Komunikaty PR

Ski Jumps z nową ofertą dla graczy

2020-04-29  |  12:42
Biuro prasowe
Kontakt

Jarosław Jasiński
SuperNova Interactive

Plac Kościuszki 9/15
50-028 Wrocław
office|supernovainteractive.pl| |office|supernovainteractive.pl
+48 506 940 239
www.portalmmo.pl

Ski Jumps to interesujący polski menadżer skoków narciarskich online dostępny w przeglądarce. Prężnie rozwijająca się gra multiplayer wzbogaca oferowaną rozgrywkę dzięki otwarciu zupełnie nowego serwera. Skoki narciarskie online jeszcze nigdy nie były tak dynamiczne i ekscytujące jak teraz. Poznaj serwer Szybki Turniej.

Serwer Szybki Turniej w grze Ski Jumps to nowe podejście to tematów takich jak menadżer skoków narciarskich. Nowy serwer pozwoli graczom przejąć kontrolę nad swoim skoczkiem w celu poprowadzenia go do sukcesów na skoczniach. W odróżnieniu od rozgrywki na serwerze Nowe Igrzyska, rozgrywka będzie skupiona tylko na jednym sezonie. Wszystko to sprawi, że całość będzie bardziej dynamiczna. Zwiększona zostanie częstotliwość zawodów, a także szereg premii i bonusów.

Główną cechą serwera Szybki Turniej jest to, że po rozegraniu pełnego sezonu następuje reset postaci. Wtedy gra rozpoczyna się od nowa. Dzięki temu, cała zawartość została odpowiednio przebudowana i zbilansowana, dzięki czemu doświadczenie gry jest bardziej dynamiczne, a wszystko nabiera szybszego tempa.

Z racji zmienionego profilu gry online, serwer Szybki Turniej jest zalecany dla tych, którzy mają już doświadczenie w grze. Dotychczasowy serwer Nowe Igrzyska jest nadal aktywny i gromadzi coraz więcej nowych graczy, których aktualnie jest już 50 tysięcy.  Zabawa koncentruję się na pełnoprawnym doświadczeniu rozwoju skoczka. Oba serwery oferują różne i ciekawe doświadczenia w temacie skoków narciarskich multiplayer, dzięki czemu każdy gracz znajdzie w nich coś dla siebie. Gra jest dostępna pod adresem www.ski-jumps.pl.

Producent gry - studio SuperNova Interactive - na bieżąco uzupełnia produkcję o nową zawartość, dzięki czemu dotychczasowi gracze regularnie mają możliwość odkrywania nowych elementów, czy urozmaicania swojej dotychczasowej rozgrywki online. Patronat medialny nad projektem objął Portal MMO - serwis zrzeszający fanów gier online i multiplayer. Główną cechą serwisu jest bogata i nieustannie rozwijana encyklopedia gier, która kataloguje najciekawsze gry komputerowe, w których można grać w trybie kooperacji z innymi graczami.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Które miasto przekaże najwięcej dla WOŚP za pośrednictwem Uber? Biuro prasowe
2022-01-20 | 14:00

Które miasto przekaże najwięcej dla WOŚP za pośrednictwem Uber?

Fot. Marcin Michoń  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wyjątkowe wydarzenie, które łączy Polaków już trzydziesty raz. W tym roku oprócz tradycyjnych
IT i technologie Oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected z potrójnym filtrowaniem
2022-01-19 | 01:00

Oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected z potrójnym filtrowaniem

  Czujnik stężenia zanieczyszczeń przemysłowych, cichy tryb nocny, dwie prędkości pracy oraz trzy procesy filtracji z jonizacją. Cecotec – hiszpański producent zaawansowanych
IT i technologie Revolut w AppGallery! Aplikacja zintegrowana z Huawei Mobile Services
2021-12-16 | 14:00

Revolut w AppGallery! Aplikacja zintegrowana z Huawei Mobile Services

Revolut, jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji do zarządzania finansami, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i udostępniona użytkownikom AppGallery w 26 krajach Europy, w

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Robert Kochanek: Aby się rozwijać, trzeba sobie podnosić poprzeczkę. W tym roku chcę mieć więcej czasu dla siebie, żeby się rozwijać

Tancerz zaznacza, że na szczycie listy jego postanowień noworocznych jest nieustanny rozwój, doskonalenie swoich umiejętności i podejmowanie nowych projektów związanych z tańcem w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Ale żeby podołać wszystkim wyzwaniom, trzeba też znaleźć czas na odpoczynek i zebranie sił, a tego ostatnio brakowało, bo Robert Kochanek był bardzo zapracowany. Jego zdaniem kluczem do sukcesu jest dobra organizacja i stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej. On sam, mimo różnych przeciwności losu i negatywnych skutków pandemii, nie poddaje się i szuka dla siebie najbardziej optymalnych rozwiązań.

Sport

Klub piłkarski Piast Gliwice rusza z pilotażem mobilnych badań USG podczas meczów i treningów. Z wypracowanych standardów medycznych mają docelowo skorzystać również inne kluby Ekstraklasy

Medyk wbiegający na murawę boiska, żeby pomóc zawodnikowi, który uległ kontuzji, to częsty widok podczas transmisji meczy piłkarskich. Jako pierwszy w Polsce – i jeden z niewielu w Europie – śląski Piast Gliwice rozpoczął właśnie pilotażowy projekt z firmą Philips, w ramach którego diagnostyka sportowców podczas meczów oraz treningów prowadzona będzie z wykorzystaniem innowacyjnych technologii medycznych. Pozwoli to na lepszą ocenę stanu zdrowia sportowców w trakcie rozgrywek. Docelowo pilotaż ten może zostać rozszerzony na wszystkie kluby Ekstraklasy.

Finanse

Na rynku brakuje co najmniej 0,5 mln przystępnych cenowo mieszkań. Prawie połowa młodych Polaków mieszka z rodzicami

Polska zajmuje jedno z ostatnich miejsc wśród krajów Unii Europejskiej pod względem zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych swoich obywateli. Wciąż wiele rodzin mieszka w przeludnionych nieruchomościach, bo brakuje lokali dostępnych cenowo. – Przybywa mieszkań inwestycyjnych, natomiast większość polskich gospodarstw domowych nie stać na zakup mieszkania na własność, dlatego że zdolność kredytową posiada mniej więcej 30–40 proc. z nich – zauważa Magdalena Ruszkowska-Cieślak, prezeska zarządu Fundacji Habitat for Humanity Poland. Wielu z nich nie stać nawet na najem na warunkach rynkowych, dlatego potrzebne są rozwiązania systemowe wspierające mieszkalnictwo.