Komunikaty PR

Spotkania online pełne pasji

2020-11-27  |  11:00
Biuro prasowe

W nadchodzącym tygodniu podczas wirtualnych spotkań zaproszeni przez Empik goście porozmawiają o kulturalnych premierach oraz nowościach w świecie planszówek. O pracy nad audiomusicalem „Piotruś Pan” opowiedzą Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa. Paweł Domagała zdradzi, co inspirowało go w trakcie nagrywania albumu „Wracaj”. Natomiast podczas wydarzenia inaugurującego cykl #conowego Katarzyna Czajka-Kominiarczuk i Mariusz Serafin wskażą najciekawsze premierowe planszówki, a także podpowiedzą, jakie gry warto wybrać na świąteczny prezent.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa – poniedziałek, 30 listopada, godz. 18:00

Z okazji premiery audiomusicalu „Piotruś Pan” odbędzie się wirtualne spotkanie z jego twórcami – Nataszą Urbańską, Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą. Wydarzenie będzie szansą do zadania artystom pytań i podzielenia się własnymi wrażeniami. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

„Piotruś Pan” Jamesa M. Barrie’go to jeden z najbardziej cenionych tekstów literatury dziecięcej. Historia chłopca, który nie chciał dorosnąć, wciąż inspiruje artystów – na podstawie utworu powstały kolejne książki, filmy, a także kultowy już spektakl Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Tym razem ponadczasową opowieść będzie można poznać dzięki słuchowisku przygotowanemu przez zespół Studio Buffo. Produkcja z udziałem Nataszy Urbańskiej, Edyty Geppert, Wiktora Zborowskiego, Mariusza Czajki i wielu innych zadebiutowała 24 listopada w aplikacji Empik Go oraz na płycie CD, dostępnej w salonach Empik i na Empik.com.

Paweł Domagała – wtorek, 1 grudnia, godz. 18:00

Paweł Domagała, którego dwa poprzednie albumy pokryły się platyną, powraca z nowym krążkiem „Wracaj” (Mystic Production). O pracy nad premierowym materiałem muzyk opowie podczas spotkania online, które poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Ta płyta to przełom. Walka o to, co najpiękniejsze w ludziach. A także powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym.

To realizacja naszych najśmielszych pomysłów, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle polskiej sceny muzycznej. Będziemy ryzykować, a nie szukać sposobów na napisanie nowego hitu według sprawdzonej receptury. Powrót do gatunków, które obaj z Łukaszem lubimy, jak folk, a nawet country, które w Polsce nie miało dotąd szczęścia.

Na spotkanie zaprasza Empik wraz z Mystic Production oraz Going. 

#conowego: Katarzyna Czajka-Kominiarczuk i Mariusz Serafin – czwartek, 3 grudnia, godz. 18:00

W ramach cyklu #conowego zaproszeni przez Empik goście rozmawiają o najciekawszych premierach kulturalnych i nowych, wartych uwagi produktach hobbystycznych. Tym razem spotkanie będzie dotyczyć planszówek. Katarzyna Czajka-Kominiarczuk (@zwierzpopkulturalny) oraz Mariusz Serafin (@fanigier) opowiedzą o nowościach, klasykach i pomysłach na świąteczne planszówkowe prezenty.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery Biuro prasowe
2024-12-19 | 11:30

Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery

Mistrzostwa Świata Międzynarodowej Federacji Szachowej (FIDE) w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń szachowych na świecie, zadebiutują w
Hobby Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów
2024-12-19 | 11:00

Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów

Sukces parków Majaland Momentum Leisure w Polsce to więcej niż rozwój firmy. To symbol ogromnego potencjału branży rekreacyjnej w kraju i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Hobby Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn
2024-12-05 | 14:00

Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn

Już w najbliższą sobotę, 7 grudnia, w godzinach 11:00 – 18:00 wspólnie z 33’45’’ recordstore zapraszamy do Galerii Turzy na przedświąteczną Giełdę Winyli!

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

S. Karpiel-Bułecka: Sam talent nie wystarczy, by odnieść sukces w branży muzycznej. Trzeba też mieć trochę szczęścia i spotkać odpowiednich ludzi

Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, między innymi za sprawą streamingu i powszechnego dostępu do internetu, rynek muzyczny w Polsce przeszedł prawdziwą rewolucję. Zauważają to zarówno doświadczeni artyści, jak Sebastian Karpiel-Bułecka, jak i młodsze pokolenie, reprezentowane przez Miuosha. Obaj wokaliści podkreślają, że sukces w branży muzycznej jest wynikiem wielu czynników. Lider zespołu Zakopower zaznacza, że niezależnie od sytuacji młodzi artyści powinni być konsekwentni i wierzyć w swoje możliwości, bo to jest kluczowe w budowaniu kariery.

Problemy społeczne

Strach przed porażką i brak wiary we własne siły blokują rozwój przedsiębiorczości kobiet. Częściej zakładają za to firmy z misją

Kobiety stanowią mniejszość w zarządach firm, rzadziej też niż mężczyźni zakładają własne działalności gospodarcze. W UE na taki krok decyduje się 10 proc. pracujących pań, w Polsce – 13 proc. – wynika z raportu „Biznes na wysokich obcasach” PIE. Strach przed porażką i brak wiary w swoje umiejętności powstrzymują kobiety częściej niż mężczyzn przed założeniem działalności. Kluczową rolę mogą pełnić programy mentoringowe prowadzone przez kobiety.

Muzyka

Luna: Status materialny moich rodziców przeszkadza mi w karierze. Przestaję postrzegać siebie jako niezależną artystkę, tylko córkę bogaczy

Wokalistka podkreśla, że ścieżka jej kariery i sukcesy w branży muzycznej budzą wiele emocji, również ze względu na to, czym zajmują się jej rodzice. Jest ona bowiem córką milionera Andrzeja Wielgomasa, założyciela i właściciela firmy Dawtona. Jednak jak zaznacza, to, że pochodzi z zamożnego domu, nie ułatwia jej życia, a wręcz jest swoistym balastem. Luna ma świadomość tego, że w opinii niektórych ludzi wszystko, co ma i co osiągnęła, zawdzięcza tylko bogatym rodzicom.