Partyjka w ulubioną grę z bliskimi? To pasuje jak Delicje!
Brak pomysłu na wspólne popołudnie z bliskimi? Wtedy warto sięgnąć po znane i lubiane gry towarzyskie, które uświetnią każde spotkanie. Jak wiadomo, najwięcej barwnych wspomnień tworzy się tu i teraz, nie w świecie wirtualnym! Tym razem zachęcają do tego Delicje, które tak jak popularne gry, są duszą towarzystwa. Miło się przy nich spędza czas i każdy ma swoje własne zasady – w tym przypadku, jak je zjeść. Idealnie pasują na spotkanie z rodziną, jak i przyjaciółmi.
Coraz więcej mówi się o braku czasu na pielęgnowanie relacji bądź przenoszeniu ich do świata wirtualnego. Jednocześnie nadal najwięcej pozytywnych emocji przynoszą szczególnie te chwile, które spędzamy razem. Dlatego warto pamiętać o bliskich – rodzinie czy przyjaciołach i dzielić z nimi chwile na co dzień.
Co zrobić, jeśli czasem pomimo chęci zabraknie pomysłu na to, jak dzielić fajne chwile z bliskimi? Wtedy warto pomyśleć o Delicjach, które są prawdziwą duszą towarzystwa! Marka w swojej kampanii zachęca do spędzania czasu z grami i Delicjami, które uświetnią każde spotkanie i rozluźnią atmosferę.
Delicje wygrywają smakiem w nowych opakowaniach
Co sprawia, że Delicje są tak lubiane? Od lat wygrywają smakiem wynikającym z połączenia biszkopta, galaretki i czekolady. Za sprawą tych trzech składników każdy ma też własną koncepcję na to, w jaki sposób je zjeść. Teraz Delicje dostępne są w nowych opakowaniach. Wprowadzone zmiany są elementem szerszej kampanii, która trwa do końca listopada.
![Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery Biuro prasowe](/files/_uploaded/glownekonf_1291175053,w_254,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery
![Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów](/files/_uploaded/glownekonf_140070401,w_300,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów
![Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn](/files/_uploaded/glownekonf_1099985276,w_300,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Dom i ogród
![](/files/1922771799/majdan-dom-foto-ram,w_274,_small.jpg)
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
![](/files/1922771799/kmon-karpinska-seniorzy-foto2-1,w_133,_small.jpg)
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.
Farmacja
Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi
![](/files/1922771799/podanie-ma-znaczenie-foto,w_133,_small.jpg)
Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.