Opaska sportowa Huawei Band 4 w nowej cenie i z nową aktualizacją
Huawei Band 4, inteligentna opaska sportowa z wbudowanym USB ułatwiającym ładowanie urządzenia, dostępna jest teraz w nowej rekomendowanej cenie detalicznej – 129 zł. Opaska zyskała też nową funkcję pomiaru saturacji krwi Sp02, czyli poziomu nasycenia krwi tlenem – aktualizacja będzie dostępna od 7 maja. Huawei Band 4 w nowej cenie będzie można kupić do 24 maja.
Huawei Band 4 w nowej cenie jest dostępny w sklepach: AB Foto, Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele.net, My Center, Neonet, RTV EURO AGD, x-kom oraz w internetowym sklepie Huawei – huawei.pl. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej Huawei oraz u poszczególnych partnerów akcji. Promocja potrwa do 24 maja lub do wyczerpania zapasów.
Wygoda użytkowania i długi czas działania
Huawei Band 4 wyposażony jest w wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala, który można spersonalizować za pomocą dowolnie zmienianych tarcz. Wykonany z silikonu pasek sprawia, że opaska z łatwością dostosowuje się do nadgarstka, a całość waży jedynie 23,9 grama. Huawei Band 4 wyposażony jest w wydajną baterię, która działa nawet przez tydzień, co pozwala uniknąć częstego ładowania opaski. Samo ładowanie również jest komfortowe dzięki wejściu USB, które z łatwością można podłączyć do dowolnej wtyczki z wejściem USB czy do laptopa.
Monitorowanie stanu zdrowia i analiza snu
Opaska Huawei Band 4 oferuje zaawansowane rozwiązanie TruSeenTM, które precyzyjnie monitoruje i analizuje tętno, a w razie potrzeby poprzez delikatne wibracje sygnalizuje moment, gdy puls zaczyna rosnąć zbyt szybko. Rozwiązanie TruSeenTM umożliwia również analizę jakości snu z rozbiciem na cztery fazy: sen głęboki, sen płytki, REM oraz wybudzenie. Opaska dodatkowo śledzi i diagnozuje sześć najczęstszych problemów ze snem i podpowiada, jak je rozwiązać.
Opaska Band 4 od 7 maja zostanie zaktualizowana o nową funkcję pomiaru saturacji krwi Sp02, czyli nasycenia krwi tlenem. Jest to jeden z ważniejszych pomiarów wydajności organizmu i pozwala kontrolować poziom zmęczenia, a dzięki temu zoptymalizować trening. Poziom nasycenia krwi tlenem powinien utrzymywać się na poziomie 90-100%, co jest ważne szczególnie dla osób, które intensywnie ćwiczą, uprawiają wspinaczkę wysokogórską lub dla osób starszych.
Niezawodny asystent treningu
Huawei Band 4 obsługuje kilkanaście aktywności sportowych, między innymi jogging, spacery, pływanie, zajęcia na siłowni czy wycieczki górskie. Podczas każdej z aktywności rejestruje na przykład tętno, pokonany dystans, spalone kalorie, tempo czy liczbę kroków. Wszystkie dane dotyczące treningów można zapisywać i analizować w aplikacji Huawei Zdrowie. Aplikacja pozwala również tworzyć zaawansowane plany treningowe.
Huawei Band 4 to również rozwiązanie dla tych, którzy nie zawsze mają przy sobie telefon. Przypomina o ćwiczeniach, powiadamia o połączeniach czy wiadomościach SMS, a nawet umożliwia znalezienie telefonu przy użyciu funkcji „Znajdź telefon”.

Raport Bitget Wallet wykazuje, że portfele kryptowalutowe stają się uniwersalnymi centrami finansowymi

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.