Huawei Band 6 – nowa opaska sportowa, dostępna w atrakcyjnej ofercie za 199 zł
Najnowsza w portfolio Huawei inteligentna opaska sportowa, Huawei Band 6, dostępna jest od dzisiaj do 25 kwietnia w atrakcyjnej ofercie w rekomendowanej cenie 199 zł. W opasce zastosowano duży ekran 1,47 cala oraz wydajną baterię, dzięki której urządzenie może pracować nawet do dwóch tygodni na jednym ładowaniu. Huawei Band 6 umożliwia m.in. całodobowy monitoring natlenienia krwi SpO2, analizę tętna, a także pomiar efektów treningów. Konsumenci mogą wybierać między dwoma kolorami opaski, różowym i czarnym.
Huawei Band 6 w atrakcyjnej ofercie dostępny jest w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia (z powodu obostrzeń związanych z pandemią, sklep jest tymczasowo zamknięty), w sklepach Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, Komputronik, Decathlon i x-kom. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach. Regularna sprzedaż nowej opaski ruszy 26 kwietnia.
Duży wyświetlacz FullView
Nowy Huawei Band 6 został wyposażony w dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 1,47 cala, który jest aż o 148 procent większy od wyświetlacza zastosowanego w poprzedniej wersji urządzenia – Huawei Band 4. Wysokie wrażenia wizualne potęguje również zastosowanie cienkich ramek wokół wyświetlacza. Wyraziste kolory i duży kontrast dodatkowo poprawiają widoczność i czytelność.
Zdrowie i sport pod kontrolą
Huawei Band 6 to opaska sportowa, która umożliwia całodniowy monitoring natlenienia krwi SpO2. W przypadku zarejestrowania nieprawidłowych wartości, np. saturacji krwi niższej niż 90%, urządzenie automatycznie powiadomi użytkownika, włączając alarm dźwiękowy. W nowej opasce zastosowano technologię Huawei TruSeenTM 4.0, wspomaganą przez algorytmy sztucznej inteligencji, która umożliwia monitorowanie tętna w czasie rzeczywistym. Gdy puls zaczyna rosnąć i zbyt długo pozostaje wysoki, urządzenie powiadomi o tym użytkownika. Opaska pozwala również kontrolować poziom stresu oraz cykl menstruacyjny.
Ponadto, Huawei Band 6 oferuje 11 profesjonalnych planów treningowych, które można wykonać samodzielnie w domu oraz na zewnątrz. Użytkownik może wybierać spośród bazy 85 dedykowanych trybów sportowych, m.in. biegi, jazda na rowerze, orbitrek czy pływanie, które umożliwiają dokładny pomiar efektów danego treningu. Wszystkie dane gromadzone są w aplikacji Huawei Zdrowie, która umożliwia również monitorowanie i analizę wszystkich zbieranych przez opaskę parametrów.
Wydajna bateria
Huawei Band 6 wyposażony jest w wydajny procesor oraz zaawansowane algorytmy oszczędzania energii. Urządzenie po jednym pełnym naładowaniu działa nawet do dwóch tygodni. Co więcej, opaska obsługuje szybkie ładowanie za pomocą ładowarki magnetycznej – już pięć minut ładowania pozwala na korzystanie z urządzenia przez dwa dni.
Osobisty asystent
Huawei Band 6 pełni również funkcję osobistego asystenta – przypomina o aktywnościach, połączeniach, wiadomościach SMS, powiadomieniach, pozwala również znaleźć smartfon dzięki funkcji „Znajdź telefon”. Dzięki opasce można sterować odtwarzaniem muzyki na słuchawkach sparowanych ze smartfonem, urządzenie może też służyć jako wyzwalacz aparatu fotograficznego w telefonie.
Użytkownik Huawei Band 6 ma możliwość wyboru dowolnego zdjęcia jako tarczy na ekranie oraz określenia, jakie dane mają być wyświetlane na głównym ekranie urządzenia. Sprzęt oferuje również dostęp do ponad 100 stylowych tarcz poprzez aplikację Huawei Zdrowie.
Dreame comes true – doskonały rok marki
Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Psychologia
Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne
Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.
Problemy społeczne
Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia
Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.