Komunikaty PR

Akademia LEGO w Porcie Łódź

2023-11-22  |  13:05
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Do pobrania docx ( 0.32 MB )

Ukochana bajka dzieci i dorosłych oraz najpopularniejsze klocki świata w jednej scenerii! Port Łódź w najbliższy piątek i sobotę (24 – 25 listopada) zaprasza do zabawy z klockami LEGO - tym razem w wyjątkowym klimacie Akademii Pana Kleksa. Na gości wydarzenia czekają strefy kreatywnego budowania z klocków, konkursy z nagrodami, mnóstwo radości i uśmiechu ze wspólnego tworzenia oraz dwumetrowa figura Pana Kleksa w całości wykonana z klocków LEGO! Wydarzenie jest bezpłatne.

LEGO i Akademia Pana Kleksa - razem! Taką niesamowitą atrakcję przygotował dla swoich małych i dużych gości Port Łódź. W najbliższy piątek (24 listopada) w godzinach 15:00 – 19:00 oraz sobotę (25 listopada) w godzinach 12:00 – 18:00 w Atrium Portu Łódź (obok sklepu IKEA) pojawi się najprawdziwsza Akademia LEGO pełna klocków LEGO! Nie zabraknie też oczywiście głównego bohatera z opowieści Jana Brzechwy – Profesora Ambrożego Kleksa, którego ponad dwumetrowa figura zbudowana z LEGO zagości w Porcie Łódź. W Akademii Pana Kleksa dostępne będą cztery strefy aktywności: konkursowa, wspólnego budowania, warsztatowa oraz strefa LEGO DUPLO przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Będzie się działo!

AKADEMIA NA WESOŁO

Jak mali czytelnicy własnymi oczami widzą świat filmu „Akademia Pana Kleksa”? W strefie wspólnego budowania dzieci będą miały okazję budować z klocków LEGO kolejne elementy opowieści o bohaterach magicznej Akademii. Ograniczać będzie nas tylko wyobraźnia! A o wspaniałą wspólną zabawę zadbają profesjonalne animatorki i animatorzy przeniesieni wprost z bajkowej krainy.

POKAŻ, CO POTRAFISZ

Podczas dwóch dni zabawy na najmłodszych w Porcie Łódź czekać będą też konkursy z nagrodami. W Akademii Pana Kleksa lubimy eksperymentować! Co godzinę ogłoszony zostanie nowy tematyczny konkurs i hasło przewodnie. Uczestnicy zabawy będą tworzyć z klocków LEGO budowle, w których przedstawią własną wizję hasła, zadanego przez prowadzącego konkurs, wszystko oczywiście w klimacie Akademii Pana Kleksa! Najlepsze konstrukcje nagrodzone zostaną mini zestawami klocków LEGO. Na wszystkich uczestników zabawy czekać będą też „kleksowe” wodne tatuaże.

KREATYWNIE Z LEGO

Port Łódź przygotował również atrakcje dla najbardziej kreatywnych, małych budowniczych. W strefie warsztatowej na dzieci czekać będą stoiska, przy których z pomocą bohaterów z bajki o Panu Kleksie stworzą swoje własne zabawki zbudowane z klocków LEGO i innych potrzebnych akcesoriów. Tworzyć będziemy osobiste bransoletki przyjaźni, a także wykonamy swojego ulubionego bohatera LEGO.

KLEKSOWY ZAWRÓT GŁOWY

W Akademii Pana Kleksa bawimy się także wspólnie z rodzicami i budujemy wszystko, co tylko sobie wymarzymy! Do zabawy przez całe dwa dni wydarzenia w strefie swobodnego budowania Port Łódź zaprasza dzieci w wieku od 6 do 13 lat oraz maluchy (do 5 lat) z rodzicami i opiekunami. Specjalnie dla najmłodszych miłośników LEGO, pojawi się tu też basen wypleniony wielkimi klockami LEGO DUPLO, które pozwolą stworzyć dzieciom ich pierwsze budowle z klocków.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Podaruj radość… na Walentynki! Biuro prasowe
2024-02-19 | 01:00

Podaruj radość… na Walentynki!

Limitowane produkty HARIBO to doskonały pomysł na dodatek do walentynkowego prezentu. Żelki w kształcie serduszek to słodki sposób na okazanie uczuć bliskiej osobie! Wybierz
Hobby Odkryj idealny prezent dla niego na Walentynki
2024-02-16 | 13:00

Odkryj idealny prezent dla niego na Walentynki

Dla tych, których serca biją szybciej pod wpływem doskonałego dźwięku muzyki, a także dla miłośników jazdy samochodem oferta gadżetów LAMAX stanowi niezrównane
Hobby Łowcy vintage, szykujcie się. W niedzielę garażówka w Galerii Północnej
2024-02-15 | 11:00

Łowcy vintage, szykujcie się. W niedzielę garażówka w Galerii Północnej

Tej imprezy nie może przegapić żaden łowca skarbów i kolekcjoner. Już w najbliższą niedzielę, 18-go lutego, w Galerii Północnej w Warszawie odbędzie się największa w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Jerzy Stuhr: Kończę swoją karierę teatralną i pedagogiczną. Już nie wyjdę na scenę, ale jeszcze mam ciągotki filmowe

Wybitny aktor, reżyser i pedagog żegna się z teatralną sceną dramatem Tadeusza Słobodzianka zatytułowanym „Geniusz”. Artysta wyreżyserował ten spektakl, a także gra w nim jedną z głównych ról. Wciela się w niezwykle ważną dla niego postać Konstantina Stanisławskiego, mistrza metody gry aktorskiej, którą sam przez wiele lat rozpowszechniał studentom na całym świecie. To pierwsza rola Jerzego Stuhra po dłuższej przerwie i jak się okazuje – ostatnia. Tą sztuką podsumowuje bowiem swój dorobek zawodowy i kończy karierę. Przedstawienie będzie wystawiane na deskach Teatru Polonia.

Zdrowie

Coraz gorsza kondycja psychiczna polskich nastolatków. Szkoły potrzebują narzędzi, żeby reagować na depresję i kryzysowe sytuacje

Stan psychiczny dzieci i młodzieży w Polsce się pogarsza. – W polskich szkołach brakuje psychologów, często też wrażliwości i wsparcia. A jeśli dziecko nie będzie mieć go w domu, to tym bardziej powinno mieć je w szkole – mówi Barbara Nowacka, ministra edukacji. – Statystyki pokazują, że w Polsce na depresję cierpi 2 proc. dzieci w wieku 6–12 lat i aż 20 proc. w grupie młodzieńczej – mówi Katarzyna Dubno, członkini zarządu Fundacji Adamed. Na te niepokojące dane w ostatnich latach wpłynęły m.in. izolacja spowodowana pandemią, sytuacja geopolityczna zaburzająca poczucie bezpieczeństwa. To dodatkowo nakłada się na sytuacje kryzysowe w domu czy szkole. Fundacja Adamed nawiązała współpracę z ekspertami serwisu Życie warte jest rozmowy, a efektem tego partnerstwa program Wspierająca Szkoła, którego celem jest profilaktyka zachowań samobójczych.

Nauka

Prognozy bólu powiązanego z pogodą byłyby pożyteczną innowacją. Osoby wrażliwe na zmiany aury mogłyby się lepiej do nich przygotować

Ponad 70 proc. osób cierpiących na migrenę zależną od warunków pogodowych chętnie skorzystałoby z narzędzia prognozującego wystąpienie u nich bólu. Niemal połowa z nich uważa, że taka wiedza pozwoliłaby im podjąć działania w celu uniknięcia przykrych dolegliwości lub ograniczenia aktywności we wskazanym czasie. Do takich wniosków doszli naukowcy z Uniwersytetu Georgii w Athens. Skutecznego narzędzia prognostycznego jeszcze nie wynaleziono. Z meteopatią zmaga się nawet co trzeci człowiek na świecie, a 10 proc. ludzi doświadcza natomiast migreny.