Komunikaty PR

Ciekawe zastosowania gniazdka smart

2020-11-30  |  01:05
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
Projekt Zero2

Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
basia|projektzero2.pl| |basia|projektzero2.pl
503 119 029
projektzero2.pl

 

 

Ciekawe zastosowania gniazdka smart


 

Gniazdka smart mają wiele zastosowań gdyż nie tylko pozwalają na dużą oszczędność prądu ale także zwiększają bezpieczeństwo domów i mieszkań, podczas gdy jesteśmy poza miejscem zamieszkania. 

Tym razem przedstawiamy wam ciekawe i praktyczne rozwiązania przy użyciu inteligentnego gniazdka, które podpowiedzieli uczestnicy naszego konkursu. Zobaczcie jakie są pomysły na zastosowanie inteligentnych gniazdek w domu.

  • Choinka

Za oknami już widać pierwszy śnieg co oznacza, że już wielkimi krokami zbliżają się święta, a za tym idzie dekorowanie choinki i domu wewnątrz ale i na zewnątrz. Gniazdka smart nadają się świetnie aby podpiąć lampki choinkowe oraz ozdoby zewnętrzne i cieszyć się pięknymi ozdobami domu i ogrodu, które możemy sterować z dowolnego miejsca gdzie mamy połączenie z siecią!

 

 

 

  • Zwierzęta domowe

Inteligentne gniazdka idealnie sprawdzą się także dla osób, które posiadają zwierzęta w terrarium bądź akwarium. Właściciele swoich pupili mogą zdalnie sterować oświetleniem i urządzeniami niezbędnymi do życia i prawidłowego rozwoju swoich zwierzątek czy ryb.

 

 

 

  • Projektor gwiazd

Pokój dziecięcy to miejsce zwykle bardzo przytulne, pełne barw i koloru, z ciekawymi rozwiązaniami oświetleniowymi takie jak światełka czy projektor gwiazd, które ciekawią nasze pociechy do poznawania świata. Dzięki Gniazdku smart możemy zdalnie sterować światłem w dziecięcym pokoju dzięki czemu pokój jest bezpieczniejszy i ciekawszy dla dziecka.

 

 

  • Sprzęty domowe

W dzisiejszym świecie każdy się spieszy i nieustannie biegnie od spotkania do spotkania. Co za tym idzie, można czasem zapomnieć odłączyć sprzęt elektroniczny z prądu. Z pomocą przychodzi gniazdko smart.

Inteligentne gniazdka możemy podłączyć do sprzętów domowych takich jak żelazko i gdy nawet zapomnimy je odłączyć z kontaktu możemy będąc poza domem wyłączyć je zdalnie ze swojego smartphone’a i kontynuować plan dnia bez stresu o sprzęty w domu, które zostały podłączone do gniazdka. Dodatkowo gniazdko może być świetnym pomocnikiem przy np elementach centralnego ogrzewania w domu.

 

 

  • Oszczędność czasu dla śpiochów

Gniazdka smart mają także zastosowanie dla leniwych i ceniących sobie czas szczególnie o poranku. Gdy jeszcze nie wstaliśmy z łóżka możemy uruchomić toster na szybkie śniadanie, czajnik czy radio z ulubioną stacją i cieszyć się z dodatkowego czasu w ciepłym łóżeczku.


 

 


 

Więcej o gniazdkach Woox:

https://netinet.pl/GNIAZDKA/10594-woox-r5024-gniazdko-wifi-smart-plug-16a.html 

https://netinet.pl/GNIAZDKA/12161-InteligentneSmartGniazdkoWiFi16APL.html  

Dystrybutor marki WOOX w Polsce:
 

Netinet sp z o.o.

Arkuszowa 18,

01-934 Warszawa

tel: 22 213 11 50

e-mail: info@netinet.pl 

Znajdź nas na:

https://www.facebook.com/wooxhomepolska/

 

***

 

 

Produkujemy wysokiej jakości inteligentne rozwiązania z zakresu Smarthome i Internetu Rzeczy (IoT). Naszą domeną są dostępne cenowo i łatwe w instalacji oraz w użytkowaniu produkty do zastosowania w mieszkaniach, domach i biurach. Zapewnienie bezpieczeństwa mienia, poprawa wydajności energetycznej oraz zwykła wygoda w codziennym życiu to główna zasada, którą kierujemy się projektując nasze rozwiązania.               

www.wooxhome.com 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Wykorzystaj smartfon, by złożyć kreatywne życzenia swoim dziadkom Biuro prasowe
2021-01-21 | 13:00

Wykorzystaj smartfon, by złożyć kreatywne życzenia swoim dziadkom

Być może jesteś jedną z tych osób, które w tym roku nie spotkają się ze swoimi dziadkami. Ale pomyśl, ta sama sytuacja dotyczy dziś wielu ludzi. Dlatego potraktuj ją jako
IT i technologie E-zdrowie - trendy wirtualnej komunikacji 2020
2021-01-20 | 12:05

E-zdrowie - trendy wirtualnej komunikacji 2020

Choć miniony rok 2020 był męczący, pełen wyzwań i problemów, to jednocześnie wiele branż popchnął w rozwoju o całe lata, zmuszając je do cyfryzacji i zastosowania nowoczesnych
IT i technologie Jak wycisnąć z baterii smartfonu jak najwięcej? Motorola podpowiada
2021-01-19 | 10:00

Jak wycisnąć z baterii smartfonu jak najwięcej? Motorola podpowiada

Użytkownicy smartfonów, którzy chcą korzystać ze swoich urządzeń dłużej na co dzień, powinni stosować cztery najważniejsze techniki. Regulacja jasności ekranu, dbanie o

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Tenorzy z zespołu Tre Voci: Dla kultury ten czas jest wyjątkowo trudny. Trzeba zacisnąć pasa i wierzyć, że będzie dobrze

Przed wybuchem pandemii polskie trio muzyczne występowało na całym świecie – od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce. Członkowie grupy tłumaczą, że tęsknią za regularnym kontaktem z publicznością. Mikołaj Adamczak zaznacza, że brakuje mu przede wszystkim emocji, jakie publiczność dawała podczas występów na żywo. Z kolei Wojciech Sokolnicki chciałby powrócić do podróży, ponieważ zwiedzanie mobilizuje go do działania i pobudza jego kreatywność.

Problemy społeczne

Prawie 450 tys. seniorów 80+ zarejestrowanych na szczepienia przeciw COVID-19. Wciąż duża grupa społeczeństwa jest nastawiona sceptycznie

– Szczepionka przeciwko COVID-19 jest bezpieczna i skuteczna. Dowiodły tego badania prowadzone przed wejściem szczepionki do użytku. Wszelkie dywagacje na temat różnych działań niepożądanych, które można znaleźć w internecie, są bezpodstawne – mówi lekarz Michał Sutkowski. Liczba zaszczepionych do tej pory pacjentów z grupy zero to prawie pół miliona. Jak wskazują dane resortu zdrowia, w tej grupie odnotowano 133 niepożądane odczyny poszczepienne. Chętnych na szczepienia przybywa, ale wciąż duża grupa społeczeństwa pozostaje sceptyczna.

 

Handel

Polacy nie doceniają ryb z Bałtyku. Częściej trafiają one na stoły w Skandynawii i Europie Zachodniej

Statystyczny Polak zjada rocznie ok. 14,5 kg ryb, czyli nawet trzykrotnie mniej niż mieszkańcy krajów śródziemnomorskich. Co istotne, rzadko też sięgamy po ryby z Bałtyku. Rodzime gatunki, takie jak śledź, szprot, flądra, łosoś, turbot czy sandacz, częściej trafiają na stoły w Skandynawii czy Europie Zachodniej, gdzie są lubiane i cenione przez konsumentów ze względu na swoje prozdrowotne właściwości: dużą zawartość białka, witamin A i D czy kwasów omega-3. Z kolei w Polsce wciąż jeszcze pokutuje mit dotyczący zanieczyszczenia chemikaliami bałtyckich ryb. Badania wykazują jednak, że ryby odławiane w Bałtyku spełniają rygorystyczne normy unijne.