A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
Zima. Szarość za oknem. Światła miasta gasną wcześniej, a smutne odcienie powtarzalnej codzienności wdzierają się do wyobraźni. W tej monotonii zaczynacie poszukiwać czegoś więcej – przestrzeni, która wyciągnie was z przygnębiającej rzeczywistości i zanurzy w doświadczeniu na nowo rozbudzającym zmysły. Jaki będzie wasz kolejny przystanek?
melt museum to nie tylko odpowiedź na potrzebę oderwania się od pochmurnej rzeczywistości, ale drzwi do zupełnie nowego świata. Przestrzeń, w której rzeczywistość zmienia swoje zasady. To doświadczenie, które wciąga i działa na emocje, czasem subtelnie, a czasem zaskakująco intensywnie - idealne do przeżycia z bliską osobą, jak również taką, którą dopiero chciałbyś lepiej poznać i zaskoczyć ją kreatywnym początkiem znajomości.
Tu gra światłem i obrazem sprawia, że otoczenie ożywa, nabiera dynamiki, a wy zapominacie, gdzie kończy się świat rzeczywisty, a zaczyna ten wirtualny. A dźwięk? Jest jak ścieżka dźwiękowa filmu, który tworzycie na bieżąco. Delikatne szumy, niespodziewane trzaski i melodie prowadzą was przez kolejne przestrzenie, budując atmosferę pełną tajemnicy i ekscytacji. Tu każda instalacja to nie tylko coś do oglądania – to coś, co współtworzycie.
Jesteście nie tylko widzami, ale częścią przygody. Możecie dotykać, bawić się światłem, dźwiękiem i przestrzenią. Możecie tworzyć własne obrazy i historie – takie, których jeszcze nigdy wcześniej nie doświadczyliście. To rozrywka, która pozwala oderwać się od codzienności i na chwilę zanurzyć w innym świecie. melt museum to miejsce, w którym każda chwila staje się wyjątkowa, szczególnie gdy przeżywasz ją z kimś bliskim. Gdy spacerujecie między instalacjami, gdy spoglądacie na siebie i wspólnie odkrywacie ukryte detale, tworzycie własną, niepowtarzalną historię. Możecie się zatrzymać, zachwycić tym, co widzicie, i poczuć, że przez chwilę świat wokół nabiera zupełnie nowych barw. To nie tylko wystawa – to przygoda, w której każdy krok może być niespodzianką, a każda chwila inspiracją. Każdy z was reaguje indywidualnie, ale to właśnie dzięki tej interakcji i wzajemnym reakcjom tworzą się wspólne przeżycia.
I tak oto szarość za oknem, monotonia i mrok nagle przestają mieć znaczenie, a każda instalacja, każdy detal, wydają się mieć jedną misję: wciągnąć głębiej, pozwolić na zatracenie poczucia czasu, oddając się całkowicie temu, co tu i teraz. Jeśli więc szukacie pomysłu na coś innego, coś, co pozwoli oderwać się od codzienności i pobudzi waszą wyobraźnię, to miejsce jest idealne.
Gdy zimowa nostalgia może dominować melt museum oferuje coś więcej niż chwilową odskocznię. Wspólne przeżycie, które pozwala uciec tam, gdzie nie ma miejsca na szarość, a każdy krok to kolejny kawałek historii. Zatraćcie się w chwili, która nabiera sensu razem.
Więcej informacji znajdziecie na stronie www.meltmuseum.com.

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki

Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Eliza Gwiazda: Polskie hotele to już nie są te sprzed 10-15 lat. Nie ma takiej zachcianki, której pięciogwiazdkowe obiekty by nie spełniły
Influencerka zauważa, że w Polsce jest coraz więcej atrakcyjnych hoteli z bogatą ofertą dostosowaną do zróżnicowanych potrzeb gości. Jest w nich coraz więcej udogodnień, atrakcji i komfortowych rozwiązań, które sprawiają, że pobyt w danym obiekcie jest prawdziwą przyjemnością. Eliza Gwiazda wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenia, będąc w jury konkursu na najpiękniejszy hotel w Polsce.
Konsument
Alkohol najbardziej rozpowszechnioną substancją psychoaktywną u młodzieży. Coraz większa popularność e-papierosów

Niemal trzy czwarte uczniów w wieku 15–16 lat już sięgnęło po alkohol. Jak wynika z badania ESPAD 2024, to wciąż najbardziej wśród młodzieży rozpowszechniona substancja psychoaktywna. W ostatnich 20 latach o ponad 20 pp. spadł odsetek nastolatków palących papierosy, ale prawie 70 proc. 17–18-latków przyznaje, że sięgnęło w swoim życiu po e-papierosa. Eksperci wskazują na potrzebę nie tylko bardziej restrykcyjnego ograniczania dostępności tych produktów dla młodych ludzi, ale też o działania na rzecz edukacji zdrowotnej i kompleksowego podejścia do profilaktyki i leczenia uzależnień, bez podziału na poszczególne grupy substancji.
Dom i ogród
Krzysztof Skórzyński: Elektrośmieci są dzisiaj gigantycznym problemem. Wciąż nie nauczyliśmy się segregować takich odpadów

Dziennikarz zauważa, że wciąż narastającym problemem są tzw. niewidzialne elektrośmieci. To nie tylko telefony, zasilacze, ładowarki, powerbanki i słuchawki, ale także zabawki elektroniczne czy e-papierosy. Konsumenci zazwyczaj nie postrzegają ich w kategorii elektroodpadów i zamiast oddawać do recyklingu, magazynują je w szufladach lub wrzucają do pojemników na odpady zmieszane, skąd trafiają na wysypiska, gdzie zostają spalone lub przetworzone w nieprawidłowy sposób. Krzysztof Skórzyński jest zaniepokojony takimi praktykami.