Komunikaty PR

Nowe, innowacyjne suszarki marki Haier już dostępne

2020-11-26  |  16:00
Biuro prasowe

Genialny efekt pary do odświeżenia Twoich ubrań

Wśród 14 dostępnych programów w nowych suszarkach Haier HD90-A2979 i HD100-A2979 na szczególną uwagę zasługuje innowacyjna funkcja i-Refresh, która wykorzystuje technologię mikropary odświeżając nie tylko codzienną, ale także elegancką odzież. Dzięki niej możesz zawsze cieszyć się świeżym zapachem swoich ubrań. Para przyczynia się także do mniejszej ilości zagnieceń, co znacznie ułatwia prasowanie i oszczędza Twój czas. Funkcja i-Refresh to także rozwiązanie, które docenią osoby borykające się z alergiami, mające wrażliwą skórę oraz rodzice małych dzieci. Zastosowanie pary sprawia bowiem, że ubrania będą wolne od alergenów i bakterii.

Jeszcze większa pojemność bębna

Nowe suszarki Haier z serii i-Pro 7 wyróżniają się wyjątkowo dużą pojemnością bębna – łatwo i wygodnie wysuszysz w nich nawet 10 kg prania. Docenią to z pewnością duże rodziny, które mogą teraz w jednym cyklu wysuszyć większą ilość wypranej odzieży, zużywając przy tym mniej energii.

Oszczędne suszenie odzieży

Każdy wymagający użytkownik szuka rozwiązań, które dbają o jego komfort i generują oszczędności w gospodarstwie domowym. Dlatego firma Haier projektując swoje suszarki HD90-A2979 i HD100-A2979 zadbała o wysoką klasę energetyczną A++, dzięki której zużywają one mniej prądu dbając także o środowisko naturalne. Do obniżenia zużycia energii (nawet o 50%) przyczynia się zastosowana w suszakach technologia pompy ciepła, która przetwarza gorące powietrze, aby w kolejnych fazach cyklu wykorzystać je do ogrzania zimnego powietrza. Zapobiega to utracie ciepła i optymalizuje efektywność suszenia, zapewniając jednocześnie o wiele lepszą pielęgnację odzieży w porównaniu ze zwykłą suszarką bębnową.

Suszenie bezpieczne dla ubrań

Nawet najbardziej delikatne tkaniny będą wyglądały jak nowe dzięki specjalnej strukturze bębna Pillow Drum. Dzięki niej suszona odzież delikatnie ślizga się po powierzchni bębna, chroniąc tkaniny oraz ograniczając ilość zagnieceń na ubraniach co ułatwia ich prasowanie.

Suszarka Haier HD100-A2979 umożliwia także bezpieczne suszenie butów dzięki specjalnej, przeznaczonej do tego celu półce. Teraz nie musisz się martwić o obuwie własne lub twoich dzieci przemoczone w czasie jesiennej słoty.

Elegancki design i komfort użytkowania

Suszarki Haier z serii i-Pro 7 wyróżniają się eleganckim i nowoczesnym designem. Duże drzwiczki umożliwią wygodny załadunek i rozładunek, a zainstalowane wewnątrz bębna oświetlenie zapewnia idealną widoczność i wyższy komfort użytkowania.

Dostępność i ceny:

Suszarki Haier HD90-A2979 i HD100-A2979 dostępne są w sklepie RTV EURO AGD,

Haier HD90-A2979 w cenie 2949 zł,

Haier HD100-A2979 w cenie 3299 zł.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie 68 proc. Polaków ma więcej niż jedną skrzynkę mailową - raport ExpertSender Biuro prasowe
2021-01-27 | 11:47

68 proc. Polaków ma więcej niż jedną skrzynkę mailową - raport ExpertSender

Obecnie w Polsce jest 28,2 mln internautów, którzy korzystają z e-maili. Jak wynika z raportu „Jakie e-maile chcą otrzymywać od Ciebie klienci w 2021 roku?”
IT i technologie Wykorzystaj smartfon, by złożyć kreatywne życzenia swoim dziadkom
2021-01-21 | 13:00

Wykorzystaj smartfon, by złożyć kreatywne życzenia swoim dziadkom

Być może jesteś jedną z tych osób, które w tym roku nie spotkają się ze swoimi dziadkami. Ale pomyśl, ta sama sytuacja dotyczy dziś wielu ludzi. Dlatego potraktuj ją jako
IT i technologie E-zdrowie - trendy wirtualnej komunikacji 2020
2021-01-20 | 12:05

E-zdrowie - trendy wirtualnej komunikacji 2020

Choć miniony rok 2020 był męczący, pełen wyzwań i problemów, to jednocześnie wiele branż popchnął w rozwoju o całe lata, zmuszając je do cyfryzacji i zastosowania nowoczesnych

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Tomasz Jacyków: Na Zanzibarze mamy obecnie Zegrze. Ludzie nie widują się dziesięciolecia, a tam są najlepszymi kolegami

Pandemia spowodowała duże zmiany w życiu codziennym Polaków. Obostrzenia  w kraju i poza nim nastręczają wielu trudności z podróżowaniem. Tomasz Jacyków tłumaczy, że wolny czas można wykorzystać produktywnie. Na przykład na analizę własnego postępowania. Stylista zwraca uwagę, że przerwa od turystów dobrze zrobi naszej planecie, zmęczonej ciągłą ingerencją i eksploatacją człowieka. Przyznaje, że w najbliższych miesiącach nie wybiera się na egzotyczne wakacje i nie zamierza lecieć na tak popularny ostatnio Zanzibar.

Medycyna

Nowe technologie przenoszą leczenie laryngologiczne i otolaryngologiczne na wyższy poziom. WOŚP będzie zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu

Nanotechnologia i nanomedycyna to nowe i szybko rozwijające się dziedziny zajmujące się wykorzystaniem m.in. urządzeń o skali jednej miliardowej metra oraz sposobami wykorzystania ich specjalnych właściwości w diagnostyce i leczeniu chorób. To w otorynolaryngologii poczyniono pewne postępy w wykorzystaniu tych nowych metod leczenia. Nowe technologie mogą zrewolucjonizować leczenie, w Polsce jednak mało który szpital jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Dlatego 29. Finał WOŚP skupia się na zakupie urządzeń dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

Ochrona środowiska

Zanieczyszczone powietrze jest jak taksówka dla koronawirusa. Większa liczba zgonów w 2020 roku to w dużej mierze efekt smogu

Według danych z USC, udostępnionych w rządowym serwisie Otwarte Dane, w ubiegłym roku w Polsce zmarło w sumie ponad 486 tys. osób. W 2019 roku zgonów było ok. 409 tys., czyli o 77 tys. mniej. – Polacy muszą sobie uświadomić, że w ubiegłym roku umarła największa liczba osób od II wojny światowej nie tylko ze względu na koronawirusa, lecz również z powodu smogu – mówi pulmunolog, dr hab. n. med. Tadeusz Zielonka. Jak wskazuje, pandemia nie przez przypadek najszybciej rozprzestrzenia się w regionach uprzemysłowionych, z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem. – Nie zdajemy sobie sprawy, że gdyby tych pyłów nie było w powietrzu, wirus nie miałby na czym osiąść. One są taksówką, którą bakterie i wirusy wjeżdżają do organizmu – podkreśla ekspert.