Komunikaty PR

Kino Pełne Strachów w Porcie Łódź

2023-10-25  |  16:10
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Do pobrania docx ( 0.32 MB )

Najbliższa sobota (28 października) w Porcie Łódź minie pod znakiem świetnej zabawy dla małych i dużych. Trzy bezpłatne seanse filmowe z TME Polówka w różnych kategoriach wiekowych, pięć stacji halloweenowych na terenie Centrum i pyszne smakołyki dla najmłodszych!

Filmowy Halloween w Porcie Łódź rozpocznie o godzinie 12:00 uwielbiana przez dorosłych i dzieci nieustraszona ekipa filmu „Scooby – Doo”, która rozwiąże każdą, nawet najbardziej zawiłą zagadkę: tytułowy pies Scooby – Doo, Kudłaty, Fred, Velma i Daphne. Na wielką przygodę z najsłynniejszym psim detektywem i jego przyjaciółmi zapraszamy do sali Chocianowice (korytarz między sklepem Yes a piekarnią z Pieca Rodem). Tym razem tajemnicza spółka musi zmierzyć się z jednym z najtrudniejszych swoich wyzwań: ktoś chce uwolnić z zaświatów ducha psa Cerbera. Kto jest gotowy na strasznie ciekawą przygodę?

Z kolei o godzinie 15:00 w sali Chocianowice wyemitowana zostanie klasyka kina – czarna komedia w reżyserii Barry’ego Sonnenfelda „Rodzina Adamsów”.  W mrocznym domu Mortici, Gomeza, Wednesday i Pugsleya pojawia się zaginiony przed laty członek rodziny - tajemniczy wujek Fester. Dreszczyk emocji gwarantowany! Straszne kino w Porcie Łódź zakończymy mocnym przytupem o godzinie 18:00 horrorem pt. „Lśnienie” w reżyserii Stanleya Kubricka. Co dzieje się w odciętym od świata hotelu Overlook? Niezwykle dobre kino dla dorosłych widzów o mocnych nerwach.

Kino Pełne Strachów w Porcie Łódź przygotował niezastąpiony zespół łódzkiej TME Polówki. Seanse są bezpłatne i nie obowiązują na nie wejściówki, jednak liczba miejsc na każdy pokaz filmowy jest ograniczona.

Filmowe seanse to jednak nie koniec atrakcji zaplanowanych na ten dzień! Dla najmłodszych gości Portu Łódź przygotowana została fantastyczna zabawa w iście halloweenowym klimacie. Każdy maluch otrzyma w Punkcie Info (Atrium, obok sklepu IKEA) tajemniczą „NIEMAPĘ”, na której zaznaczyć będzie trzeba pięć halloweenowych punktów zlokalizowanych na terenie Centrum. Kto jest na tyle spostrzegawczy, by odnaleźć je wszystkie? Dla dzielnych poszukiwaczy przygotowane zostały strasznie pyszne łakocie! 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery Biuro prasowe
2024-12-19 | 11:30

Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery

Mistrzostwa Świata Międzynarodowej Federacji Szachowej (FIDE) w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń szachowych na świecie, zadebiutują w
Hobby Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów
2024-12-19 | 11:00

Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów

Sukces parków Majaland Momentum Leisure w Polsce to więcej niż rozwój firmy. To symbol ogromnego potencjału branży rekreacyjnej w kraju i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Hobby Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn
2024-12-05 | 14:00

Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn

Już w najbliższą sobotę, 7 grudnia, w godzinach 11:00 – 18:00 wspólnie z 33’45’’ recordstore zapraszamy do Galerii Turzy na przedświąteczną Giełdę Winyli!

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Problemy społeczne

Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier

Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.

Handel

Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić

Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.