Muzyczny kiermasz w VIVO! Stalowa Wola
Agencja PR
Open Media
Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
biuro|openmedia.pl| |biuro|openmedia.pl
12 268 97 50
openmedia.pl
VIVO! Stalowa Wola przygotowało prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów płyt winylowych, miłośników analogowego brzmienia i sprzętu muzycznego w stylu vintage. Już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia, na pasażu handlowym odbędzie się wielki kiermasz, na którym uczestnicy będą mogli znaleźć kilkanaście tysięcy płyt winylowych i CD z polską oraz zagraniczną muzyką.
Już 30 stycznia, w godz. 10.00-20.00, w VIVO! Stalowa Wola będzie można wzbogacić swoje muzyczne zbiory o ponadczasowe albumy i single prawdziwych scenicznych legend. Oueen, David Bowie, Budka Suflera czy Czesław Niemen? A może jazzowe brzmienia Keitha Jarretta, kultowe solówki Jimiego Hendrixa lub disco w stylu Boney M.? To wszystko i wiele, wiele więcej będzie czekało na fanów muzyki analogowej w centrum handlowym.
Wśród dostępnych egzemplarzy winyli i płyt CD znajdą się również unikatowe i trudno dostępne pierwsze wydania oraz edycje specjalne. Nie zabraknie też nowszych, współczesnych utworów z szerokiej gamy gatunków muzycznych. Oprócz możliwości nabycia nowych nośników muzyki, uczestnicy kiermaszu będą mogli zarówno wymienić, jak i sprzedać płyty winylowe i CD ze swojej kolekcji. Każdy krążek przejdzie dokładną selekcję zanim zostanie umieszczony na stoisku. Co więcej, o swojej pasji do organicznych brzmień gramofonu i retro sprzętu audio opowiedzą obeznani wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski. Chętnie doradzą oni także w kwestii zakupu.
- Miłośników winyli i muzyki analogowej jest wielu, a nowych kolekcjonerów wciąż przybywa. Wielki muzyczny kiermasz w naszym centrum handlowym będzie doskonałą okazją, aby powiększyć swoją dotychczasową kolekcję o albumy ulubionych artystów, a także wymienić się egzemplarzami z innymi pasjonatami. Odwiedzą nas wystawcy z wielu zakątków kraju, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą naszym klientom w wyborze muzycznych perełek – mówi Paweł Wojtkowski, Dyrektor VIVO! Stalowa Wola.
Nowo nabyte na kiermaszu płyty będzie można oczyścić na miejscu w myjce Okki Nokki. Całe wydarzenie umilą dodatkowo dźwięki gramofonu i vintage’owych kolumn.
Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery
Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów
Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.