Komunikaty PR

Taniec z Gwiazdami. Kto sięgnie po Kryształową Kulę? Bukmacherzy typują.

2020-10-08  |  10:47

11. edycja  popularnego show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami zmierza ku końcowi. W tanecznej rywalizacji pozostało bowiem zaledwie 5 par. Zdaniem analityków Unibet faworytką do końcowego triumfu jest aktorka Julia Wieniawa. Po piętach depcze jej jednak piosenkarka Anna Karwan.

 

Londyński bukmacher ocenia prawdopodobieństwo zwycięstwa 22-letniej aktorki i celebrytki na ponad 70%, czego wyrazem jest kurs wynoszący 2/5. Piosenkarce Annie Karwan, która w zestawieniu Unibet zajmuje drugie miejsce, analitycy dają natomiast 22% szans na końcowy triumf.

 

Podium w rankingu uzupełnia wokalistka i prezenterka telewizyjna, Sylwia Lipka. Szanse na to, że to właśnie 24-latka zdobędzie Kryształową Kulę wynoszą obecnie 13% (kurs 13/2). Nieco niżej, bo na 10% wyceniane jest prawdopodobieństwo wygranej modelki Edyty Zając (kurs 9/1).

 

Stawkę zamyka jedyny mężczyzna w zestawieniu – znany m.in. z serialu Ranczo, aktor Bogdan Kalus. W jego przypadku prawdopodobieństwo zwycięstwa jest jednak czysto iluzoryczne i wynosi zaledwie 2% (kurs 50/1).

 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

Biuro Prasowe Unibet w Polsce

Łukasz Wełpa

l.welpa@visiongroup.pl

+48 604 442 900

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy Magia Świąt Wizarding World Biuro prasowe
2020-11-27 | 12:30

Magia Świąt Wizarding World

Nadchodzące święta do doskonały czas na uzupełnienie swojej domowej biblioteki o prawdziwe perły wydawnicze. Kolekcja 10 filmów to wyjątkowy pakiet zawierający w jednym wydaniu 8
Gwiazdy Piotr Gąsowski ponownie jako prowadzący kalamburów
2020-11-24 | 15:50

Piotr Gąsowski ponownie jako prowadzący kalamburów

Piotr Gąsowski wraca do korzeni i ponownie pełni rolę prowadzącego gry kalambury, ale jak na dzisiejsze czasy przystało – w wersji zaawansowanej technologicznie. Aktor po
Gwiazdy Natalia Kukulska, Joanna Kulig i Igor Herbut wspólnie śpiewają dla wcześniaków
2020-11-17 | 13:00

Natalia Kukulska, Joanna Kulig i Igor Herbut wspólnie śpiewają dla wcześniaków

Sen jest kluczowy dla odpowiedniego rozwoju i dobrego samopoczucia każdego maleństwa, a w szczególności tego, które przedwcześnie przyszło na świat. Dlatego

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Gwiazdy

Magda Pyznar: Pandemia to dla mnie czas, żeby przystanąć, powiedzieć „stop” i przemyśleć swoje życie

Uczestniczka „Warsaw Shore” podkreśla, że nie lubi siedzieć w domu z założonymi rękami. W czasie pandemii chce więc zrobić coś dobrego dla innych. Dlatego też zaangażowała się w akcję „Znani dla służby zdrowia” i pomaga organizować przekąski dla medyków, którzy walczą o zdrowie chorych na COVID-19. Aktywność charytatywna i obecność bliskich jest dla niej sposobem na przetrwanie tego trudnego czasu i okazją, by na nowo przemyśleć wiele spraw.

 
 
 
 

Media

Alicja Węgorzewska została jurorką w międzynarodowym talent show. Oprócz niej uczestników oceniali Placido Domingo i Gabriel Prokofiew

Śpiewaczka operowa czuje się zaszczycona tym, że mogła zasiąść w fotelu jurora międzynarodowego talent show dla najzdolniejszych i najmłodszych wykonawców muzyki klasycznej, który odbył się na Węgrzech. Oceniała występy uczestników z takimi sławami jak Placido Domingo czy Gabriel Prokofiew. Ta edycja to pierwsza międzynarodowa odsłona programu. Od listopada można ją obejrzeć również w TVP.