Komunikaty PR

Oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected z potrójnym filtrowaniem

2022-01-19  |  01:00

 

Czujnik stężenia zanieczyszczeń przemysłowych, cichy tryb nocny, dwie prędkości pracy oraz trzy procesy filtracji z jonizacją. Cecotec – hiszpański producent zaawansowanych technologicznie urządzeń AGD – przedstawia oczyszczacz powietrza TotalPure 1500 Connected, który oferuje użytkownikowi komfort zdrowej przestrzeni do życia. Wyłącznym dystrybutorem produktów Cecotec w Polsce jest firma 4cv.

 

Cecotec stale rozwijając swoje portfolio w Polsce, wprowadza na nasz rynek oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected. Marka powstała w Walencji w 1995 roku jako rodzinna firma, a aktualnie jej produkty są dostępne w ponad 30 krajach. W jej ofercie znajduje się obecnie ponad 750 urządzeń AGD – m.in. sprzątających, kuchennych, higieny osobistej oraz fitness. Hasłem Cecotec jest EVERYBODYTECH – czyli technologia dostępna dla każdego. 

 

Potrójne filtrowanie powietrza oraz jonizacja

Oczyszczacz Cecotec TotalPure 1500 Connected posiada trzy procesy filtracji: filtr wstępny, filtr z węglem aktywnym oraz filtr o wysokiej wydajności. Filtr wstępny zatrzymuje kurz oraz sierść zwierząt, dlatego oczyszczacz wyposażony w niego będzie dobrym wyborem dla osób posiadających czworonogi. Filtr węglowy, nazywany przeciwzapachowym, odpowiada za usuwanie zapachów oraz związków organicznych z powietrza. Dużym atutem dla osób palących oraz ich domowników będzie fakt, że filtr ten niweluje z powietrza także szkodliwy dym papierosowy. Trójprocesowy system filtracji powietrza dopełniony filtrem o wysokiej wydajności minimalizuje ilość szkodliwych dla zdrowia cząsteczek w powietrzu. Dodatkowo oczyszczacz powietrza Cecotec wyposażony jest w jonizator, który generuje jony ujemne i przekształca zanieczyszczone powietrze w czyste, co pozytywnie wpływa na samopoczucie cżłowieka.

 

Cicha praca oraz wybór trybów działania

Podczas standardowej pracy Cecotec TotalPure 1500 Connected emituje jedynie 61 decybeli, co jest porównywalnym hałasem do pracy standardowego odkurzacza. Dodatkowo oczyszczacz powietrza posiada dwa tryby pracy – tryb nocny, w którym zminimalizowane są dźwięki urządzenia oraz tryb automatyczny, w którym prędkość pracy dostosowana jest do wykrytej jakości powietrza w pomieszczeniu. Poza tym TotalPure 1500 Connected ma dwie prędkości pracy – niską oraz wysoką, dzięki czemu użytkownik może ręcznie dostosować działanie urządzenia do swojego wnętrza oraz indywidualnych potrzeb i preferencji. Zasięg pracy urządzenia Cecotec to 40m3. Z kolei CADR (Clean Air Delivery Rate), który wynosi 100, pozwala na oczyszczanie 100m3  na godzinę powietrza w pomieszczeniu. 

 

Czujnik stężenia zanieczyszczeń powietrza

Oczyszczacz powietrza od Cecotec posiada czujnik pyłu PM 2.5, mierzący poziom zanieczyszczenia powietrza. Pył ten jest uznawany za najgorszy typ zanieczyszczeń, ponieważ jego średnica jest nie większa niż 2.5 mikrometra, co oznacza, że cząsteczki te potencjalnie mogą przedostawać się do krwiobiegu człowieka, powodując zagrożenie dla zdrowia. Oczyszczacz wykorzystuje dane wykryte przez czujnik i wskazuje na trójkolorowej skali jakość powietrza w pomieszczeniu.

 

Proste sterowanie za pomocą Wi-Fi i aplikacji mobilnej

Sterowanie oczyszczaczem powietrza możliwe jest przy pomocy smartfona połączonego z urządzeniem przez łączność Wi-Fi. Wykorzystana technologia pozwala zmieniać ustawienie konfiguracji oraz monitorować parametry jakości powietrza w mieszkaniu za pomocą aplikacji mobilnej na telefony komórkowe. 

 

W polskiej ofercie Cecotec oprócz oczyszczacza TotalPure 1500 Connected znajdują się także modele TotalPure 1000 Handy, TotalPure 2000 Connected oraz TotalPure 5000 Max Ozone. Urządzenia charakteryzuje wybór poziomów prędkości pracy, wielostopniowa technologia oczyszczania powietrza oraz możliwość zaplanowania automatycznego wyłączenia po określonym czasie. Oczyszczacze różni maksymalna zalecana powierzchnia pracy, kolejno jest to – 25m², 50m² oraz 30m². 

 

Oczyszczacz powietrza dostępny m.in. w sieciach RTV EURO AGD oraz Media Expert w cenie 549 zł.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Elektronika na Dzień Dziecka. Ranking TOP prezentów od iMad Biuro prasowe
2022-05-26 | 14:45

Elektronika na Dzień Dziecka. Ranking TOP prezentów od iMad

1 czerwca to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku niezależnie od wieku. Postęp technologiczny sprawił, że myśląc o prezencie dla najmłodszych, coraz częściej sięgamy
IT i technologie Stylowe podświetlenie i overclocking z Kingston FURY Beast DDR5 RGB
2022-05-23 | 14:00

Stylowe podświetlenie i overclocking z Kingston FURY Beast DDR5 RGB

Ulepszone podświetlenie RGB  i radiator nowej konstrukcji Opatentowana technologia Kingston FURY Infrared Sync Plug N Play przy 4800 MT/s ​ Kingston Fury – gamingowy
IT i technologie BC1C – nowa kamera od EZVIZ
2022-05-23 | 12:00

BC1C – nowa kamera od EZVIZ

EZVIZ wprowadza zasilaną bateryjnie kamerę BC1C 2K+, która zapewnia bezprzewodowe i bezproblemowe zabezpieczenie o najwyższej wydajności. Jest to wielofunkcyjna, niezawodna i łatwa

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Natalia Gryglewska: W grudniu prawdopodobnie będę reprezentowała nasz kraj w kolejnym konkursie Miss Świata

Z racji dzierżonego tytułu Natalia Gryglewska bierze udział w różnych projektach zawodowych, kampaniach reklamowych, akcjach społecznych i imprezach branżowych. 27 maja we Włocławku odbędzie się finał Miss Polonia 2021/2022, podczas którego przekaże ona bursztynową koronę swojej następczyni, a sama z kolei zacznie przygotowania do udziału w wyborach Miss Świata, które prawdopodobnie odbędą się w tym roku już po raz drugi. Jeśli chodzi o czas wolny, to modelka najchętniej spędza go aktywnie, bo jak przyznaje – sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu.

 

Teatr

Ewa Ziętek: Mam wrażenie, że teraz do teatru przychodzi mniej ludzi. Z powodu wojny i drożyzny w sklepach liczą każdy grosz

Aktorka zauważa, że frekwencja w teatrach znów jest sporo mniejsza. I choć nie ma już obostrzeń związanych z pandemią, to nastroje społeczne pogorszyła wojna, która toczy się w Ukrainie, i wysoka inflacja. Ludzie mają więc kolejne powody do obaw i niepokoju, muszą także liczyć każdy grosz.

Seriale

Joanna Trzepiecińska: Rola Alutki przyniosła mi wielką sympatię publiczności. „Rodzina zastępcza” to był znakomity serial

Kilkanaście lat temu aktorka jako Alutka podbiła serca wielu osób i zdobyła dużą popularność. To było dla niej niezwykle miłe doświadczenie i również dziś nie kryje satysfakcji z tego, że jej bohaterka z „Rodziny zastępczej” tak zapadła widzom w pamięci. Zdaniem Joanny Trzepiecińskiej ten serial śmiało można nazwać kultowym, bo ogląda go już kolejne pokolenie, a on nadal – między innymi dzięki świetnemu scenariuszowi – nie traci na aktualności.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu