Pobierz aplikację allyz Cyber Care - darmowa cyberopieka przez cały rok
Allyz od Allianz Partners to wygodna aplikacja mobilna i internetowa, oferująca wsparcie w kluczowych obszarach życia takich jak podróże, dom, mobilność oraz cyberopieka. Powodów, aby zainstalować aplikację allyz jest wiele, a teraz dochodzi jeszcze jeden. Do 30 września obowiązują specjalne promocyjne warunki: pobierając narzędzie allyz Cyber Care (plan Silver), użytkownicy będą mogli bez opłat na okres 1 roku zabezpieczyć swoje urządzenia i dane przed zagrożeniami online.
Świat wirtualny odgrywa fundamentalną rolę i stanowi integralną część naszego życia. Ponad 80 proc. Polaków codziennie korzysta z Internetu. Jednocześnie, zgodnie z wynikami badania Customer Lab, ponad 87 proc. z nich uważa, że są zagrożeni cyberprzestępczością. Wielkość szkód finansowych w wyniku cyberprzestępstw wzrosła w latach 2015-2020 o 31 proc., co tylko potwierdza skalę zagrożeń, na jakie jesteśmy narażeni, przeglądając sieć, robiąc zakupy czy dzieląc się zdjęciami i udostępniając dokumenty[1]. Podobnie jak stały dostęp do Internetu, tak korzystanie z odpowiednich zabezpieczeń w sieci jest dziś po prostu koniecznością.
Allyz Cyber Care – ochrona w cyfrowym świecie
Allyz Cyber Care to zaawansowane narzędzie, które w czasie rzeczywistym monitoruje i neutralizuje wirusy, ransomware oraz inne złośliwe oprogramowania, zapewniając użytkownikom bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu. Aplikacja chroni poufne dane, takie jak hasła oraz pliki osobiste, gwarantując bezpieczeństwo transakcji online i poufność komunikacji. Program pozwala zdalnie zarządzać kontrolą rodzicielską.
Allyz Cyber Care działa w tle bez zauważalnego obciążenia dla systemu, co pozwala użytkownikom na płynną pracę i rozrywkę bez zakłóceń. Oprogramowanie jest proste w instalacji i obsłudze, co czyni je atrakcyjnym zarówno dla osób mniej zaznajomionych z technologią, jak i dla bardziej zaawansowanych użytkowników.
Zainstaluj aplikację i chroń dane przez rok – za darmo
Dzięki wyjątkowej promocji użytkownicy mogą korzystać z allyz Cyber Care w ramach 12-miesięcznego okresu próbnego bez opłat. Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację (plan Silver) przed 30 września, aby cieszyć się rokiem ochrony bez konieczności ponoszenia żadnych kosztów.
Aplikacja allyz Cyber Care dostępna jest na Google Play oraz App Store. Działa na komputerach, laptopach, tabletach oraz smartfonach, oferując pełną ochronę na wszystkich platformach.
Więcej informacji o aplikacji allyz by Allianz: https://cybercare.allyz.com/pl
[1] Źródła: AZP Customer Lab "Digital Risk Study" (2021) | activeplayer.IO (10/2022)

Raport Bitget Wallet wykazuje, że portfele kryptowalutowe stają się uniwersalnymi centrami finansowymi

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl
Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Edukacja
Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.