Znani i lubiani na Gali Sukces Pisany Szminką. Nagrodzono Małgorzatę Rozenek

Ewa Malicka
Rocket Science
Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
ewa.malicka|rocketscience.com.pl| |ewa.malicka|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/
13 maja w Teatrze 6. Piętro odbyła się Gala Finałowa XV edycji konkursu Sukces Pisany Szminką. W gronie najważniejszych liderów i liderek polskiego biznesu pojawili się znani i lubiani, m.in. Alina Adamowicz, Anna Karwan, Martyna Kondratowicz, Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Magdalena Sobkowiak-Czarnecka, Beata Tadla, Katarzyna Zdanowicz oraz Ambasador USA Mark Brzezinski i Olga Leonowicz, a także prezeska Sukcesu Pisanego Szminką – Olga Kozierowska.
Organizacja już od 15 lat wspiera przedsiębiorczość Polek. Jako najstarsza i największa tego typu inicjatywa wyróżnia także liderki i liderów, będących wzorem włączania i równości w biznesie. Dotychczas w konkursie wręczono już ponad 140 nagród. Podczas Gali poznaliśmy laureatki i laureatów XV edycji konkursu. Wieczorną Galę poprowadzili Katarzyna Zdanowicz, Beata Tadla oraz Marcin Dobrowolski.
– Polskie przedsiębiorczynie nie obawiają się ryzyka. Odważnie sięgają po marzenia i próbują swoich sił w różnych dziedzinach. Nie poddają się w przedbiegach i śmiało dążą do sukcesu – tego możemy się od nich uczyć. Bez względu, czym ten sukces dla nas jest, bo to już bardzo indywidualna sprawa – mówi Olga Kozierowska, pomysłodawczyni konkursu Sukces Pisany Szminką.
Małgorzata Rozenek-Majdan została wyróżniona Nagrodą Specjalną. Sukces Pisany Szminką docenił to, jak doświadczenie medialne oraz rozpoznawalność wykorzystuje do podnoszenia w debacie publicznej ważnych społecznie tematów, przede wszystkim z zakresu niepłodności oraz in vitro.
Laureatki i laureaci XV edycji konkursu Sukces Pisany Szminką:
Kategoria: Biznes Roku – przychód powyżej 10 mln zł – Małgorzata Miśkiewicz – prezeska Abedik.
Kategoria: Biznes Roku – przychód poniżej 10 mln zł – Katarzyna Zasiadły – CEO Ul&Ka.
Kategoria: Mikrobiznes – Martyna Brzozowska – właścicielka Zrób mi mamo.
Kategoria: Start-up roku – Katarzyna Goch – CEO firmy LIFEBITE SP. Z O.O.
Kategoria: Liderka w nowych technologiach – Noemi Zabari – CEO Astrotectonic Sp. z o.o.
Kategoria: Organizacja przyjazna rodzicom – Ekoenergetyka Polska S.A.
Kategoria: Pracodawca równych szans – Fundacja Znacznie Więcej
Kategoria: Female Champion of Change – Aleksandra Włodarczyk – Senior Fixed Income CEE Trader w ING oraz współzałożycielka 30% Club Poland.
Kategoria: Male Champion of Change – Paweł Jakubik – do niedawna dyrektor ds. transformacji cyfrowej w chmurze Microsoft, obecnie Technology Sales Leader w EY. Przewodniczący prezydium Forum Technologii Bankowych.
Kategoria: Edukatorka Młodego Pokolenia – prof. Marlena Plebańska – prezeska Fundacji STEAM.
Kategoria: Liderka w branży HoReCa – Monika Walecka – właścicielka rzemieślniczej piekarni Cała w mące, cukierni Tonka oraz kanapkowni Focca.
Kategoria: Wpływowy Głos – Anna Wiatrowska – autorka profilu na Instagramie Queerowy Feminizm.
Kategoria: Inspiratorka Roku – Agnieszka Święch – współzałożycielka i członkini zarządu Fundacji OFF School. Inicjatorka Domu Spokojnej Młodości.
Nagroda Specjalna – Małgorzata Rozenek-Majdan – prezeska Fundacji MRM, której celem jest wspieranie leczenia niepłodności i wyrównywanie dostępu do specjalistycznych usług medycznych oraz ambasadorką inicjatywy Tak dla in vitro.
Dokonanie 15-lecia – Olga Adamkiewicz, Katarzyna Rozenfeld i Magdalena Sobkowiak-Czarnecka – pomysłodawczynie kampanii Kobiety na Wybory.

“25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat

Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło

Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Maciej Dowbor: Mamy dom w Hiszpanii i tam odpoczywamy, ale na co dzień mieszkamy w Polsce. Tu pracujemy, płacimy podatki, a nasze córki chodzą do szkoły
Prezenter zaznacza, że co prawda wraz ze swoją żoną kupili dom w Hiszpanii, to jednak większość czasu spędzają w Polsce. Tutaj bowiem mają pracę, a ich córki chodzą do miejscowych szkół. Maciej Dowbor zdradza też, że dużo lepiej funkcjonuje mu się w naszym kraju. Tu realizuje większość swoich projektów zawodowych, natomiast możliwość wyjechania z dala od Warszawy pomaga mu się wyciszyć, odpocząć od zgiełku i nabrać do wszystkiego dystansu.
Podróże
Damian Janikowski: Po ostatniej walce muszę porządnie odpocząć i wyleczyć kontuzje. Zazwyczaj na wakacje wybieram Egipt albo Turcję

Sportowiec przyznaje, że jego ulubionymi kierunkami na wakacje są Egipt i Turcja. Lubi odpoczywać w egzotycznych kurortach i cieszy się, kiedy cała rodzina ma wreszcie czas dla siebie. Damian Janikowski zaznacza, że teraz przede wszystkim chce wyleczyć kontuzje i naładować akumulatory, a kolejne walki na ringu stoczy dopiero pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.
Polityka
Dane statystyczne pomogą przyspieszyć rozwój turystyki. Posłużą również do promocji turystycznej Polski

Główny Urząd Statystyczny we współpracy z resortem turystyki buduje nowoczesny portal analityczny Turystyka+. To interaktywne narzędzie, które umożliwia śledzenie zmian i porównywanie danych. Celem projektu jest wsparcie rozwoju turystyki na wielu poziomach – nie tylko krajowym, ale również lokalnym i regionalnym. Ma on być pomocny zarówno w podejmowaniu decyzji politycznych dotyczących infrastruktury turystycznej, jak i dla przedsiębiorców, co ma się przełożyć na rozwój sektora i gospodarki.