Polska premiera terenowej hulajnogi z 12-calowymi kołami RIDER R12
Ewa Malicka
Rocket Science
Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
ewa.malicka|rocketscience.com.pl| |ewa.malicka|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/
Po dwóch latach na polskim rynku marka RIDER wprowadza nowe modele hulajnóg. RIDER R12 posiada duże, 12-calowe koła, mocny silnik 250 W oraz wydajną baterię 15 000 mAh, która pozwala na przebycie do 60 km na jednym ładowaniu. Pojazd ma przedni i tylny hamulec tarczowy oraz czytelny wyświetlacz wskazujący poziom naładowania baterii, prędkość jazdy i przebyty dystans. Hulajnogę wyposażono w trzy tryby jazdy, oświetlenie, światło stop oraz szybki układ składania. Polskim dystrybutorem pojazdów marki RIDER jest firma 4cv.
Duże koła oraz funkcje podnoszące bezpieczeństwo jazdy
Duże, 12-calowe koła nadają hulajnodze terenowy charakter, podnoszą wygodę przemieszczania się po nierównej nawierzchni, a także gwarantują bezpieczeństwo jazdy bez względu na wysokość krawężników. RIDER R12 posiada dwa hamulce tarczowe: przedni i tylny, które zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę. Pojazd posiada trzy tryby jazdy – eco, standard i sport, sygnał dźwiękowy i światło stop. Oświetlenie umieszczono na wysokości koła, osiąga ono na tyle daleki strumień, aby kierujący dokładnie widział przeszkody na drodze, a pozostali uczestnicy ruchu szybciej dostrzegali jego obecność.
Mocny silnik i akumulator zapewniające jazdę do 60 km
RIDER R12 posiada mocny silnik 250 W, który w połączeniu z wydajnym akumulatorem o pojemności 15 000 mAh pozwala na przebycie dystansu do 60 km na jednym ładowaniu. Maksymalna prędkość jazdy hulajnogi została ograniczona przez producenta do dozwolonych 20 km/h. Z jednej strony podnosi to bezpieczeństwo jej użytkowania, z drugiej – eliminuje ryzyko otrzymania mandatu za zbyt szybką jazdę. Czas ładowania baterii to 7-8 godzin. Hulajnoga posiada szeroki podest oraz powłokę antypoślizgową dla bezpiecznego i wygodnego użytkowania, również podczas wykonywania gwałtowniejszych manewrów.
Wygoda dzięki wyświetlaczowi i szybkiemu układowi składania
Czytelny wyświetlacz pozwala na bieżącą kontrolę prędkości jazdy, przebytego dystansu oraz poziomu naładowania baterii. Podgląd ostatniego z tych parametrów możliwy jest także w aplikacji, dzięki czemu w dowolnym momencie użytkownik może sprawdzić, czy hulajnoga wymaga ładowania. Dodatkowo RIDER R12 posiada prosty i szybki układ składania, aby możliwe było zarówno wygodne transportowanie urządzenia, jak i przechowywanie, a także stopkę umieszczoną w podeście, która pozwala na zaparkowanie hulajnogi w dowolnym miejscu.
RIDER R12 wykonany jest ze stali, pojazd waży 20 kg, a maksymalna wysokość kierownicy to 134 cm. Do hulajnogi dołączono ładowarkę, instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną. Hulajnoga RIDER R12 w kolorze czarnym dostępna jest w cenie 2 999 zł w Media Expert oraz w cenie 2499 zł w sieciach Avans i Electro.
Dreame comes true – doskonały rok marki
Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.