Kingston FURY wprowadza specjalną edycję pamięci RGB DDR4
Kingston FURY, odział gamingowy firmy Kingston Technology Company, Inc., poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty nowego rozwiązania: Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition. Nowy, biały radiator z efektownym podświetleniem RGB czyni te moduły wyjątkowymi w rodzinie produktów Kingston FURY.
Pozwalają one nie tylko zwiększyć wydajność systemu, lecz także nadają mu stylowy charakter dzięki bibliotece wstępnie ustawionych wzorów i efektów podświetlenia RGB. Ponadto oprogramowanie Kingston FURY CTRL1 umożliwia personalizację ustawień. Z kolei opatentowana technologia Infrared Sync zapewnia możliwość synchronizacji efektów RGB.
Grając, edytując wideo lub robiąc cokolwiek innego, można w pełni wykorzystać potencjał swojego systemu dzięki Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition. Pamięć ma certyfikat Intel XMP. Zapewnia bardzo małe opóźnienia oraz wstępnie zoptymalizowane zakresy szybkości i napięcia, co umożliwia łatwe zwiększenie częstotliwości taktowania poprzez wybór jednego z wbudowanych profili. Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition nie tylko obsługuje procesory AMD Ryzen, lecz także bezproblemowo integruje się z systemami opartymi na procesorach Intel lub AMD.
„Jako że firma Kingston obchodzi 35-lecie swojej działalności, niezmiernie cieszymy się, że możemy zaoferować tę edycję specjalną pamięci z popularnej rodziny produktów Kingston FURY Beast. Jest ona adresowana do tych, którzy chcą zaktualizować wydajność i wygląd swojego systemu” – mówi Iwona Zalewska, kierownik działu pamięci DRAM, Kingston EMEA. „Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition umożliwia osiągnięcie tego dzięki szybkościom 3200 i 3600 MT/s2 oraz jasnym efektom RGB podświetlającym wyjątkowy biały radiator” – dodaje Iwona Zalewska
Pamięć Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition jest dostępna jako pojedyncze moduły o pojemności 8 GB i 16 GB oraz w zestawach po 16 GB i 32 GB. Produkt został w 100% przetestowany pod kątem szybkości i jest objęty ograniczoną bezterminową gwarancją.

Raport Bitget Wallet wykazuje, że portfele kryptowalutowe stają się uniwersalnymi centrami finansowymi

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl
Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Edukacja
Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.