Komunikaty PR

Premiera kolekcji płytek Paradyż My Way by Gosia Baczyńska!

2021-07-01  |  16:15
Biuro prasowe

29. czerwca w warszawskiej siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich odbyło się wyjątkowe spotkanie designu i wielkiej mody - premiera zmysłowych kolekcji płytek ceramicznych Paradyż My Way by Gosia BaczyńskaPodczas pełnego emocji i artystycznych doznań wieczoru, zaproszeni goście mogli poznać kulisy współpracy polskiego producenta z cenioną projektantką mody oraz wziąć udział w performansie z udziałem gwiazd.

Gdy design spotyka się z wielką modą

Wzornictwo przemysłowe i wielka moda jeszcze nigdy nie były tak blisko. Dzięki niecodziennej, autentycznej współpracy Ceramiki Paradyż i Gosi Baczyńskiej powstały kolekcje, które zachwycają oryginalnością, bogactwem struktur i nieoczywistą kolorystyką. Ciekawa forma, nietuzinkowi goście
i nieprzypadkowy wybór miejsca stworzyły niepowtarzalną, sensualną atmosferę. Wydarzenie odbyło się w ogrodzie i pawilonie Pałacu Konstantego Zamoyskiego w Warszawie, siedzibie Zarządu Głównego SARP. To miejsce, które doskonale oddaje klimat przenikania się różnych światów, łącząc architekturę ze sztuką. Na potrzeby eventu, została specjalnie zaaranżowana przestrzeń przez Gosię Baczyńską, tworząc nowoczesne mieszkanie z surrealistycznymi elementami. Sercem scenerii były najnowsze płytki ceramiczne jej projektu.

Wejście za kulisy

Spotkanie rozpoczął briefing prasowy, podczas którego twórcy kolekcji opowiedzieli o kulisach wspólnej pracy oraz zdradzili, jak w praktyce wyglądało zderzenie dwóch tylko pozornie odległych od siebie światów - wielkiej mody i designu. Goście mieli również okazję zobaczyć specjalnie przygotowany film pokazujący tę współpracę od wewnątrz. W roli prelegentów wystąpili: Gosia Baczyńska, dr Anna Tępińska–Marcinek – współwłaścicielka i członkini zarządu Ceramiki Paradyż, Aldona Chudzicka – dyrektor działu rozwoju produktu. Spotkanie poprowadził Tomasz Popielawski – rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż.

- Tworzenie kolekcji Paradyż My Way z Gosią Baczyńską było dla nas wspaniałym procesem twórczym. Współpraca była niesamowita! Gosia ma w sobie wielką energię i zapał do pracy. Oczywiście inspiracjami do powstania tych przepięknych kolekcji były tkaniny, jej kreacje z pokazu mody oraz całokształt twórczości – podkreśliła Aldona Chudzicka.

Artyzm w najlepszym wydaniu

Eventy Gosi Baczyńskiej zawsze niosą ze sobą aurę tajemniczości i element zaskoczenia. Nie inaczej było także i tym razem. Podczas premiery kolekcji płytek Paradyż My Way by Gosia Baczyńska, goście wzięli udział w prawdziwym spektaklu na żywo, reżyserowanym przez Jarosława Stańka i Katarzynę Zielonkę. W przestrzeni przypominającej luksusowy apartament, znani artyści, wśród których znaleźli się m.in. Michał Piróg, Mateusz Banasiuk, Bilguun Ariunbaatar, Aleksandra Linda, Zofia Czernicka i Sandra Kevin, dali wyjątkowy występ, który w połączeniu z koncertem zespołu Lavina zachwycił wszystkich zgromadzonych. Kreacja tego performansu to wynik przemyślanej wizji projektantki, która do ostatniej chwili jego szczegóły zachowywała tylko dla siebie.

- Zależało mi, aby zaproszeni goście stali się częścią spektaklu, mogli od środka zobaczyć wnętrza, które żyją. Chodząc w rytm bolera, poczuli, że każda z zaprojektowanych kolekcji jest żywym dowodem na połączenie się mody i designu. I tak jak płytki, które płyną i płoną – tak oni zatopili się w prawdziwie onirycznym tańcu – powiedziała Gosia Baczyńska.

Wydarzenie skupiło wiele gwiazd oraz kluczowych przedstawicieli mediów wnętrzarskich i modowych. Goście docenili oryginalną koncepcję premiery, jak i pomysł twórców na połączenie inspiracji ze świata mody i wnętrz do stworzenia czegoś wyjątkowego.

- Połączenie wielu kreatywnych umysłów oraz niesamowitej energii Gosi pokazało, że moda i design mogą się wzajemnie przenikać, tworząc prawdziwie spektakularne efekty. Jesteśmy niezwykle dumni z kolekcji Paradyż My Way by Gosia Baczyńska, a event był wspaniałym ukoronowaniem naszej współpracy – podsumowała dr Anna Tępińska-Marcinek, współwłaścicielka i członkini zarządu Ceramiki Paradyż.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy “25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat Biuro prasowe
2024-12-27 | 12:30

“25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat

Już od ćwierć wieku Teatr Sabat, założony przez Małgorzatę Potocką – wybitną tancerkę, choreografkę i reżyserkę – zachwyca widzów w centrum Warszawy. To miejsce,
Gwiazdy Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło
2024-12-16 | 10:00

Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło

W sobotni wieczór, 7 grudnia, w Aspen Prime Ski & Bike Resort odbyła się kolacja charytatywna, której celem było wsparcie Hospicjum Domowego dla Dzieci w Opolu. W wydarzeniu
Gwiazdy Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!
2024-12-09 | 16:00

Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!

Od 2 do 22 grudnia już po raz 11. wylicytować można kolację z gwiazdą i dzięki temu wesprzeć podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Projekt organizowany jest wspólnie z Allegro i w tym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Seriale

Sport

Coraz lepsze perspektywy dla branży fitness. Sieć Xtreme Fitness Gyms zapowiada rozwój również poza Polską

Ponad połowa Polaków deklaruje aktywność fizyczną co najmniej raz w tygodniu. Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BIG InfoMonitor, w 2025 roku 14 proc. osób planuje zwiększyć wydatki na siłownię, dietę oraz wizyty u specjalistów. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie sieci fitness dynamicznie rozwijają swoją działalność i dostosowują liczbę placówek do popytu. Xtreme Fitness Gyms zamierza do 2027 roku uruchomić 227 lokalizacji, w tym roku ma też powstać około 10 placówek Xtreme KiDS przeznaczonych dla dzieci. W planach jest również ekspansja zagraniczna.

Konsument

Klienci oczekują od salonów optycznych nie tylko profesjonalnych badań wzroku. Ważne jest także doradztwo w doborze oprawek

Coraz więcej osób w Polsce zmaga się z wadami wzroku. Świadczy o tym także rosnąca z roku na rok liczba skierowań do optometrystów, którzy profesjonalnie dobierają okulary lub soczewki korekcyjne. Klienci oczekują od salonów optycznych właściwej opieki konsumenckiej, kompetencji oraz indywidualnego potraktowania. Dlatego, aby wyróżnić się na rynku optycznym, sieć salonów optycznych OKKO, których właścicielem jest Medicover, stawia na połączenie kompleksowej opieki optometrycznej z doradztwem stylistów.