Komunikaty PR

Huawei Band 6 – nowa opaska sportowa, dostępna w atrakcyjnej ofercie za 199 zł

2021-04-15  |  17:00
Biuro prasowe

Najnowsza w portfolio Huawei inteligentna opaska sportowa, Huawei Band 6, dostępna jest od dzisiaj do 25 kwietnia w atrakcyjnej ofercie w rekomendowanej cenie 199 zł. W opasce zastosowano duży ekran 1,47 cala oraz wydajną baterię, dzięki której urządzenie może pracować nawet do dwóch tygodni na jednym ładowaniu. Huawei Band 6 umożliwia m.in. całodobowy monitoring natlenienia krwi SpO2, analizę tętna, a także pomiar efektów treningów. Konsumenci mogą wybierać między dwoma kolorami opaski, różowym i czarnym.

 

Huawei Band 6 w atrakcyjnej ofercie dostępny jest w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia (z powodu obostrzeń związanych z pandemią, sklep jest tymczasowo zamknięty), w sklepach Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, Komputronik, Decathlon i x-kom. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach. Regularna sprzedaż nowej opaski ruszy 26 kwietnia.

 

Duży wyświetlacz FullView

Nowy Huawei Band 6 został wyposażony w dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 1,47 cala, który jest aż o 148 procent większy od wyświetlacza zastosowanego w poprzedniej wersji urządzenia – Huawei Band 4. Wysokie wrażenia wizualne potęguje również zastosowanie cienkich ramek wokół wyświetlacza. Wyraziste kolory i duży kontrast dodatkowo poprawiają widoczność i czytelność.

 

Zdrowie i sport pod kontrolą

Huawei Band 6 to opaska sportowa, która umożliwia całodniowy monitoring natlenienia krwi SpO2. W przypadku zarejestrowania nieprawidłowych wartości, np. saturacji krwi niższej niż 90%, urządzenie automatycznie powiadomi użytkownika, włączając alarm dźwiękowy. W nowej opasce zastosowano technologię Huawei TruSeenTM 4.0, wspomaganą przez algorytmy sztucznej inteligencji, która umożliwia monitorowanie tętna w czasie rzeczywistym. Gdy puls zaczyna rosnąć i zbyt długo pozostaje wysoki, urządzenie powiadomi o tym użytkownika. Opaska pozwala również kontrolować poziom stresu oraz cykl menstruacyjny.

Ponadto, Huawei Band 6 oferuje 11 profesjonalnych planów treningowych, które można wykonać samodzielnie w domu oraz na zewnątrz. Użytkownik może wybierać spośród bazy 85 dedykowanych trybów sportowych, m.in. biegi, jazda na rowerze, orbitrek czy pływanie, które umożliwiają dokładny pomiar efektów danego treningu. Wszystkie dane gromadzone są w aplikacji Huawei Zdrowie, która umożliwia również monitorowanie i analizę wszystkich zbieranych przez opaskę parametrów.

 

Wydajna bateria

Huawei Band 6 wyposażony jest w wydajny procesor oraz zaawansowane algorytmy oszczędzania energii. Urządzenie po jednym pełnym naładowaniu działa nawet do dwóch tygodni. Co więcej, opaska obsługuje szybkie ładowanie za pomocą ładowarki magnetycznej – już pięć minut ładowania pozwala na korzystanie z urządzenia przez dwa dni.

 

Osobisty asystent

Huawei Band 6 pełni również funkcję osobistego asystenta – przypomina o aktywnościach, połączeniach, wiadomościach SMS, powiadomieniach, pozwala również znaleźć smartfon dzięki funkcji „Znajdź telefon”. Dzięki opasce można sterować odtwarzaniem muzyki na słuchawkach sparowanych ze smartfonem, urządzenie może też służyć jako wyzwalacz aparatu fotograficznego w telefonie.

 

Użytkownik Huawei Band 6 ma możliwość wyboru dowolnego zdjęcia jako tarczy na ekranie oraz określenia, jakie dane mają być wyświetlane na głównym ekranie urządzenia. Sprzęt oferuje również dostęp do ponad 100 stylowych tarcz poprzez aplikację Huawei Zdrowie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie melt museum prezentuje najnowszą instalację „FAKE.EXE” Biuro prasowe
2024-10-25 | 12:00

melt museum prezentuje najnowszą instalację „FAKE.EXE”

Witamy w świecie technologii fałszu, w którym kłamstwo nigdy nie było tak łatwe do stworzenia. I tak trudne do wykrycia. melt museum prezentuje swoją najnowszą instalację
IT i technologie HATOR zaprezentuje swoje najnowsze akcesoria gamingowe na Poznań Game Arena
2024-10-23 | 14:00

HATOR zaprezentuje swoje najnowsze akcesoria gamingowe na Poznań Game Arena

Poznańskie targi PGA to wspaniała okazja, aby podkreślić swoją obecność i pokazać się w środowisku graczy od najlepszej strony. Taką strategię obrał HATOR, który w tym roku
IT i technologie KittyBella w Atrium Biała! Spotkaj się z idolką i weź udział w warsztatach kodow
2024-10-19 | 20:00

KittyBella w Atrium Biała! Spotkaj się z idolką i weź udział w warsztatach kodow

Już w sobotę, 19 października, Atrium Biała zamieni się w raj dla fanów gier wideo i świata YouTube. Centrum handlowe w Białymstoku odwiedzi gwiazda młodego pokolenia –

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Media

Beata Tadla: Nowe studio „Pytania na śniadanie” jest bardzo uniwersalne. Wszystko mi w nim pasuje i nie ma kakofonii kolorystycznej

Kiedy wystartowała nowa odsłona programu „Pytanie na śniadanie”, to w centrum uwagi widzów znalazły się nie tylko rozmowy prowadzących z gośćmi, ale także aranżacja niezwykle stylowego studia. Gospodyni programu ma nadzieję, że ta przestrzeń zostanie doskonale wykorzystana przez realizatorów, ponieważ stwarza ogromne możliwości. Zaznacza też, że jej samej do gustu szczególnie przypadła kolorystyka ścian imitująca surowy beton.

Ochrona środowiska

Ochrona krajobrazu mało istotna w nowych inwestycjach. Mazurskie gminy chcą to zmienić

Według danych GUS w ubiegłym roku Warmię i Mazury odwiedziło blisko 1,3 mln turystów. Ta liczba ciągle rośnie, podobnie jak presja antropogeniczna i urbanizacyjna na ten region. Jak wynika z badań IBRiS, zarówno mieszkańcy, jak i turyści obawiają się, że może ona stanowić zagrożenie dla walorów przyrodniczych i krajobrazowych Mazur. Zrównoważony rozwój regionu wymaga świadomego planowania i szerokiej współpracy m.in. pomiędzy lokalnymi władzami i mieszkańcami, inwestorami oraz architektami i planistami, którzy dysponują odpowiednimi narzędziami ochrony i kształtowania krajobrazu.