Premiera nowych smartfonów z serii realme 12 Pro 5G już 12 marca
realme 12 Pro+ 5G
realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy (64 MP) z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym.
realme 12 Pro 5G
realme 12 Pro 5G wyposażony został w aparat Sony IMX882 OlS o rozdzielczości 50 MP. Doświadcz fotografii jak nigdy dotąd dzięki przełomowemu aparatowi z teleobiektywem o rozdzielczości 32 MP, który oferuje niezawodną klarowność zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Współpraca ze zdobywcą Oscara
realme zaprosiło do współpracy Claudio Mirandę – zdobywcę Oscara za najlepsze zdjęcia - który dołączył do zespołu pracującego nad jakością fotografii w nowych smartfonach z serii numerycznej. Miranda najbardziej znany jest z pracy przy filmie Życie Pi (2012) oraz filmie Davida Finchera: Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2008). Kooperacja zaowocowała m.in. wprowadzeniem trzech unikalnych kinowych filtrów inspirowanych ikonicznymi filmami.
Wyrafinowany i elegancki design
Najnowsze smartfony realme wyróżniają się także designem, który czerpie ze świata luksusowych zegarków. Inspirowane rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który ma bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy (m.in.: Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting) telefony z serii realme 12 Pro 5G charakteryzują się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji.

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki

Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.