Komunikaty PR

Maxcom FW48 Vanad – technologia w klasycznej formie

2021-11-30  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Krzysztof Malcher
Rumour PR

Sueska 12
02-761 Warszawa
krzysztof.malcher|rumour.pl| |krzysztof.malcher|rumour.pl
791 791 838
www.rumour.pl

W szerokiej ofercie polskiego producenta i dystrybutora elektroniki użytkowej – Maxcom SA – znajduje się bogata gama smartwatchy. Linia tych urządzeń jest przez firmę stale rozwijana, aby pozostawała odpowiednio dostosowana do potrzeb konsumentów. Doskonałym tego przykładem jest najnowszy, inteligentny zegarek Maxcom FW48 Vanad, którego elegancka forma sprawdzi się na spotkaniach, a zestaw funkcji i ergonomia znajdą zastosowanie przy aktywności fizycznej. 

Inteligentne zegarki stają się coraz bardziej pożądanymi akcesoriami. Dzięki nim w zasięgu ręki mamy powiadomienia ze sparowanego smartfona, asystenta treningów, czy też nadzorcę stanu naszego zdrowia. Te aspekty w połączeniu z wygodą użytkowania sprawiają, że urządzenia z kategorii wearables zdobywają szturmem nasze nadgarstki. 

Również polska marka Maxcom posiada w swojej ofercie bogaty wybór smartwatchy i smartbandów, które powstają z myślą o potrzebach użytkowników. Ta linia produktowa jest stale rozwijana czego najnowszym dowodem jest model Maxcom FW48 Vanad.

Klasyczny design spotyka się z technologią

Nowy smartwatch przybiera klasyczną formę, która skrywa zaawansowane technologie. Koperta zegarka, wykonana ze stali cynkowej, posiada wyświetlacz AMOLED o średnicy 1,32” oraz rozdzielczość 390×390 pikseli. Jego kompaktowe wymiary – 48x45x10 mm – oraz niewielka waga zapewniają wygodę użytkowania. Do zasilania smartwatcha Maxcom FW48 Vanad zastosowano baterię o pojemności 200 mAh, która zapewnia około 4 dni pracy na jednym ładowaniu. Łączność ze smartfonem zapewnia moduł Bluetooth 5.0, który pozwala wyświetlać na czytelnym, kontrastowym ekranie powiadomienia z telefonu oraz przeglądać dane na temat aktywności i zdrowia w aplikacji na urządzenia mobilne – WearFit Pro. Dopełnieniem wygody użytkowania oraz designu są szerokie możliwości personalizacji interfejsu oraz tarczy głównej zegarka (ponad 100 wzorów) oraz dołączony do zestawu pasek ze skóry ekologicznej. 

Sprawdzi zdrowie i aktywność 

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych czujników smartwatche są w stanie nadzorować stan naszego zdrowia oraz dostarczyć szereg informacji na temat aktywności fizycznej. Maxcom FW48 Vanad został w tym zakresie wyposażony m.in. w monitory pracy serca, ciśnienia i saturacji krwi. Podczas rekreacji lub uprawiania sportu można natomiast skorzystać z danych aplikacji treningowych, krokomierza, licznika spalonych kalorii. Maxcom FW48 Vanad może dodatkowo przypomnieć o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz sprawdzić jakość naszego snu.  

Informacje w zasięgu ręki

Smartwatch to również wygoda obsługi smartfona. Maxcom FW48 Vanad powiadomi nas o przychodzącym połączeniu czy wiadomości tekstowej. Pozwala na sterowanie odtwarzaczem muzyki oraz na sprawdzenie prognozy pogody. Samo urządzanie jest odporne na warunki atmosferyczne, ponieważ charakteryzuje się odpornością na pył i wodę – IP67.

Maxcom FW48 Vanad dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – brązowym i czarnym – w sugerowanej cenie katalogowej 349 zł. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Które miasto przekaże najwięcej dla WOŚP za pośrednictwem Uber? Biuro prasowe
2022-01-20 | 14:00

Które miasto przekaże najwięcej dla WOŚP za pośrednictwem Uber?

Fot. Marcin Michoń  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wyjątkowe wydarzenie, które łączy Polaków już trzydziesty raz. W tym roku oprócz tradycyjnych
IT i technologie Oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected z potrójnym filtrowaniem
2022-01-19 | 01:00

Oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected z potrójnym filtrowaniem

  Czujnik stężenia zanieczyszczeń przemysłowych, cichy tryb nocny, dwie prędkości pracy oraz trzy procesy filtracji z jonizacją. Cecotec – hiszpański producent zaawansowanych
IT i technologie Revolut w AppGallery! Aplikacja zintegrowana z Huawei Mobile Services
2021-12-16 | 14:00

Revolut w AppGallery! Aplikacja zintegrowana z Huawei Mobile Services

Revolut, jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji do zarządzania finansami, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i udostępniona użytkownikom AppGallery w 26 krajach Europy, w

Więcej ważnych informacji

Media

Monika Richardson: Prawdziwi dziennikarze są już dzisiaj rzadkością. Często nie umieją pisać, to zawód wymierający

Byli dziennikarze i prezenterzy po odejściu z zawodu często próbują swoich sił w agencjach PR. Monika Richardson podkreśla, że w jej przypadku nie był to wybór, tylko konieczność. Kiedyś była gwiazdą Telewizji Polskiej, dziś jako specjalistka public relations realizuje projekty biznesowe, walczy o klientów i wie, że jest to bardzo trudny kawałek chleba. Prezenterka z żalem zauważa też, że na rynku jest coraz mniej dziennikarzy z prawdziwego zdarzenia, dla których ważna jest misja, którzy potrafią posługiwać się słowem i zachowywać obiektywizm.

Problemy społeczne

Pandemia przyspieszyła rozwój rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Coraz częściej Polacy są skłonni płacić za nie z własnej kieszeni

Po III kwartale 2021 roku wartość składki przypisanej brutto na prywatne ubezpieczenia zdrowotne przekroczyła 760 mln zł. To nieduży wydatek w porównaniu z kosztem usług medycznych opłacanych prywatnie przez pacjentów, który w 2020 roku wyniósł 44 mld zł. Liczba Polaków korzystających z prywatnych pakietów medycznych zwiększyła się o 17 proc. rok do roku, do czego wydatnie przyczyniła się także pandemia. Zdrowie już wcześniej było jednym z głównych obszarów trosk polskich respondentów, a w ubiegłym roku udział osób, dla których przedmiotem największej obawy jest brak dostępu do usług medycznych, wzrósł o 5 pkt proc. i przekroczył 70 proc.

Żywienie

Health coach: Często poczucie głodu wywołują stres i emocje. Aby rozpoznać prawdziwy głód, trzeba się wsłuchać w potrzeby swojego organizmu

Najczęściej mówi się o dwóch rodzajach głodu – fizjologicznym i emocjonalnym. By sięgnąć po jedzenie i dostarczyć organizmowi niezbędnych składników odżywczych, trzeba więc wsłuchać się w jego potrzeby. Musimy się zastanowić, kiedy jedliśmy ostatni posiłek, czy był wystarczająco zbilansowany i czy nie jesteśmy właśnie w jakiejś sytuacji stresowej, która może być mylnym sygnałem. Wszelkie decyzje żywieniowe powinny więc być podejmowane z rozwagą.