Rok 2020 kolejnym rokiem pełnym międzynarodowych sukcesów PrimeMovers!
Film korporacyjny PGNiG ''Discovering Friendly Energy'' zdobył w minionym roku aż 7 międzynarodowych nagród. Inne produkcje korporacyjne z poprzednich lat stworzone przez tego producenta dla PGNiG zdobyły już łącznie 14 międzynarodowych nagród. Liczba i prestiż tych wyróżnień potwierdzają uznanie najwyższego standardu, jakości oraz profesjonalizmu, jakie rodzi współpraca PrimeMovers i PGNiG.
Osiągnięcia oraz pełna zaangażowania i doskonałych doświadczeń kooperacja tych spółek sprawiają, że nadają one kierunek rozwoju i wyznaczają najnowsze trendy, jednocześnie klasyfikując się w tej kategorii filmowej na pierwszym miejscu w kraju.
LINK DO FILMU https://vimeo.com/397655806
Telly Awards:
W tegorocznej, 41. edycji festiwalu Telly Awards, odbywającego się w USA, jurorzy stanowiący ponad 200 liderów rynku z całego świata, jak zwykle bardzo oszczędnie przyznawali nagrody Polakom. Jednak firma PrimeMovers po raz kolejny już została laureatem w tym konkursie, a tylko w tej edycji jako jedna z nielicznych otrzymała aż dwie nagrody. Za film korporacyjny PGNiG ''Discovering Friendly Energy'' PrimeMovers stanęła na podium w następujących kategoriach:
- Corporate Image - Bronze Telly Winner 2020
- Public Relations - Bronze Telly Winner 2020
Hermes Awards Festivals:
Na tym festiwalu zeszłoroczny film PGNiG jako jedyna polska produkcja został nagrodzony aż w 3 kategoriach.
- Electronic Media
- Interactive Media
- Corporate Image
Wśród innych nagrodzonych marek w kategoriach korporacyjnych na tym festiwalu znalazły się min takie firmy jak: Allianz, SAP, Warner Bros. czy Yamaha.
To wielkie wyróżnienie! Hermes Creative Awards jest jednym z najstarszych i największych konkursów kreatywnych na świecie. Każdego roku jurorzy konkursu oceniają najlepsze publikacje z branży kreatywnej, materiały promocyjne, witryny internetowe, filmy oraz programy reklamowe, marketingowe i komunikacyjne. Zwycięstwo w tegorocznym Hermes Creative Awards daje PrimeMovers już trzecią platynową nagrodę Hermes Awards podczas współpracy z firmą PGNiG nad produkcjami filmów korporacyjnych.
World Media Festivals:
To nie koniec wyróżnień i uznań za 2020 rok dla PrimeMovers. Kolejną, bardzo cenną nagrodę World Media Festivals 2020 Intermedia Globe Gold firma zdobyła na festiwalu w Hamburgu. Została ona przyznana polskiej marce przez międzynarodowe jury World Media Festivals Television&Corporate Media Award. Festiwal w Hamburgu to jeden z najważniejszych festiwali w branży medialnej, skupiający się przede wszystkim na mediach globalnych m.in. w dziedzinie reklamy, animacji, filmu dokumentalnego, edukacji, rozrywki, komunikacji korporacyjnej i public relations. O nagrody starają się tam najlepsi gracze na rynku o zasięgu globalnym, a zwycięzcy wybierani są przez niezależne jury, złożone ze specjalistów z całego świata.
"Tegoroczna konkurencja we wszystkich konkursach była bardzo liczna i niesamowicie mocna. Jestem bardzo dumny z tego, że filmy korporacyjne, które tworzymy we współpracy z PGNiG, stają się marką samą w sobie, rozpoznawalną na całym świecie. Regularność sukcesów, jakie wspólnie odnosimy, jest dla nas siłą napędową, by sięgać po więcej, konkurując z najlepszymi graczami na arenie międzynarodowej. Dziękujemy przedstawicielom firmy PGNiG za zeszłoroczną wspaniałą współpracę i zaufanie, którym nas obdarzyli. To bardzo cenne i nobilitujące. Dziękuję również całemu zespołowi pracującemu przy produkcji filmu za zaangażowanie i włożony trud." - powiedział Grzegorz Szyroki, prezes PrimeMovers i producent filmu.
Dreame comes true – doskonały rok marki
Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
S. Karpiel-Bułecka: Sam talent nie wystarczy, by odnieść sukces w branży muzycznej. Trzeba też mieć trochę szczęścia i spotkać odpowiednich ludzi
Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, między innymi za sprawą streamingu i powszechnego dostępu do internetu, rynek muzyczny w Polsce przeszedł prawdziwą rewolucję. Zauważają to zarówno doświadczeni artyści, jak Sebastian Karpiel-Bułecka, jak i młodsze pokolenie, reprezentowane przez Miuosha. Obaj wokaliści podkreślają, że sukces w branży muzycznej jest wynikiem wielu czynników. Lider zespołu Zakopower zaznacza, że niezależnie od sytuacji młodzi artyści powinni być konsekwentni i wierzyć w swoje możliwości, bo to jest kluczowe w budowaniu kariery.
Problemy społeczne
Strach przed porażką i brak wiary we własne siły blokują rozwój przedsiębiorczości kobiet. Częściej zakładają za to firmy z misją
Kobiety stanowią mniejszość w zarządach firm, rzadziej też niż mężczyźni zakładają własne działalności gospodarcze. W UE na taki krok decyduje się 10 proc. pracujących pań, w Polsce – 13 proc. – wynika z raportu „Biznes na wysokich obcasach” PIE. Strach przed porażką i brak wiary w swoje umiejętności powstrzymują kobiety częściej niż mężczyzn przed założeniem działalności. Kluczową rolę mogą pełnić programy mentoringowe prowadzone przez kobiety.
Muzyka
Luna: Status materialny moich rodziców przeszkadza mi w karierze. Przestaję postrzegać siebie jako niezależną artystkę, tylko córkę bogaczy
Wokalistka podkreśla, że ścieżka jej kariery i sukcesy w branży muzycznej budzą wiele emocji, również ze względu na to, czym zajmują się jej rodzice. Jest ona bowiem córką milionera Andrzeja Wielgomasa, założyciela i właściciela firmy Dawtona. Jednak jak zaznacza, to, że pochodzi z zamożnego domu, nie ułatwia jej życia, a wręcz jest swoistym balastem. Luna ma świadomość tego, że w opinii niektórych ludzi wszystko, co ma i co osiągnęła, zawdzięcza tylko bogatym rodzicom.