Nowość od Edimax - ekranowe, płaskie kable sieciowe
Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Znana i ceniona na rynku firma Edimax wprowadza do sprzedaży nowe płaskie kable sieciowe. Zaprojektowane według najwyższych standardów charakteryzują się doskonałą jakością i wydajnością.
Firma Edimax to znany na całym świecie producent rozwiązań sieciowych. Teraz wprowadza na polski rynek dwie serie wyjątkowych kabli. EA3 i EA8 Series to ekranowe, płaskie kable sieciowe, które charakteryzuje najwyższa jakość. Są odporne na szumy, przesłuchy i zakłócenia. Posiadają 4 pary skrętek z czystej miedzi beztlenowej, przewód uziemiający i końcówki z ekranowanym, pozłacanym złączem RJ45.
Wyjątkową cechą jest ich kształt. Płaski, smukły i wytrzymały idealnie nadaje się do instalacji pod dywanem, na rogach biurka, wzdłuż ścian i drzwi, wzdłuż krawędzi lub przez biurka czy za meblami. To oszczędność miejsca, koniec problemów z wystającymi kablami oraz elegancki i schludny wygląd biur i pomieszczeń w domu.
Kable z serii EA8 i EA3 zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ta pierwsza oferuje prędkość transmisji danych do 40Gb/s i szerokość pasma 2000 MHz, natomiast seria EA3 zapewnia prędkość do 10Gb/s i szerokość pasma 600 MHz. Dzięki temu nowe kable sieciowe Edimax idealnie nadają się do streamowania i gier online.
Kolejnym ich atutem jest kompatybilność z wieloma urządzeniami sieciowymi o złączach RJ45. W prosty i szybki sposób można je połączyć z routerem, switchem, drukarką, laptopem, Xboxem i innymi sprzętami.
Niezawodność kabli z serii EA3 i EA8 potwierdzają certyfikaty. To gwarancja jakości i trwałości. Zostały one zatwierdzone przez profesjonalne analizatory okablowania Fluke, przetestowane zgodnie ze standardem ISO/IEC 11801 Class Ea, certyfikowane przez REACH, CE, RoHS i zgodne z normą niezawodności TIA/EIA 568B.
Dreame comes true – doskonały rok marki
Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
S. Karpiel-Bułecka: Sam talent nie wystarczy, by odnieść sukces w branży muzycznej. Trzeba też mieć trochę szczęścia i spotkać odpowiednich ludzi
Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, między innymi za sprawą streamingu i powszechnego dostępu do internetu, rynek muzyczny w Polsce przeszedł prawdziwą rewolucję. Zauważają to zarówno doświadczeni artyści, jak Sebastian Karpiel-Bułecka, jak i młodsze pokolenie, reprezentowane przez Miuosha. Obaj wokaliści podkreślają, że sukces w branży muzycznej jest wynikiem wielu czynników. Lider zespołu Zakopower zaznacza, że niezależnie od sytuacji młodzi artyści powinni być konsekwentni i wierzyć w swoje możliwości, bo to jest kluczowe w budowaniu kariery.
Problemy społeczne
Strach przed porażką i brak wiary we własne siły blokują rozwój przedsiębiorczości kobiet. Częściej zakładają za to firmy z misją
Kobiety stanowią mniejszość w zarządach firm, rzadziej też niż mężczyźni zakładają własne działalności gospodarcze. W UE na taki krok decyduje się 10 proc. pracujących pań, w Polsce – 13 proc. – wynika z raportu „Biznes na wysokich obcasach” PIE. Strach przed porażką i brak wiary w swoje umiejętności powstrzymują kobiety częściej niż mężczyzn przed założeniem działalności. Kluczową rolę mogą pełnić programy mentoringowe prowadzone przez kobiety.
Muzyka
Luna: Status materialny moich rodziców przeszkadza mi w karierze. Przestaję postrzegać siebie jako niezależną artystkę, tylko córkę bogaczy
Wokalistka podkreśla, że ścieżka jej kariery i sukcesy w branży muzycznej budzą wiele emocji, również ze względu na to, czym zajmują się jej rodzice. Jest ona bowiem córką milionera Andrzeja Wielgomasa, założyciela i właściciela firmy Dawtona. Jednak jak zaznacza, to, że pochodzi z zamożnego domu, nie ułatwia jej życia, a wręcz jest swoistym balastem. Luna ma świadomość tego, że w opinii niektórych ludzi wszystko, co ma i co osiągnęła, zawdzięcza tylko bogatym rodzicom.