Komunikaty PR

Rusza turniej Counter Strike 2 i FC24 w Galerii Dominikańskiej!

2024-05-27  |  14:59
Biuro prasowe

Jesteś gotów na e-sportowe rozgrywki w Galerii Dominikańskiej?! Dołącz do emocjonującej rywalizacji w najnowszej odsłonie turnieju Counter Strike w ramach Play Game Zone! 31 maja i 1 czerwca wrocławskie centrum handlowe stanie się miejscem emocjonujących zmagań graczy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – karty podarunkowe oraz sprzęt gamingowy! Nie czekaj – zgłoś się już teraz!

 

Już za parę dni zapaleni gracze będą mogli stanąć w szranki, wykazując się szybkim refleksem i umiejętnościami strategicznego myślenia. Aby wziąć udział w turnieju Counter Strike 2, wystarczy zgłosić się do rywalizacji, wypełniając formularz rejestracyjny.

 

Turniej CS 2 odbywa się w formule 1 na 1. Obowiązuje limit miejsc na turniej – 256 osób, więc zapisujcie się już dzisiaj i walczcie o wyjątkowe nagrody1000, 500 i 300 złotych na karcie prezentowej oraz o sprzęt gamingowy. Każde zarejestrowane zgłoszenie zostanie potwierdzone, a to oznacza, że po zapisaniu się pozostaje już tylko szlifować formę do wielkiej rozgrywki. Turniej – dzięki partnerom akcji Play Game Zone - rozgrywany będzie na specjalnie przygotowanych komputerach gamingowych.

 

Rozgrywki turniejowe CS 2 rozpoczniemy w sobotę, 1 czerwca o godzinie 11.00 potwierdzaniem obecności. Sama rywalizacja wystartuje około godziny 12.00. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju gracze otrzymają mailowo oraz podczas odprawy technicznej tuż przed rozpoczęciem zmagań. Strefa turniejowa zlokalizowana będzie na poziomie +1, obok kawiarni Starbucks i Lulu Cafe. Regulamin turnieju CS 2 dostępny jest tutaj: REGULAMIN PLAY GAME ZONE.

 

W ramach akcji Play Game Zone nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie kolejna odsłona walki z czasem – najlepsi gracze na mapce czasowej mogą liczyć na nagrody rzeczowe oraz skiny! Na tę formę zmagań nie obowiązują zapisy.

 

Play Game Zone to nie tylko turnieje, ale również akcja gamingowa, podczas której odwiedzający będą mogli skorzystać z rozbudowanej strefy gier:

 

  • Retro (konsole, komputery, maszyna arcade)
  • konsol (PlayStation 5)
  • League of Legends powered by Alior Bank
  • VR

 

Strefa gamingowa będzie czynna w piątek (31 maja) w godz. 13.00 - 19.00 oraz w sobotę (1 czerwca) w godz. 11.00 - 19.00. Przypominamy, że osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w turnieju CS 2. Formularz dostępny jest na stronie playgamezone.pl.

 

Wydarzeniu partnerują firmy Alior Bank, Actina, LG, Huzaro i Savio.

 

Więcej informacji na stronie https://galeria-dominikanska.pl/ bądź na profilu Fb: https://www.facebook.com/GaleriaDominikanska/.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby MGA po raz pierwszy na See Bloggers! Biuro prasowe
2024-06-13 | 01:00

MGA po raz pierwszy na See Bloggers!

Już jutro startuje X edycja największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce! W weekend 14-16 czerwca 2024 r. Łódź stanie się miastem inspiracji i nowych
Hobby Zgłoś rodzinę do wizyty w Adventure Roomie w wakacje!
2024-06-12 | 08:00

Zgłoś rodzinę do wizyty w Adventure Roomie w wakacje!

Do 30 czerwca br. będzie można zgłaszać rodziny z Małopolski, które swoje obowiązki dzielą pomiędzy pracę zawodową, rodzicielstwo i działalność społeczną do plebiscytu:
Hobby Dni Majsterkowicza w Blue City - warsztaty twórcze dla dzieci i dorosłych
2024-06-07 | 10:00

Dni Majsterkowicza w Blue City - warsztaty twórcze dla dzieci i dorosłych

Działające od kilku miesięcy w Blue City Centrum Twórcze zstąpi z poziomu 3 na poziom -1, by poprowadzić dla wszystkich chętnych klientów centrum handlowego bezpłatne

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Coraz więcej światowych zasobów ryb jest przełowionych. Nadmierne połowy dotyczą już blisko 38 proc. stad ryb na świecie

Według najnowszych danych ONZ FAO nadmierne połowy dotyczą 37,7 proc. wszystkich stad ryb i ten odsetek stale rośnie. W niektórych akwenach, takich jak Morze Śródziemne i Czarne, ponad 60 proc. stad jest przełowionych. Może to prowadzić nie tylko do degradacji ekosystemów morskich, ale także mieć poważne konsekwencje dla milionów ludzi na świecie. – Gdyby wszystkie stada na świecie były poławiane w  zrównoważony sposób, pozwoliłoby to wygenerować o 16 mln t więcej ryb i owoców morza rocznie, co z kolei przełożyłoby się na możliwość wyżywienia dodatkowych 72 mln ludzi – wskazuje Joanna Ornoch z organizacji pozarządowej MSC (Marine Stewardship Council).

Media

Magdalena Boczarska: Tantiemy z internetu to jest należna nam wypłata za naszą pracę. Te pieniądze pozwoliłyby nam spokojnie przeżyć od pierwszego do pierwszego

Magdalena Boczarska była w gronie aktorów, którzy we wtorek protestowali przed Sejmem. Podczas posiedzenia Komisji Kultury i Środków Przekazu odbywało się bowiem pierwsze czytanie projektu nowelizacji ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Mateusz Banasiuk podkreśla, że środowisko twórców filmowych już od wielu miesięcy z determinacją walczy o stosowne zapisy, które jak najszybciej powinny być dostosowane do norm europejskich. Platformy cyfrowe i sieci kablowe rozpowszechniające filmy i seriale czerpią bowiem ogromne zyski z pracy artystów i pozostałych wykonawców, dlatego też powinny płacić im za to należne wynagrodzenie. Szacuje się, że każdego roku tracą oni z tego tytułu ponad 41 mln zł.

Media

Anna Kalczyńska: Ostatni rok dał mi duży oddech i dziś już oglądam „Dzień Dobry TVN” z dystansem. Zmiany doceniamy po jakimś czasie

Prezenterka nie ukrywa, że na początku trudno było się jej pogodzić ze zmianami kadrowymi w „Dzień Dobry TVN”,  bo dobrze czuła się w tym formacie śniadaniowym i wiązała z nim duże nadzieje. Teraz jednak, patrząc na wszystko z perspektywy czasu, zdążyła się już przekonać, że ta zmiana na ścieżce zawodowej była jej potrzebna, bo dała motywację do działania na innych płaszczyznach. Anna Kalczyńska ma już nową pracę. Wkrótce na portalu Goniec.pl będzie miał premierę jej autorski program o tematyce geopolitycznej.