Natalia Janoszek zjadła kolację z greckim milionerem za niemal milion dolarów

Ewa Malicka
Rocket Science
Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
ewa.malicka|rocketscience.com.pl| |ewa.malicka|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/
Dochód z tej aukcji ma zostać przekazany na wspierane przez nią fundacje i inicjatywy. Kolacja odbyła się w poniedziałek 15 listopada w restauracji Ithaki na terenie Vouliagméni – nadmorskich przedmieść Aten.
Pan Victor przyszedł ubrany bardzo casual, nieformalnie. Towarzyszyło mu 4 ochroniarzy – zdradza aktorka.
Rozmowa początkowo dotyczyła polityki i obecnej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka podkreśla, że milioner mówi w kilku językach i jest bardzo dobrze zorientowany w tym, co dzieje się na świecie.
Szykuje się wspólny projekt?
Nie zabrakło rozmów również na temat kina, którego – jak się okazało – milioner jest fanem. Greka zainteresował projekt filmowy, nad którym Natalia rozpoczęła już pracę i jest obecnie na etapie starań o prawa do ekranizacji.
Jego marzeniem jest produkcja filmowa, dlatego znaleźliśmy wspólny mianownik. Co więcej, mamy podobny pomysł na produkcję filmową. Bardzo prawdopodobne, że podejmiemy współpracę – dodaje Natalia Janoszek.
Setki wiadomości od Polek
Przez nagłośnienie wygranej kolacji za niemałą kwotę przez Victora Restisa został on zalany wiadomościami od Polek składających mu dwuznaczne propozycje. Natalia przyznaje, że miała okazję zobaczyć część z tych wiadomości. Co więcej, część kobiet posuwała się o krok dalej i wydzwaniała również do jego firmy, w wyniku czego sekretarka Victora Restisa chciała zrezygnować z pracy.
Dziwi mnie fakt, że pod artykułem o aukcji za milion dolarów najwięcej do powiedzenia miały właśnie kobiety, które w większości twierdziły, że „nigdy by się nie sprzedały”, nawet jeśli dochód miałby być przeznaczony na cele charytatywne – dodaje aktorka.
Polskie powiązania greckiego biznesmena
Podczas rozmowy okazało się, że milioner ma także trochę wspólnego z Polską. Grek był ambasadorem San Marino w Polsce w okresie od grudnia 2010 roku do lipca 2013 roku. Swego czasu posiadał również 10 proc. udziałów w telefonii komórkowej Play. Na koniec Natalia dodaje, że są już umówieni na kolejne spotkanie – milioner obiecał, że wpadnie do Polski na pierogi i polską wódkę.

“25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat

Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło

Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Maciej Pertkiewicz: Darek „Stolarz” szukał swojej drogi zawodowej i znalazł ją w Polsacie. Jest on dla programu bardzo cenną postacią
Architekt zaznacza, że praca przy realizacji programu „Nasz nowy dom” to dla niego nie tylko ciekawe doświadczenie zawodowe, ale także możliwość spotkania na swojej drodze różnych fachowców. Jedną z takich niezwykle zdolnych i kreatywnych osób jest niewątpliwie Darek „Stolarz”, który niedawno dołączył do popularnego formatu Polsatu. Maciej Pertkiewicz już dostrzega plusy tej współpracy i wierzy, że przed nimi jeszcze wiele nietuzinkowych projektów.
Handel
Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.
Problemy społeczne
Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.