Komunikaty PR

NOWY DOMOFON 2N® CLIP: NOWOCZESNA KONTROLA DOSTĘPU PRZESTAŁA BYĆ LUKSUSEM

2023-10-31  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt

FIRMA 2N WPROWADZA NA RYNEK DOMOFON 2N® CLIP. NOWOCZESNA KONTROLA DOSTĘPU PRZESTAŁA BYĆ LUKSUSEM

Warszawa, 16 października 2023 r. – firma 2N, globalny lider na rynku domofonów i systemów kontroli dostępu z dostępem do Internetu, wprowadza na rynek nowy interkom IP, 2N® Clip. Produkt powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na technologię IP w różnych typach domów, nie tylko w nieruchomościach klasy premium. Dzięki temu najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości dostępne będą dla szerszego grona odbiorców.

To 4-calowe urządzenie wideo działa na tym samym mocnym, niezawodnym systemie operacyjnym, co pozostałe produkty IP klasy premium od firmy 2N. Oferuje także wiele podobnych korzyści, w tym najwyższą jakość dźwięku i obrazu, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo domu. W przypadku interkomu 2N® Clip producent spełnił rygorystyczne standardy w wielu innych obszarach, branych pod uwagę przez użytkowników, m.in. cyberbezpieczeństwa czy zrównoważonego rozwoju. Warto zaznaczyć, że 2N® Clip jest najprostszą w instalacji jednostką na rynku — cały proces zajmuje jedynie trzy minuty. Dzięki platformie My2N, użytkownik może zdalnie zarządzać urządzeniem oraz łatwo konfigurować na odległość.

Interkom 2N® Clip opracowany został ponadto z dbałością o atrakcyjny wygląd i estetyczny design. Najwyższym priorytetem dla firm zajmujących się kontrolą dostępu zawsze będzie  funkcjonalność, jednak gdy możliwości technologiczne łączą się z eleganckim wzornictwem (jak w przypadku 2N® Clip), urządzenia te mogą realnie podnieść prestiż budynków, w których je zainstalowano.

Produkt wprowadzony został na rynek na początku września br., wkrótce po targach CEDIA Expo 2023 w Denver. Podczas tego eventu 2N® Clip po raz pierwszy zaprezentowano na żywo ekspertom branżowym, gdzie spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem.

Czesław Półtorak, Business Development Manager na Polskę w firmie 2N mówi: 

– Technologia IP odmieniła kontrolę dostępu, zwiększając zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę użytkowania urządzeń. Niestety, w sektorze mieszkaniowym wciąż panuje przekonanie, że wspomniana technologia dostępna jest wyłącznie w luksusowych projektach z wyższej półki. Z naszym nowym interkomem 2N® Clip całkowicie obalamy ten pogląd, realizując tym samym misję upowszechniania technologii IP, niezależnie od rodzaju domu.

 

O firmie 2N 

2N jest światowym liderem w dziedzinie systemów kontroli dostępu IP.

2N to także pionier innowacji w swoim sektorze: w 2008 roku firma opracowała pierwszy na świecie domofon IP, a dziesięć lat później – pierwszy domofon LTE/4G. Portfolio 2N obejmuje domofony, jednostki do odbierania połączeń oraz systemy kontroli dostępu. Marka specjalizuje się w rozwiązaniach dla sektora mieszkaniowego, oferując szeroki wybór produktów obsługujących technologię Bluetooth oraz usług dostępnych na smartfony i tablety.

2N traktuje elegancki design z równą dbałością, co rozwój technologiczny, o czym świadczą liczne branżowe nagrody, takie jak Red Dot oraz iF Design Awards. 

Firma założona została w 1991 roku w Czechach, jej główna siedziba znajduje się dziś w Pradze. Obecnie, 2N działa również w ośmiu innych krajach (USA, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Australia) i posiada rozległą sieć dystrybucji na całym świecie. Więcej informacji znaleźć można pod adresem: www.2N.com .

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Dubaj uruchamia największy na świecie projekt rozwoju raf morskich Biuro prasowe
2024-05-06 | 16:00

Dubaj uruchamia największy na świecie projekt rozwoju raf morskich

Hamdan bin Mohammed inauguruje przełomową inicjatywę na rzecz zrównoważonego rozwoju Dubai Reef, uruchamiając moduły pilotażowe. Jego Wysokość Szejk Hamdan bin Mohammed bin
IT i technologie Sezon działkowy czas start: przygotuj się na majówkę z EZVIZ
2024-04-30 | 16:24

Sezon działkowy czas start: przygotuj się na majówkę z EZVIZ

 Wkrótce rozpocznie się sezon działkowy, a wraz z nim czas przygotowania do letnich wypoczynków na świeżym powietrzu. Wiodąca marka w dziedzinie monitoringu i
IT i technologie Cooler Master MasterBox 600 – wszechstronna i przewiewna obudowa PC
2024-04-26 | 01:00

Cooler Master MasterBox 600 – wszechstronna i przewiewna obudowa PC

Cooler Master MasterBox 600 to obudowa komputerowa o długości 474 mm, szerokości 230 mm i wysokości 481 mm. Została ona zaprojektowana z myślą o potrzebach zarówno początkujących

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Psychologia

Beata Pawlikowska: To wszystko, czego doświadczyłam w dżungli amazońskiej, wstrząsnęło mną i pokazało mi prawdę o sobie samej. To właśnie był początek zmian w moim życiu

Pisarka preferuje podróżowanie w pojedynkę. Lubi wyjeżdżać w trudne, niedostępne rejony świata, bo takie wyprawy są także podróżą w głąb siebie. Chociażby w dżungli amazońskiej przekonała się, że decyzje, jakie podejmujemy na różnych etapach naszego życia, wynikają właśnie z naszego postrzegania samych siebie i świata. A z kolei to postrzeganie zależy od podświadomych przekonań, które są naszym wewnętrznym programem wgranym w dzieciństwie. W swojej książce zatytułowanej „Kody podświadomości” podróżniczka tłumaczy, że jeśli ktoś podświadomie wierzy na przykład w to, że nie ma prawa do szczęścia i jest gorszy od innych, to jego życiowa droga będzie właśnie wiernym odbiciem tych przekonań.

Konsument

Coraz więcej Europejczyków ogranicza spożycie mięsa na rzecz produktów roślinnych. Większe wsparcie ze strony rządów i legislacji mogłoby zwiększyć ich popularność

Ponad połowa Europejczyków jedzących mięso aktywnie ogranicza jego roczne spożycie. Niemal 30 proc. co najmniej raz w tygodniu spożywa przynajmniej jedną roślinną alternatywę mięsa lub nabiału – wynika z badania ProVeg. Zmiana nawyków konsumenckich napędza branżę produktów roślinnych, ale wspomogłyby ją także zmiany systemowe, m.in. szersze dofinansowanie produkcji roślinnej kosztem mięsnej czy obniżenie podatku na żywność o niskim śladzie środowiskowym.