HATOR zaprezentuje swoje najnowsze akcesoria gamingowe na Poznań Game Arena
Poznańskie targi PGA to wspaniała okazja, aby podkreślić swoją obecność i pokazać się w środowisku graczy od najlepszej strony. Taką strategię obrał HATOR, który w tym roku zadebiutuje z najnowszymi produktami skierowanymi właśnie dla społeczności skupionej wokół gamingu.
Na stoisku będzie można zapoznać się z najnowszą linią bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, które mają na nowo zdefiniować immersyjne doświadczenia dźwiękowe. Mowa tu o modelach HATOR Hypergang 3 Wireless oraz HATOR Phoenix 2 Wireless. Te nowoczesne headsety wspierane przez aplikację HATOR SyncHUB łączą w sobie świetną jakość dźwięku, elegancki design i niezrównaną wydajność, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom współczesnych graczy.
Dla tych najbardziej wymagających
HATOR Hypergang 3 Wireless został zaprojektowany z myślą o elitarnych graczach. Zestaw oferuje wysokiej rozdzielczości dźwięk z minimalnym opóźnieniem oraz wydłużonym czasem pracy baterii, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas długich sesji gamingowych. Certyfikacja Hi-Res & LDAC, hybrydowa redukcja szumów, dźwięk przestrzenny oraz funkcje śledzenia ruchów głowy, mają gwarantować wciągające doświadczenia na najwyższym poziomie.
Stylowy design i uniwersalność
Z kolei headset HATOR Phoenix 2 Wireless to uniwersalny zestaw słuchawkowy idealny dla casualowych graczy. Oferuje on wsparcie technologii Hi-Res & LDAC, odpinany i zintegrowany mikrofon, hybrydowy ANC, dźwięk przestrzenny, a także funkcję śledzenia głowy oraz personalizowane podświetlenie RGB. Wszystkie te rozwiązania mają sprawić, że słuchawki doskonale sprawdzą się zarówno podczas maratonów gamingowych, jak i w codziennym użytkowaniu.
„Włożyliśmy wiele wysiłku w opracowanie produktów, które wyznaczają nowy standard technologii peryferiów gamingowych. Nasza nowa seria łączy wysoką wydajność z atrakcyjną ceną, umożliwiając każdemu graczowi dostęp do sprzętu o doskonałej jakości i funkcjonalności. Nie możemy się doczekać, aby zaprezentować te innowacyjne rozwiązania na Poznań Game Arena”, powiedział Oleg Moroz, Chief Product Officer marki HATOR.
Uczestnicy tegorocznych targów Poznań Game Arena będą mogli odwiedzić stoisko HATOR w hali 5, stoisko 49 i osobiście przetestować produkty oraz porozmawiać z przedstawicielami marki.
Żródło: HATOR, PONIECKI.PR
Dreame comes true – doskonały rok marki
Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.