Producent słonych przekąsek nagrodzi autorów najciekawszych ekspozycji
Do rywalizacji w konkursie „Create Tomorrow – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” mogą przystąpić studenci kierunków artystycznych, technicznych oraz marketingowych, ale także osoby kreatywne, interesujące się szeroko pojętym projektowaniem użytkowym, designem i marketingiem. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie nowoczesnej ekspozycji dla produktów z kategorii słonych przekąsek. Zgłoszenia można składać do 10 listopada, a na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 27 tysięcy złotych.
Projektowanie materiałów typu POS (ang. Point of Sales) na przestrzeni kilku ostatnich lat stało się jeszcze większym wyzwaniem. Nośniki reklamy zewnętrznej, takie jak kartonowe wieże, listwy przypółkowe i wobblery pełnią kluczową rolę w przyciągnięciu uwagi klientów i komunikacji marki, dlatego tak ważne jest, aby wyróżniały się one na tle innych i oddziaływały na wszystkie zmysły odbiorców. Ekspozycja musi być wyjątkowa, zwłaszcza ze względu na kompulsywność zakupu słonych przekąsek.
– Konkurs na projektowanie komercyjnych rozwiązań jest według mnie świetnym poligonem myślenia projektowego i okazją do zaprezentowania się młodych osób szerszemu gronu odbiorców, dla których w przyszłości przyjdzie im projektować. Z góry narzucone ramy konkursowe nadal dają pole do progresywnych rozwiązań, które będą brały pod uwagę zarówno cele biznesowe pomysłodawcy, ale również uwzględnią paradygmat zrównoważenia, który powinien stanowić dzisiaj punkt wyjścia do projektowania w ogóle. – mówi Agnieszka Polkowska, członkini jury konkursu.
To właśnie stworzenie nowoczesnej ekspozycji dla produktów z kategorii słonych przekąsek jest zadaniem stojącym przed uczestnikami konkursu, którego fundatorem nagród jest The Lorenz Bahlsen Snack – World Sp. z o.o.. Swój udział można zgłaszać do 10 listopada 2021 roku, za pomocą formularza dostępnego na stronie. W konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby indywidualne, jak i maksymalnie trzyosobowe drużyny. Forma projektu jest dowolna. Może być to na przykład makieta, rysunek odręczny lub cyfrowy, ale także bot, film, animacja czy rozwiązanie AR (rozszerzona rzeczywistość). Projekty należy przesłać na adres mailowy konkurs@createtomorrow.pl do 1 grudnia.
– Nie trzeba być profesjonalnym projektantem, aby spróbować swoich sił w konkursie. Zależy nam przede wszystkim na kreatywności i świeżym podejściu do nowoczesnej ekspozycji z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zachęcamy także do wzięcia udziału w webinarze, podczas którego wystąpią eksperci, którzy są jednocześnie członkami jury. Odbędzie się on 4 listopada i tego dnia oficjalnie rozpocznie się rywalizacja. Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie inspiracją dla wszystkich uczestników i możliwością na rozwianie wątpliwości dotyczących aspektów technicznych projektu. – komentuje Joanna Gruszczyńska, manager działu Trade Marketingu w The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
Na autorów najlepszych projektów czekają: nagroda główna – 10 tys. złotych, trzy wyróżnienia w wysokości 5 tys. złotych oraz 10 nagród w postaci przekąsek o wartości 200 złotych. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury składające się z ekspertów zarówno zewnętrznych, jak i pracowników firmy Lorenz. Wyniki zostaną ogłoszone 16 grudnia 2021 w formie filmu na stronie głównej konkursu.
Wydarzenie jest objęte patronatem Collegium Da Vinci, zaś partnerem jest Brief.pl.
Regulamin konkursu i wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie www.createtomorrow.pl .
O The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.:
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem znanych i lubianych marek, takich jak Crunchips, Monster Munch, Nic Nac’s, Wiejskie Ziemniaczki i Chipsletten.
![Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery Biuro prasowe](/files/_uploaded/glownekonf_1291175053,w_254,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery
![Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów](/files/_uploaded/glownekonf_140070401,w_300,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów
![Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn](/files/_uploaded/glownekonf_1099985276,w_300,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Dom i ogród
![](/files/1922771799/majdan-dom-foto-ram,w_274,_small.jpg)
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
![](/files/1922771799/kmon-karpinska-seniorzy-foto2-1,w_133,_small.jpg)
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.
Farmacja
Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi
![](/files/1922771799/podanie-ma-znaczenie-foto,w_133,_small.jpg)
Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.