Komunikaty PR

Portal MMO jednoczy fanów gier online

2020-05-01  |  14:23
Biuro prasowe
Kontakt

Jarosław Jasiński
SuperNova Interactive

Plac Kościuszki 9/15
50-028 Wrocław
office|supernovainteractive.pl| |office|supernovainteractive.pl
+48 506 940 239
https://portalmmo.pl

Gry multiplayer to gałęź rozgrywki która jednoczy. Dokładnie taka misja przyświeca twórcom Portalu MMO, który ma za zadanie tworzyć społeczność graczy wszelkiej maści tytułów online, a także dostarczać im świeżej porcji newsów i recenzji ich ulubionych produkcji. Co znajduje się w ofercie Portalu MMO?

Portal MMO to witryna traktująca o grach wideo, z nastawienie na produkcje online i multiplayer. Poza dostarczaniem bieżących informacji na temat branży gier, a także recenzowania interesujących produkcji, ma także kilka ciekawych funkcji, które zdecydowanie wyróżniają ją spośród innych dostępnych na rynku.

Pierwszym takim elementem jest rozbudowany system rankingów, który w bardzo zręczny sposób systematyzuje produkcje przeróżnych kategorii. Znalazło się w nim miejsce zarówno dla wysokobudżetowych produkcji MMO, najciekawszych premier na PC i konsolach, ale także dla klasycznych tytułów czy darmowych gier online.

Ranking dzieli się na wspomniane wyżej kategorie, w ramach których gry rywalizują z podobnymi sobie. Każda gra posiada także rozbudowaną kartę informacji. Poza opisem jest także galeria, materiały wideo i podobne produkcje. Gracze mogą również oddawać głosy w pojedynkach między grami, dzięki czemu wyłaniane są najlepsze propozycje w danym gatunku czy kategorii.

To wszystko składa się na kreowanie największej encyklopedii gier. Nie zapomniano w niej ani o klasycznych produkcjach, nadchodzących hitach czy darmowych grach z sieci. To o tyle interesujące, że można w łatwy sposób znaleźć nawet i niszową grę, która jednak przyciągnie do siebie na wiele długich i fascynujących godzin.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby W Atrium Plejada otwiera się Szkoła Szachowa „Czarny Koń” Biuro prasowe
2023-03-30 | 13:25

W Atrium Plejada otwiera się Szkoła Szachowa „Czarny Koń”

W Atrium Plejada otwiera się wyjątkowe miejsce dedykowane osobom, które zamierzają nauczyć się grać w szachy lub zacząć grać coraz lepiej. Od 1 kwietnia w bytomskiej galerii
Hobby Westfield Arkadia zaprasza na warsztaty wielkanocne dla dzieci i dorosłych
2023-03-29 | 10:30

Westfield Arkadia zaprasza na warsztaty wielkanocne dla dzieci i dorosłych

Najbliższa sobota, 1 kwietnia będzie okazją do odkrycia i rozwijania talentów artystycznych. Westfield Arkadia, wraz z partnerem, galerią sztuki Ado-art, zaprasza na warsztaty
Hobby Pokemon GO Community Day w kwietniu 2023: Togetic
2023-03-28 | 15:20

Pokemon GO Community Day w kwietniu 2023: Togetic

W sobotę 15 kwietnia, między 14:00 a 17:00 odbędzie się kolejny Dzień Społeczności Pokemon GO. Na graczy będzie czekało wiele bonusów, a Togetic w tym dniu pojawi się częściej

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.

Edukacja

Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.