Komunikaty PR

Idealnie skomponowana strefa prysznicowa

2020-09-30  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

Czy strefa prysznicowa może zostać zaprojektowana w taki sposób, że będzie zachwycać zarówno swoją funkcjonalnością, jak i designem? Oczywiście. Odpowiedzią jest personalizacja, dzięki której jesteśmy w stanie urządzić ją z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

 

Strefa prysznicowa mogłaby wydawać się na pozór mało znacząca. Jednak czy nie przyjemniej jest korzystać z ciekawie zaaranżowanego prysznica wiedząc, że woda nie będzie się rozchlapywać, kabina przeciekać, a jej umycie zajmie nam tylko chwilę? No właśnie. W ofercie firmy Radaway znaleźć można kabiny prysznicowe, drzwi wnękowe, parawany nawannowe i brodziki najwyżej jakości, o ciekawym designie oraz tworzone na wymiar.

 

Wygoda przede wszystkim

Co znaczy komfort w przypadku strefy prysznicowej? Idealnie zagospodarowaną przestrzeń, odpowiednio dobrane drzwi, które nie kolidują z innymi elementami wyposażenia, doskonałą jakość gwarantującą niezawodność oraz rozwiązania ułatwiające i skracające proces czyszczenia. Wszystkie te elementy zawierają się w ofercie Radaway. Kilkadziesiąt produktów o różnych kształtach i wielkościach zapewnia dobranie modelu do każdego stylu w jakim urządzona jest łazienka oraz wygodę podczas użytkowania. Niebagatelne znaczenie ma również szeroki wachlarz dostępnych typów drzwi czy wariantów brodzików, które można dobrać do potrzeb i własnych upodobań. Z kolei program „Na miarę” pozwala zaprojektować produkty w taki sposób, by były idealnie dopasowane do przestrzeni pod każdym względem.

 

- Dzięki programowi „Na miarę” jesteśmy w stanie dopasować kabinę do każdej sytuacji aranżacyjnej. Mała przestrzeń, wnęki, skosy dachowe a nawet filary przestają być problemem, a idealnym miejscem np. na zaaranżowanie strefy prysznicowej. Co więcej, dzięki  konfiguratorowi kabin niestandardowych, który jest dostępny na naszej stronie internetowej każdy jest w stanie samodzielnie dobrać produkt szyty na miarę swojej łazienki - przekonuje Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

 

Myśląc o komforcie nie można zapomnieć o łatwości czyszczenia. Produkty marki Radaway pokryte są hydrofobową powłoką EasyClean®, dzięki której woda spływa po szybie nie zostawiając nieestetycznych zacieków. Większość modeli marki ma również zawiasy zlicowane z taflą szkła co sprawia, że otrzymujemy gładką i łatwo czyszczącą się powierzchnię. Przydatnym dodatkiem będzie też zamówienie wieszaka relingowego na ręcznik. Należy jednak pamiętać o zamówieniu go jednocześnie z kabiną, gdyż montowany jest na etapie jej produkcji. 

 

Niech wygląda pięknie

Funkcjonalność to nie wszystko. Strefa prysznicowa powinna też doskonale się prezentować, dzięki czemu z chęcią i przyjemnością będziemy z niej korzystać. Radaway proponuje szeroką gamę produktów, które można dopasować do każdego wystroju wnętrza. Kolekcja Hypnotic z czarnymi okuciami, szprosami, wraz z czarnymi brodzikami sprawdzi się idealnie i stworzy doskonałą kompozycję w łazienkach nowoczesnych czy industrialnych. Z kolei modele wykonane w technologii Chrome, Chrome+ lub z serii Gold dodadzą wnętrzom elegancji i szyku. Kabinę można też spersonalizować pod wieloma innymi względami. W ofercie dostępnych jest 7 wariantów szkła m.in. szkło grafitowe, brązowe, satynowe, UltraClear o wyjątkowej jasności i przejrzystości czy Pixarena. Ciekawym rozwiązaniem będzie też zamontowanie kabiny ze szkłem Mirror (z lustrzaną powłoką), które optycznie powiększy i rozjaśni wnętrze. Innym pomysłem, który sprawi, że kabina będzie unikatową ozdobą, jest skorzystanie z usługi laserowego grawerowania. Firma jest w stanie nanieść na szkło kabiny wzór z dostępnej bazy lub według przesłanego projektu.

 

- Usługa laserowego grawerowania sprawia, że kabina prysznicowa staje się unikalną dekoracją. Co ważne, jest to technologia niezwykle trwała, więc nie trzeba się martwić, że grawer zetrze się lub wyblaknie. Będzie natomiast cieszyć oko przez długie lata – zapewnia Hanna Błaszak.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce Biuro prasowe
2025-06-02 | 16:00

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce

Wyobraź sobie, że urządzasz salon marzeń albo wreszcie wymieniasz kuchnię na nową, a wszystko to bez czekania na wypłatę czy wizyty w banku. Teraz to możliwe dzięki nowej metodzie
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Farmacja

Samoleczenie generuje w UE oszczędności na poziomie 40 mld euro rocznie. Dzięki temu odciążone są europejskie systemy zdrowotne

Każdego roku Europejczycy leczą samodzielnie ok. 1,2 mld drobnych dolegliwości, w tym przeziębienie czy niestrawność. Zdaniem ekspertów wzmocnienie tych kompetencji społeczeństwa może być remedium na braki kadrowe w opiece zdrowotnej i jej deficyt budżetowy. Sięganie po leki bez recepty (OTC), suplementy diety i wyroby lecznicze pozwala uniknąć ok. 120 mln konsultacji lekarskich w skali roku, co odpowiada pracy nawet 36 tys. lekarzy pierwszego kontaktu. Samoleczenie generuje w UE oszczędności na poziomie 40 mld euro rocznie – wynika z danych przedstawionych podczas 61. konferencji AESGP, która odbyła się w Warszawie.

Konsument

Polacy odczuwają brak wiedzy na temat inwestowania. Może to sprzyjać podejmowaniu nieracjonalnych decyzji finansowych

Co trzeci Polak odczuwa brak wiedzy w obszarze inwestowania, a tylko co piąty chciałby pogłębić swoją wiedzę na ten temat – wynika z badania „Poziom wiedzy finansowej Polaków 2025”. Ci, którzy na własną rękę szukają informacji i porad, coraz częściej sięgają do blogów, portali, podcastów i wideo w internecie. Eksperci przestrzegają, że finansowych i inwestycyjnych porad udzielają nie tylko specjaliści w danej dziedzinie, więc potrzebna jest zasada ograniczonego zaufania.