MoreApps–jak w kilka sekund zainstalować aplikacje na nowych smartfonach Huawei?
Mimo kilku już istniejących sposobów na instalowanie aplikacji na nowych urządzeniach mobilnych Huawei, internauci i użytkownicy smartfonów marki wciąż szukają nowych sposób na pobranie swoich faworytów wśród aplikacji.
Jedną z takich metod jest wykorzystanie aplikacji MoreApps. Pozwala ona na łatwe i szybkie pobranie najpopularniejszych na świecie aplikacji, wprost na najnowsze urządzenia z systemem operacyjnym Android, funkcjonujące w oparciu o HMS.
Stosując tę aplikację użytkownicy oszczędzają czas (potrzebny na wyszukanie plików instalacyjnych interesujących aplikacji poza AppGallery), ale mają także okazję pobrać aplikacje niedostępne na rodzimym rynku.
Aplikacja MoreApps zapewnia użytkownikom szereg linków do sprawdzonych źródeł, z których można pobrać upragnioną aplikację czy grę. Co więcej, jeśli użytkownik nie znajdzie pożądanej aplikacji, program sam podpowie alternatywne aplikacje o podobnym działaniu i funkcjach.
Dzięki MoreApps użytkownicy nowych smartfonów Huawei mogą w kilka minut pobrać oficjalnie niedostępne na tych urządzeniach aplikacje jak YouTube, Google Maps, GMail czy Netflix.
Aplikację MoreApps można pobrać ze sklepu Huawei AppGallery na najnowsze urządzenia Huawei oparte o ekosystem HMS – czyli na smartfony Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate Xs oraz całą serię Huawei P40.
Aby zainstalować MoreApps na swoim telefonie, wystarczy odszukać aplikację w Huawei AppGallery, zainstalować ją, a następnie wyszukać interesującą nas aplikację. W kolejnym kroku należy wybrać źródło, z jakiego pobieramy aplikację i zainstalować ją na swoim telefonie.
Link do pobrania MoreApps: https://appgallery.cloud.huawei.com/marketshare/app/C101921403
Aplikacje na smartfony Huawei można pobierać również z innych źródeł:
- Pierwszym z nich jest AppGallery – czyli sklep Huawei, który w swojej ofercie posiada już ponad 11 tysięcy aplikacji, a na całym świecie z tego repozytorium korzysta ponad 400 milionów użytkowników.
- Drugim sposobem jest przeniesienie danych, w tym aplikacji, ze starego telefonu na nowy przy użyciu aplikacji Huawei Phone Clone. Jest ona dostępna zarówno na platformę Android, jak i iOS. Ta metoda zapewnia możliwość sklonowania danych bez użycia kabli czy sieci Wi-Fi.
- Trzecim sposobem jest pobranie aplikacji bezpośrednio ze stron producenta – jak np. w przypadku Facebook’a czy WhatsAppa.

Raport Bitget Wallet wykazuje, że portfele kryptowalutowe stają się uniwersalnymi centrami finansowymi

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.