Komunikaty PR

5 inteligentnych funkcji FreeBuds Studio,z których będziesz korzystać codziennie

2020-10-26  |  16:30

Huawei wprowadza na rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds Studio, pierwsze nauszne słuchawki marki, których inteligentne funkcje sprawią, że codzienna praca stanie się łatwiejsza, a relaks możliwy w niemal każdych warunkach.

 

Słuchawki FreeBuds Studio były jedną z nowości (obok wyróżnionego przez DxO Mark smartfona Mate 40 Pro) zaprezentowanych przez Richarda Yu – dyrektora zarządzającego w Huawei CBG Huawei podczas globalnej premiery flagowych smartfonów z serii Huawei Mate 40.

 

Pierwsze słuchawki nauszne od Huawei są nie tylko otwarciem marki na nową sferę produktów, ale przede wszystkim gwarantują jakość i komfort, który będzie odczuwalny na co dzień.

 

1. Bezkompromisowa jakość dźwięku

Freebuds Studio zapewniają najwyższej jakości transmisję dźwięku nawet w miejscach z wysokim natężeniem hałasu. Najnowsze słuchawki Huawei skutecznie ograniczają słyszalność dźwięków zewnętrznych nawet do 40 dB za pomocą zastowanej w nich wiodącej na rynku technologii aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz innowacyjnej struktury izolacji akustycznej „TAT”. Słuchawki identyfikują rodzaj szumów otoczenia, po czym inteligetnie dostosowują tryb pracy do panujących dookoła warunków.

 

2. Rozmowy bez zakłóceń

Zastosowane w urządzeniu rozwiązania pozwalają także na prowadzenie rozmów telefonicznych czy połączeń wideo w każdych warunkach. Sześciomikrofonowy system redukcji szumów podczas połączeń pozwala wychwytywać głos kierunkowo i skutecznie skupiać słowa, maksymalnie wyciszając przeszkadzające w odbiorze dźwięki z otoczenia.

 

Ponadto, dzięki wbudowanej w Huawei Freebuds Studio podwójnej antenie, która pozwala na 360-stopniowy odbiór sygnału – korzystanie z urządzenia jest możliwe nawet w miejscach o silnych zakłóceniach sygnału (takich jak lotniska).Urządzenie automatycznie przełącza się na antenę z silniejszym sygnałem pozwalając na komfortową pracę, czy nieprzerwane korzystanie z rozrywki.

3. Wielozadaniowość

Dodatkowo słuchawki obsługują tryb „świadomość”, który pozwala użytkownikowi prowadzić rozmowy z innymi bez konieczności zdejmowania słuchawek. Po jego włączeniu słuchawki kontynuują działanie (odtwarzanie muzyki, odbiór podcastu, webinaru etc.) jednocześnie przepuszczając głosy z otoczenia. W taki sposób użytkownik może jednocześnie funkcjonować w świecie wirtualnym (z którym łączą go FreeBuds Studio) i kontrolować to, co dzieje się w najbliższym otoczeniu.

 

4. Podwójne połączenie

Jeszcze jednym atutem podnoszącym funkcjonalność najnowszych słuchawek Huawei jest możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie. Dzięki temu użytkownik może na stałe sparować słuchawki np. z komputerem i telefonem – urządzenie będzie towarzyszyć mu, niezależnie od charakteru zadań i wykorzystywanego wdanej chwili urządzenia – w pracy i podczas korzystania z rozrywki. To rozwiązanie, które zapewnia nie tylko komfort użytkowania, ale pomaga także oszczędzać czas.

 

Słuchawki FreeBuds Studio bez problemu łączą się nie tylko z urządzeniami Huawei, ale również innymi z systemem Android, iOS oraz Windows.

 

5. Wysoka wydajność i długi czas pracy

Długi czas pracy baterii sprawia, że urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do dłuższego korzystania, nawet podczas wyjazdów czy podróży.

W pełni naładowanie słuchawki pozwalają na nieprzerwane odtwarzanie muzyki, z użyciem ANC do 20 godzin lub do 24 godzin przy wyłączonym ANC. Co ważne, już 10 minut ładowania pozwala na dodatkowe 5 godzin pracy z włączonym ANC lub nawet 8 godzin – bez ANC. W natłoku codziennych spraw nie trzeba się więc martwić o odpowiednie przygotowanie sprzętu – FreeBuds Studio już w kilka minut będą gotowe, by towarzyszyć w pracy czy rozrywce przez cały dzień.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Nowe, innowacyjne suszarki marki Haier już dostępne Biuro prasowe
2020-11-26 | 16:00

Nowe, innowacyjne suszarki marki Haier już dostępne

Genialny efekt pary do odświeżenia Twoich ubrań Wśród 14 dostępnych programów w nowych suszarkach Haier HD90-A2979 i HD100-A2979 na szczególną uwagę zasługuje
IT i technologie Ruszył świąteczny konkurs Panasonic – wygraj aparat Lumix GX800
2020-11-24 | 10:00

Ruszył świąteczny konkurs Panasonic – wygraj aparat Lumix GX800

Uwieczniaj ważne chwile i baw się fotografią! Weź udział w konkursie Panasonic w terminie do 10 grudnia 2020 roku, by wygrać elegancki i stylowy aparat swoich marzeń LUMIX GX800 wraz z
IT i technologie Wygraj telewizor OLED HZ2000 w świątecznym konkursie marki Panasonic
2020-11-24 | 10:00

Wygraj telewizor OLED HZ2000 w świątecznym konkursie marki Panasonic

Długie jesienne wieczory, a lista nowości filmowych coraz dłuższa? Wybierz seans filmowy w zaciszu własnego domu. Już teraz możesz wygrać telewizor Panasonic i oglądać filmy w najlepszej

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Biogen

Muzyka

Paweł Tur: Na zespół pracuje sztab ludzi. To do nich trafiłyby pieniądze z dofinansowania, nie do bogatych liderów zespołów

Gdy Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu opublikowało wyniki dofinansowania w ramach Funduszu Wsparcia Kultury, w mediach zawrzało. Duża część społeczeństwa krytykowała przyznanie pieniędzy jednoosobowym działalnościom gospodarczym prowadzonym przez wykonawców muzyki popularnej oraz disco polo. Wypłaty na razie wstrzymano. Paweł Tur zaznacza, że sam pomysł pomocy był słuszny, jednak działanie rządu okazało się zbyt pochopne. Brak wyraźnego planu zaowocował mnóstwem nieporozumień. Zdaniem artysty pieniądze miały trafić do ekipy muzycznej pracującej za kulisami przedsięwzięć artystycznych.

 
 
 

Finanse

Sezon narciarski pod znakiem zapytania. Rząd i GIS decydują, czy stoki i wyciągi będą otwarte dla narciarzy

Wicepremier Jarosław Gowin spotkał się w poniedziałek z przedstawicielami branży narciarskiej. Uzgodnione wspólnie rozwiązania, jeśli zostaną zaakceptowane przez GIS, zakładają, że w tym sezonie stoki i wyciągi narciarskie będą dostępne przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Wciąż jednak nie wiadomo, czy i kiedy zostaną otwarte hotele i obiekty turystyczne. Według sobotnich zapowiedzi premiera nie nastąpi to przed 27 grudnia, a ferie zimowe – zaplanowane w całym kraju w dniach 4–17 stycznia – odbędą się w tym roku bez zorganizowanych wyjazdów.

 

Ochrona środowiska

Powiązanie stawek za śmieci ze zużyciem wody może zachęcać do jej oszczędzania. Nowe zasady zaczną obowiązywać w Warszawie od grudnia

Statystyczny warszawiak zużywa prawie 4 m3 wody miesięcznie, a mógłby znacznie mniej. – Sposobów na mniejsze zużycie wody jest wiele. Oszczędzać wodę można każdego dnia, zarówno podczas codziennej toalety, jak i gotowania – mówi  Anna Auksel-Sekutowicz, radna miasta z ramienia Nowoczesnej. Impulsem do zachowania umiaru w wykorzystaniu wody pitnej będzie uzależnienie opłat za wywóz śmieci od jej zużycia. Rada Warszawy postanowiła, że taki sposób naliczania opłaty będzie obowiązywał w stolicy od grudnia.

 

Technologie

Coraz lepsza jakość powietrza w Europie. Na rynku pojawiają się innowacyjne rozwiązania pomagające w walce ze smogiem [DEPESZA]

Poprawia się jakość powietrza w Europie. Spada też liczba zgonów spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza – wynika  z danych Europejskiej Agencji Środowiska (EEA). Z powodu zanieczyszczenia pyłem w 2018 roku zmarło ok. 417 tys. Europejczyków, o ponad 60 tys. mniej niż jeszcze w 2009 roku. Komisja Europejska opublikowała niedawno plan działania na rzecz strategii „zero zanieczyszczeń”. Nie brakuje też innowacyjnych rozwiązań opracowywanych przez start-upy, które mają pomóc w walce ze smogiem.