Innowacje dla graczy od Infinix nagrodzone podczas Mobile World Congress 2024
Ewa Malicka
Rocket Science
Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
ewa.malicka|rocketscience.com.pl| |ewa.malicka|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/
Zaprezentowana podczas tegorocznego Mobile World Congress koncepcyjna technologia Infinix do gier mobilnych, która osiągnęła wynik 2,215,639 punktów w teście AnTuTu, została wyróżniona kilkoma nagrodami Best of MWC 2024, przyznawanymi przez branżowe media.
Cieszymy się z możliwości zaprezentowania podczas MWC, jak przesuwamy granice technologii gier mobilnych na zupełnie nowy poziom. Ogromny zaszczyt, jakim jest zdobycie cenionych nagród Best of MWC 2024 od znanych na całym świecie mediów, to jednocześnie wyraz uznania dla naszego zaangażowania w dostarczanie najnowocześniejszych technologii do rozgrywek mobilnych, które inspirują młodych profesjonalnych graczy na całym świecie. To wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w ciągłe zapewnianie najbardziej ekscytujących wrażeń z gier dla następnej generacji graczy - powiedział Tony Zhao, Dyrektor Generalny Infinix.
Nowa technologia osiągnęła wysoki wynik 2,215,639 punktów w teście AnTuTu. Było to możliwe dzięki procesorowi MediaTek Dimensity 9300, autorskiemu półprzewodnikowemu systemowi chłodzenia powietrzem CoolMax oraz zastosowaniu sztucznej inteligencji.
Ta innowacja została wyróżniona nagrodą Gadgety Awards Best of MWC 2024, przyznawaną najlepszym i najnowocześniejszym rozwiązaniom elektroniki użytkowej, została także uznana za Best of MWC 2024 przez portal technologiczny GadgetMatch.
Nagrody od mediów otrzymały również inne autorskie technologie Infinix.
Infinix E-Color Shift:
-
Best in Show MWC 2024 według portalu Trusted Reviews,
-
Best of MWC 2024 według portalu Yanko Design,
-
Best of MWC 2024: Najlepszy telefon według portalu Mashable Middle East.
AirCharge:
-
najlepszy produkt MWC 2024 według portalu FoneArena.
Infinix Mobility to założona w 2013 roku, szybko rozwijająca się marka technologiczna, która projektuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie inteligentne urządzenia marki Infinix. To modne, wydajne i przystępne cenowo inteligentne urządzenia, które zapewniają użytkownikom na całym świecie dostęp do najnowszych, najlepszych w swojej klasie technologii.
Więcej informacji: https://infinixstore.eu/
Dreame comes true – doskonały rok marki
Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.