Polska premiera terenowej hulajnogi z 12-calowymi kołami RIDER R12

Ewa Malicka
Rocket Science
Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
ewa.malicka|rocketscience.com.pl| |ewa.malicka|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/
Po dwóch latach na polskim rynku marka RIDER wprowadza nowe modele hulajnóg. RIDER R12 posiada duże, 12-calowe koła, mocny silnik 250 W oraz wydajną baterię 15 000 mAh, która pozwala na przebycie do 60 km na jednym ładowaniu. Pojazd ma przedni i tylny hamulec tarczowy oraz czytelny wyświetlacz wskazujący poziom naładowania baterii, prędkość jazdy i przebyty dystans. Hulajnogę wyposażono w trzy tryby jazdy, oświetlenie, światło stop oraz szybki układ składania. Polskim dystrybutorem pojazdów marki RIDER jest firma 4cv.
Duże koła oraz funkcje podnoszące bezpieczeństwo jazdy
Duże, 12-calowe koła nadają hulajnodze terenowy charakter, podnoszą wygodę przemieszczania się po nierównej nawierzchni, a także gwarantują bezpieczeństwo jazdy bez względu na wysokość krawężników. RIDER R12 posiada dwa hamulce tarczowe: przedni i tylny, które zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę. Pojazd posiada trzy tryby jazdy – eco, standard i sport, sygnał dźwiękowy i światło stop. Oświetlenie umieszczono na wysokości koła, osiąga ono na tyle daleki strumień, aby kierujący dokładnie widział przeszkody na drodze, a pozostali uczestnicy ruchu szybciej dostrzegali jego obecność.
Mocny silnik i akumulator zapewniające jazdę do 60 km
RIDER R12 posiada mocny silnik 250 W, który w połączeniu z wydajnym akumulatorem o pojemności 15 000 mAh pozwala na przebycie dystansu do 60 km na jednym ładowaniu. Maksymalna prędkość jazdy hulajnogi została ograniczona przez producenta do dozwolonych 20 km/h. Z jednej strony podnosi to bezpieczeństwo jej użytkowania, z drugiej – eliminuje ryzyko otrzymania mandatu za zbyt szybką jazdę. Czas ładowania baterii to 7-8 godzin. Hulajnoga posiada szeroki podest oraz powłokę antypoślizgową dla bezpiecznego i wygodnego użytkowania, również podczas wykonywania gwałtowniejszych manewrów.
Wygoda dzięki wyświetlaczowi i szybkiemu układowi składania
Czytelny wyświetlacz pozwala na bieżącą kontrolę prędkości jazdy, przebytego dystansu oraz poziomu naładowania baterii. Podgląd ostatniego z tych parametrów możliwy jest także w aplikacji, dzięki czemu w dowolnym momencie użytkownik może sprawdzić, czy hulajnoga wymaga ładowania. Dodatkowo RIDER R12 posiada prosty i szybki układ składania, aby możliwe było zarówno wygodne transportowanie urządzenia, jak i przechowywanie, a także stopkę umieszczoną w podeście, która pozwala na zaparkowanie hulajnogi w dowolnym miejscu.
RIDER R12 wykonany jest ze stali, pojazd waży 20 kg, a maksymalna wysokość kierownicy to 134 cm. Do hulajnogi dołączono ładowarkę, instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną. Hulajnoga RIDER R12 w kolorze czarnym dostępna jest w cenie 2 999 zł w Media Expert oraz w cenie 2499 zł w sieciach Avans i Electro.

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki

Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.