tys. mniej niż w poprzednim roku i najmniej w całym okresie powojennym.