Komunikaty PR

Ola Radomska ambasadorką Portu Łódź

2020-10-12  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

Niezwykła osobowość, autorka poczytnego bloga „Mam wątpliwość” i książki wydanej pod tym samym tytułem, która bije rekordy popularności. Ponadto łódzka influencerka, która w social mediach zgromadziła wielotysięczną aktywną społeczność. Aleksandra Radomska – bo o niej mowa - podpisała właśnie umowę na współpracę z łódzkim centrum handlowym należącym do Ingka Centres – Portem Łódź.

Wybór Radomskiej na ambasadorkę Portu Łódź został poprzedzony głosowaniem internautów, którzy na fanpage’u Centrum zgłaszali swoje propozycje kandydatów na „twarz Portu Łódź”. Jednogłośnie zwyciężyła Ola Radomska, a pod postem, gdzie trwało głosowanie, pojawiło się kilkaset komentarzy Facebookowiczów: „Ależ to oczywista oczywistość, że Aleksandra Radomska!”, „Dla Radomskiej to ja nawet ze Szkocji do Was bym zajrzała”, „Po prostu Olinek najlepszy. Jak z czymś rusza to na maksa. Poczucie humoru, dystans do siebie, jak i również rożnych sytuacji. Osoba barwna, kreatywna, miło się jej słucha. Nic dodać nic ująć. Radomska na Ambasadora!”.

- Do wyboru ambasadora Portu Łódź od samego początku chcieliśmy zaangażować naszą społeczność. Jednak tak wielki i pozytywny odzew na post, w którym zapytaliśmy internautów, kogo widzieliby w tej roli przeszedł nasze oczekiwania! Lawinowo posypały się komentarze z prośbą o wybór Oli Radomskiej, odezwały się do nas osoby nie tylko z Łodzi i okolic ale także z innych miast, które bardzo cenią sobie twórczość łódzkiej blogerki. Nie ukrywam, że jesteśmy ogromnie zadowoleni z wyboru, którego dokonali internauci. Ola Radomska to niezwykła osobowość, a współpraca z nią to strzał w dziesiątkę, bardzo się cieszymy i witamy Radomską na pokładzie naszego Centrum – mówi Jagoda Olesiak, marketing manager Portu Łódź.   

Na Facebooku oraz stronie internetowej łódzkiego centrum handlowego pojawił się już pierwszy film z Olą Radomską w roli ambasadorki Portu Łódź, do obejrzenia pod linkiem: https://www.portlodz.pl/pl-pl/ambasadorka

- Bardzo się cieszę, z nawiązania długofalowej współpracy z Portem Łódź. Przyjęłam ten pomysł z ogromnym entuzjazmem, bo to taka współpraca idealna - w Porcie mogę załatwić wszystkie codzienne sprawunki, a dodatkowo pokazać, że to dużo więcej niż miejsce do wygodnego robienia zakupów. Mamy jesień, ludzie będą szukać alternatywnych do spędzania na zewnątrz form rozrywki, a okazji do pokazania, że w Porcie jest i będzie ich sporo, nie zabraknie. Bo pomysłów mamy naprawdę wiele – komentuje Aleksandra Radomska.

Blog prowadzony przez Olę Radomską www.mamwatpliwosc.pl zdobył tytuł Bloga Roku 2011 w kategorii: Absurdalne i Offowe. Łódzka influencerka gromadzi ponadto społeczność 171 tysięcy obserwujących na Facebooku oraz 101 tysięcy obserwujących na Instagramie. Prowadzi też kanał na You Tube, ostatnio wydała bestsellerową książkę pod tytułem „Mam wątpliwość”.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy Magia Świąt Wizarding World Biuro prasowe
2020-11-27 | 12:30

Magia Świąt Wizarding World

Nadchodzące święta do doskonały czas na uzupełnienie swojej domowej biblioteki o prawdziwe perły wydawnicze. Kolekcja 10 filmów to wyjątkowy pakiet zawierający w jednym wydaniu 8
Gwiazdy Piotr Gąsowski ponownie jako prowadzący kalamburów
2020-11-24 | 15:50

Piotr Gąsowski ponownie jako prowadzący kalamburów

Piotr Gąsowski wraca do korzeni i ponownie pełni rolę prowadzącego gry kalambury, ale jak na dzisiejsze czasy przystało – w wersji zaawansowanej technologicznie. Aktor po
Gwiazdy Natalia Kukulska, Joanna Kulig i Igor Herbut wspólnie śpiewają dla wcześniaków
2020-11-17 | 13:00

Natalia Kukulska, Joanna Kulig i Igor Herbut wspólnie śpiewają dla wcześniaków

Sen jest kluczowy dla odpowiedniego rozwoju i dobrego samopoczucia każdego maleństwa, a w szczególności tego, które przedwcześnie przyszło na świat. Dlatego

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Gwiazdy

Magda Pyznar: Pandemia to dla mnie czas, żeby przystanąć, powiedzieć „stop” i przemyśleć swoje życie

Uczestniczka „Warsaw Shore” podkreśla, że nie lubi siedzieć w domu z założonymi rękami. W czasie pandemii chce więc zrobić coś dobrego dla innych. Dlatego też zaangażowała się w akcję „Znani dla służby zdrowia” i pomaga organizować przekąski dla medyków, którzy walczą o zdrowie chorych na COVID-19. Aktywność charytatywna i obecność bliskich jest dla niej sposobem na przetrwanie tego trudnego czasu i okazją, by na nowo przemyśleć wiele spraw.

 
 
 
 

Media

Alicja Węgorzewska została jurorką w międzynarodowym talent show. Oprócz niej uczestników oceniali Placido Domingo i Gabriel Prokofiew

Śpiewaczka operowa czuje się zaszczycona tym, że mogła zasiąść w fotelu jurora międzynarodowego talent show dla najzdolniejszych i najmłodszych wykonawców muzyki klasycznej, który odbył się na Węgrzech. Oceniała występy uczestników z takimi sławami jak Placido Domingo czy Gabriel Prokofiew. Ta edycja to pierwsza międzynarodowa odsłona programu. Od listopada można ją obejrzeć również w TVP.