Mistrzostwa Warszawy w Counter-Strike 2!
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji turniejów Counter-Strike 2, tym razem w jej najnowszej odsłonie! W każdy kwietniowy weekend, w warszawskich centrach handlowych – Atrium Reduta, Promenadzie, Atrium Targówek oraz domach towarowych WARS SAWA JUNIOR, odbędą się turnieje CS-a wraz z atrakcjami towarzyszącymi, w ramach PLAY GAME ZONE prowadzonego przez G City. Zgłoś się już teraz i zawalcz o główną nagrodę!
Już 5 i 6 kwietnia centrum handlowe Reduta zamieni się w gamingową arenę, na której rozpocznie się pierwszy etap turnieju Counter-Strike 2. Następnie, 12 i 13 kwietnia, gracze stawią się w Atrium Targówek, z kolei 19 i 20 kwietnia swoją przestrzeń udostępnią domy towarowe centrum Wars Sawa Junior. Wielki finał stołecznych rozgrywek odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia w Promenadzie, a zwycięzca zostanie Mistrzem Warszawy w CS2! Rejestrujcie się już dzisiaj i walczcie o nagrody - w każdym z turniejów, w każdym z centrów wygrać można nawet 1000, 500 i 300 złotych oraz sprzęt gamingowy.
Aby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Każde zarejestrowane zgłoszenie zostanie potwierdzone, a to oznacza, że po zapisaniu się pozostaje już tylko szlifować formę do turniejów, które odbędą się tej wiosny nie tylko w Warszawie, ale w Bydgoszczy, Białymstoku oraz Wrocławiu w centrach handlowych sieci G City.
Wyjściowa liczba graczy w każdym z turniejów to 64-128 osób. Gramy wówczas systemem best of 16 (do 9 rund) na jednej z map wybieranych losowo przez admina. Podobnie jak w poprzedniej edycji, obowiązuje system pucharowy – przegrany odpada z dalszej rywalizacji.
Finał przewidziany jest w formule do dwóch wygranych map (liczba rund pozostaje bez zmian). W przypadku większego zainteresowania naszymi turniejami zastrzegamy sobie możliwość zwiększenia liczby uczestników, a co za tym idzie – zmiany liczby rund przypadających na dany etap turnieju.
Przypominamy, że osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w rozgrywce. Formularz dostępny jest na stronie playgamezone.pl.
Jak zwykle nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie kolejna odsłona walki z czasem – najlepsi gracze na mapce czasowej mogą liczyć oczywiście na nagrody rzeczowe oraz skiny! Na rywalizację czasową nie obowiązują zapisy. Na specjalnie wydzielonym stanowisku będziecie mogli spróbować swoich sił w trakcie naszych eventów.
Eventy PLAY GAME ZONE odbędą się w piątki od 13:00 do 19:00 oraz w soboty od 11:00 do 19:00. W każdy piątek odwiedzający będą mogli skorzystać z rozbudowanej strefy gamingowej, z kolei w soboty gracze zmierzą się ze sobą w profesjonalnych turniejach.
Gorąco zapraszamy!
Partnerzy wydarzenia: LG, Actina, Alior Bank, Savio, Huzaro
Szczegółowy harmonogram rozgrywek
- 5-6 kwietnia – Atrium Reduta
- 12-13 kwietnia – Atrium Targówek
- 19-20 kwietnia – WSJ
- 26-28 kwietnia – Promenada

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki

Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.