Walentynkowy Kiermasz Charytatywny w Galerii Bronowice

Agencja PR
Open Media
Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
biuro|openmedia.pl| |biuro|openmedia.pl
12 268 97 50
openmedia.pl
Walentynki mają swoją historię i przywileje, a jednym z nich jest obdarowywanie najbliższych. Szczególnie atrakcyjne będą nietuzinkowe, ręcznie zrobione prezenty. Takie wyjątkowe upominki znajdziemy na charytatywnym kiermaszu w Galerii Bronowice, a przy okazji możemy zrobić coś dobrego dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Wolontariusze zapraszają w sobotę, 12 lutego.
W najbliższą sobotę, 12 lutego w godzinach 9:00 - 21:00, w Sferze Super Bohatera w Galerii Bronowice pojawi się stoisko Walentynkowego Kiermaszu Charytatywnego, organizowane przez wolontariuszy Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Znajdą się tu piękne drobiazgi, m.in. kartki walentynkowe, ceramiczne zawieszki, magnesy czy mydełka w kształcie serc, przygotowane przez podopiecznych, wolontariuszy i przyjaciół fundacji. Otrzymają je goście odwiedzający w tym dniu stoisko Biura Młodych, w podziękowaniu za przekazaną darowiznę.
- Walentynkowy kiermasz będzie drugim już wydarzeniem, organizowanym przez wolontariuszy Fundacji w Galerii Bronowice. Podczas poprzedniego otrzymaliśmy wiele ciepłych słów i wsparcia. To pokazuje, że nasze działania mają sens. Po dwóch pandemicznych latach, w których nasze spotkania były ograniczone, kiermasz jest jeszcze bardziej potrzebny. Dobrze jest wracać do sprawdzonych form w nowych odsłonach. Obecne wydarzenie będzie możliwością wyjścia do szerszego grona osób. Dzięki temu, że wszystko odbywa się w centrum handlowym, możemy opowiedzieć o naszych działaniach całkiem nowym odbiorcom i spotkać ludzi o gorących sercach - podsumowuje Joanna Walter, jedna z zaangażowanych wolontariuszek Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
Zebrane środki wesprą podopiecznych z ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz budowę i wyposażanie ośrodka wytchnieniowego w Lubiatowie. Fundację można będzie wesprzeć na dwa sposoby: gotówkowo w ramach zbiórki publicznej nr 2021/1775/OR oraz bezgotówkowo za pomocą wpłatomatu Donateo. Wolontariuszy Fundacji można będzie rozpoznać dzięki zielonym koszulkom.

Seria HONOR 400 - zaawansowana technologia AI w zasięgu każdego użytkownika

Światowe wydarzenie znów w Polsce – Międzynarodowy (Ty)Dzień Archiwów w 37 miastach

Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

A. Hyży: Hubert Urbański jest wisienką na torcie ramówki. To część planu Edwarda Miszczaka tworzenia telewizji gwiazd
Agnieszka Hyży, Elżbieta Romanowska, Lanberry, Martyna Kupczyk i Ewa Wachowicz wierzą, że kultowy format „Milionerzy” zyska w Polsacie drugie życie i znów milion będzie nie tylko w nazwie i w głównej wygranej, ale i w oglądalności. Teleturniej miał swoją premierę na antenie telewizji TVN w 1999 roku. Teraz prawa do tego programu wykupił Polsat. Prowadzącym pozostaje Hubert Urbański, który cieszy się zarówno sympatią widzów, jak i uznaniem innych gwiazd związanych z tą stacją. Zapewniają one, że będą oglądać nowe odcinki i już typują je na hit tej jesieni.
Polityka
Wśród Polaków rośnie zainteresowanie produktami emerytalnymi. Coraz chętniej wpłacają oszczędności na konta IKE i IKZE

Wzrosła liczba osób, które oszczędzają na cele emerytalne, jak również wartość zgromadzonych środków. Liczba uczestników systemu emerytalnego wyniosła w 2024 roku ponad 20,8 mln osób, a wartość aktywów – 307,5 mld zł – wynika z najnowszych danych Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF). Wyraźny wzrost odnotowano w przypadku rachunków IKE i IKZE, na których korzyść działają m.in. zachęty podatkowe. Wpłacane na nie oszczędności są inwestowane, a tym samym wspierają gospodarkę i mogą przynosić atrakcyjną stopę zwrotu.
Motoryzacja
Gwiazdy: Rower może być alternatywą dla samochodu. To nie tylko tani i ekologiczny środek transportu, ale też wspiera zdrowie

Jeśli tylko pogoda na to pozwala, to Anna Powierza, Iwona Guzowska i Piotr Zelt chętnie przesiadają się na rower, który doskonale sprawdza się zarówno jako środek transportu w zakorkowanym mieście, jak również podczas wycieczek krajoznawczych czy treningów zdrowotnych. Gwiazdy zgodnie przyznają, że jazda jednośladem przynosi wiele korzyści dla organizmu, jest również przyjazna dla środowiska. Pozwala też zaoszczędzić na paliwie i opłatach za parkowanie.