Komunikaty PR

Nowości 4G LTE od Tenda

2021-02-02  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl

Tenda wprowadza na rynek nowe routery obsługujące połączenie w technologii 4G i LTE. To nowoczesne rozwiązania doskonałe dla osób prywatnych i małych przedsiębiorców. 

Nowe routery od Tenda gwarantują dostępność do mobilnego Internetu, która sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie brakuje dostępu do stałego łącza. Wśród propozycji marki znalazły się:

 

Tenda 4G185

Tenda 4G185 to router WiFi 4G LTE, z miejscem na kartę micro SIM, który zapewnia transfer danych do 150 Mb/s. Urządzenie umożliwia sprawne pobieranie dużych plików oraz wygodne korzystanie z Internetu. 

Router wyposażono w baterię o pojemności 2100 mAh, co przekłada się na 10 godzin ciągłej pracy sprzętu bez konieczności zasilania. Dzięki pojemnej baterii 4G180 stanowi doskonały wybór dla osób ceniących sobie mobilność.

Wyświetlacz posiada czytelny interfejs informujący o m.in. sile sygnału, stanie baterii czy liczbie podłączonych użytkowników.

 

Tenda 4G180

Tenda 4G180 dzięki obsłudze kart Micro Sim Tenda 4G180 łączy wielkie możliwości z niewielkim rozmiarem. Mieści się w kieszeni i zapewnia wysoki poziom ochrony przed nieautoryzowanym dostępem w porównaniu do publicznych sieci WiFi.

4G180 można zabrać ze sobą w dowolne miejsce i cieszyć się dostępem do sieci. Co więcej, router wyposażony jest w gniazdo na karty micro SD o pojemności do 32 GB. Pozwala to na łatwe dzielenie się zdjęciami, filmami i muzyką przez sieć.

 

Tenda 4G09

Tenda 4G09 to dwupasmowy router WiFi 4G+ LTE AC1200. Zapewnia on wydajny transfer danych do 300 Mb/s za pomocą sieci 4G+. Dzięki zastosowaniu pełnowymiarowych portów Gigabit Ethernet urządzenie umożliwia przewodowy przesył danych z prędkością sięgającą do 1000 Mb/s. Modernizacji doczekał się również moduł łączności bezprzewodowej - technologia kształtowania wiązki oraz dwie anteny o mocy 5 dBi pozwalają na lepsze pokrycie zasięgiem sieci WiFi.

 

Tenda 4G03

Tenda 4G03 to router WiFi 4G LTE N300 który integruje LTE i szybki dostęp do łącza Ethernet. Dzięki temu użytkownik ma możliwość samodzielnego zarządzania danymi - w zależności czy chce korzystać z sieci kablowej, czy internetu mobilnego przez kartę mini SIM. W sytuacji zerwania łączności kablowej następuje automatyczne przełączenie na łączność bezprzewodową 3G lub 4G.

Maksymalna prędkość LTE 4G to 150 Mb/s, co pozwala na swobodne korzystanie z sieci, transfer plików, oglądanie filmów oraz inne rozrywki. Dzięki wydajnemu procesorowi 880 Mhz w litografii 28 nm router potrafi obsłużyć nawet 32 urządzenia jednocześnie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Motorola prezentuje nowe smartfony serii edge 50 Biuro prasowe
2024-04-16 | 13:00

Motorola prezentuje nowe smartfony serii edge 50

16 kwietnia 2024 r.: Motorola zaprezentowała trzy nowe smartfony z rodziny edge: modele motorola edge 50 ultra, edge 50 pro oraz edge 50 fusion. Łączą one imponującą w swojej klasie
IT i technologie Słuchawki z rodziny moto buds już dostępne w Polsce
2024-04-16 | 13:00

Słuchawki z rodziny moto buds już dostępne w Polsce

16 kwietnia 2024 r.: Motorola wprowadziła do swojej oferty nowość - bezprzewodowe słuchawki douszne moto buds oraz moto buds+. Atrakcyjne zarówno wizualnie, jak i pod względem
IT i technologie LIGHTROOM ZACHWYCA PUBLICZNOŚĆ NOWĄ INSTALACJĄ NAPĘDZANĄ PROJEKTORAMI PANASONIC
2024-04-11 | 13:20

LIGHTROOM ZACHWYCA PUBLICZNOŚĆ NOWĄ INSTALACJĄ NAPĘDZANĄ PROJEKTORAMI PANASONIC

Lightroom korzysta z projektorów Panasonic RQ22K o mocy 20,000 lumenów, aby kreować zapierające dech w piersiach obrazy w jakości 4K. Lightroom, nowa przestrzeń w Londynie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Artur Barciś: Często sąsiedzi nic o sobie nie wiedzą. Mój spektakl „Barabuum!” prowokuje do tego, żeby się poznać i podzielić swoimi skrytymi pragnieniami

– „Barabuum!” to dramat psychologiczny, farsa i komedia romantyczna w jednym – tak o swoim najnowszym spektaklu mówi reżyser. Artur Barciś zabiera widzów w emocjonalną i zwariowaną podróż przez małżeńskie życie dwóch par. Ich z pozoru normalne relacje zostają zaburzone podczas pewnego wieczoru w nowoczesnym mieszkaniu. Nieoczekiwane odkrycie zmienia sąsiedzkie i małżeńskie stosunki w arenę emocji, konfrontacji i głęboko skrywanych uczuć. Twórcy mają nadzieję, że ta sztuka pozwoli widzom spojrzeć z zupełnie nowej perspektywy nie tylko na życie bohaterów, ale i na swoje własne.

Muzyka

Luna: Trochę podupadłam na zdrowiu i mój głos nie działa tak, jak bym chciała. Czuję się bezradna i bezsilna

Przed wyjazdem na Konkurs Eurowizji reprezentantka Polski nie ukrywa, że boryka się z problemami zdrowotnymi, a bezradność i zwątpienie mieszają się z nadzieją i chęcią pokonania swoich słabości. By jak najlepiej zadbać o swoje struny głosowe, na jakiś czas zrezygnowała z koncertów. Teraz robi wszystko, by jej głos wrócił do formy i by mogła godnie się zaprezentować na scenie w Malmö.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.