Router Huawei WiFi AX3 z WiFi 6 dostępny w nowej cenie 299 zł
Huawei WiFi AX3 Quad Core, router opracowany z myślą o gospodarstwach domowych lub domowych biurach, w których do internetu podłączonych jest wiele urządzeń, jest od dzisiaj dostępny w nowej cenie 299 zł.
Urządzenie obsługuje standard WiFi 6, zapewniający stabilny transfer danych z prędkością dochodzącą nawet do 3000 Mb/s. Router może uczynić pracę i naukę zdalną bardziej wydajną i komfortową, co jest szczególnie istotne podczas spotkań wideo czy w trakcie pobierania ciężkich plików.
Router Huawei WiFi AX3 w nowej cenie można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Neonet i x-kom. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach.
Cztery rdzenie i dwa wzmacniacze
Huawei WiFi AX3 Quad Core opiera swoje działanie o czterordzeniowy procesor Gigahome 1,4 Ghz oraz dwa wzmacniacze o częstotliwości 5 GHz. Urządzenie zapewnia transfer danych sięgający nawet 3000 Mb/s. Dodatkowo WiFi AX3 obsługuje autorską technologię Huawei – WiFi 6 Plus. Po podłączeniu do sieci urządzeń Huawei, obsługujących łączność WiFi 6, router AX3 zapewnia sygnał mocniejszy o 6 dB, w porównaniu do innych routerów WiFi 6.
Router obniża też o 60% poziom zakłóceń i opóźnień transferu danych, nawet gdy urządzenie znajduje się za ścianą. Jest to istotne w przypadku prowadzenia małego biura w domu, podczas spotkań wideo czy przesyłania ciężkich plików.
Obsługa wielu połączeń
Huawei WiFi AX3 korzysta z technologii OFDMA, która pozwala na równoczesne podłączenie do sieci aż szesnastu smartfonów, tabletów czy laptopów pracujących w paśmie 5 GHz. Dzięki temu, ze stabilnego i szybkiego połączenia mogą korzystać równocześnie wszyscy domownicy, wykorzystujący sprzęt do pracy biurowej, jak i rozrywki.
Wygodne i szybkie włączanie do sieci
Konfiguracja routera jest bardzo prosta i można ją przeprowadzić na dwa sposoby: poprzez interfejs WWW w przeglądarce albo korzystając z dedykowanej aplikacji Huawei AI Life. Huawei WiFi AX3 w wersji czterordzeniowej zapewnia również obsługę Huawei Share. Użytkownicy smartfona z Androidem z włączoną funkcją NFC, znajdujący się w polu działania NFC routera, mogą łączyć się bezpośrednio z siecią WiFi bez konieczności podawania hasła. To szczególnie praktyczne m.in. w restauracjach lub hotelach, gdzie goście nie muszą wprowadzać samodzielnie hasła dostępu.
Obsługa sieci typu mesh
Router Huawei WiFi AX3 obsługuje sieci bezprzewodowe, przewodowe i hybrydowe. Po podłączeniu kilku routerów są one automatycznie grupowane pod jedną nazwą, a łączność jest nawiązywana automatycznie, tak aby zapewnić optymalną jakość połączenia w danym pomieszczeniu. WiFi AX3 można również łączyć się ze starszymi routerami Huawei, aby rozszerzyć zasięg sieci w domu.
Trzy tryby zasilania
Router Huawei WiFi AX3 oferuje trzy różne tryby zasilania: ściana, standard oraz uśpienie. Pierwszy tryb – generujący najwyższe zużycie energii – polecany jest w sytuacji, gdy podłączone do internetu urządzenia znajdują się dalej i oddzielone są dodatkowymi barierami. Ostatni tryb może być wykorzystany, gdy chwilowo internet nie jest potrzebny. Specjalna funkcja WiFi Timer pozwala wyłączyć sieć np. podczas pracy poza domem albo nocą.
Router Huawei WiFi AX3 dostępny jest również w sprzedaży w wersji z dwurdzeniowym procesorem.
Dreame comes true – doskonały rok marki
Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.