Ślizgiem po wodzie w Porcie Łódź!
Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Na tegoroczne wakacje Port Łódź przygotował dla swoich gości wspaniałą atrakcję. Przez całe lato na Patio Centrum korzystać można z bezpłatnego toru skimboardowego. Zatem deski w ruch!
Skimboarding jako sport wodny cieszy się ogromną popularnością już od wielu lat. Nie trzeba jednak jechać nad morze by spróbować swoich sił w ślizgu deską po wodzie. Wszystkich miłośników skimboardu oraz osoby, które chciałyby doświadczyć tej wodnej atrakcji Port Łódź zaprasza na Patio. To właśnie tu przez całe wakacje od poniedziałku do soboty każdy bez względu na wiek korzystać może z udostępnionego w godzinach 12:00 – 20:00 toru skimboardowego. Atrakcja jest bezpłatna i odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Pamiętajmy by wybierając się na wodny ślizg zabrać ze sobą strój kąpielowy lub ubranie na zmianę. Wakacyjna propozycja Portu Łódź to świetna okazja by aktywnie spędzić czas na powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół.
- Skimboard to sport zarówno dla małych, jak i dużych. Już czterolatki świetnie radzą sobie na desce. Sport ten często jest określany mianem miejskiego surfingu, ponieważ polega na ślizgu w płytkiej warstwie wody. Choć opis techniki ślizgania się na desce może wydawać się skomplikowany, zwykle już po kilkunastu próbach można uzyskać zadowalające efekty. Przede wszystkim najważniejsza jest tu jednak świetna zabawa, jaką zapewnia skimboard, dobry humor i mnóstwo śmiechu! – mówi Jagoda Olesiak z Portu Łódź
Wodne szaleństwo wzmaga apetyt. Po skończonej zabawie warto wybrać się do jednej z restauracji zlokalizowanych w strefie Food Court Portu Łódź, która znajduje się tuż obok Patio.
Przez cały czas na terenie zewnętrznym Portu Łódź bezpłatnie korzystać można także z oferty SportStacji. Na gości czeka tu aż 12 propozycji aktywności fizycznej: siłownia zewnętrzna (300 mkw.), w której ćwiczyć można na 13 profesjonalnych urządzeniach, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, bulodrom, tartanowa bieżnia (3 tory o długości 150 metrów), ścieżka zdrowia (100 metrowy tor przeszkód), pole do minigolfa (18 stanowisk), miasteczko rowerowe (900 mkw.), stoły do gry w ping – ponga, miejsce do gry w szachy, pole do gry w minigolfa oraz profesjonalna strefa treningowa dla psów.
Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery
Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów
Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
S. Karpiel-Bułecka: Sam talent nie wystarczy, by odnieść sukces w branży muzycznej. Trzeba też mieć trochę szczęścia i spotkać odpowiednich ludzi
Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, między innymi za sprawą streamingu i powszechnego dostępu do internetu, rynek muzyczny w Polsce przeszedł prawdziwą rewolucję. Zauważają to zarówno doświadczeni artyści, jak Sebastian Karpiel-Bułecka, jak i młodsze pokolenie, reprezentowane przez Miuosha. Obaj wokaliści podkreślają, że sukces w branży muzycznej jest wynikiem wielu czynników. Lider zespołu Zakopower zaznacza, że niezależnie od sytuacji młodzi artyści powinni być konsekwentni i wierzyć w swoje możliwości, bo to jest kluczowe w budowaniu kariery.
Problemy społeczne
Strach przed porażką i brak wiary we własne siły blokują rozwój przedsiębiorczości kobiet. Częściej zakładają za to firmy z misją
Kobiety stanowią mniejszość w zarządach firm, rzadziej też niż mężczyźni zakładają własne działalności gospodarcze. W UE na taki krok decyduje się 10 proc. pracujących pań, w Polsce – 13 proc. – wynika z raportu „Biznes na wysokich obcasach” PIE. Strach przed porażką i brak wiary w swoje umiejętności powstrzymują kobiety częściej niż mężczyzn przed założeniem działalności. Kluczową rolę mogą pełnić programy mentoringowe prowadzone przez kobiety.
Muzyka
Luna: Status materialny moich rodziców przeszkadza mi w karierze. Przestaję postrzegać siebie jako niezależną artystkę, tylko córkę bogaczy
Wokalistka podkreśla, że ścieżka jej kariery i sukcesy w branży muzycznej budzą wiele emocji, również ze względu na to, czym zajmują się jej rodzice. Jest ona bowiem córką milionera Andrzeja Wielgomasa, założyciela i właściciela firmy Dawtona. Jednak jak zaznacza, to, że pochodzi z zamożnego domu, nie ułatwia jej życia, a wręcz jest swoistym balastem. Luna ma świadomość tego, że w opinii niektórych ludzi wszystko, co ma i co osiągnęła, zawdzięcza tylko bogatym rodzicom.