Tenda AC21 - wydajny router w dobrej cenie

Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Tenda AC21 to dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy zaprojektowany specjalnie dla gospodarstw domowych z dostępem do szybkiego Internetu. Obsługuje technologię 802.11ac wave2 i zapewnia prędkość Wi-Fi do 2033 Mb/s.
4x4 MU-MIMO dla pasma 5 GHz
Technologia 4x4 MU-MIMO w paśmie 5 GHz zapewnia większy zasięg i prędkość WiFi niż zwykłe routery z 3x3 MU-MIMO.
Wbudowany wzmacniacz sygnału dla głównego chipu
W AC21 zastosowano wbudowany wzmacniacz sygnału zarówno w paśmie 2,4 GHZ, jak i 5 GHz w celu zwiększenia możliwości przenikania ścian oraz rozszerzenia zasięgu WiFi.
6 zewnętrznych anten 6 dBi
Dzięki sześciu zewnętrznym antenom 6 dBi oraz czterem strumieniom danych w paśmie 5 GHz, AC21 może zapewnić optymalny zasięg oraz lepszy sygnał WiFi.
Obsługa światłowodowego Internetu do 1000 Mb/s
Dzięki w pełni gigabitowym portom, AC21 obsługuje przepustowość do 1000 Mb/s.
Dwurdzeniowa konstrukcja
Procesor 28 nm 1 GHz w połączeniu z koprocesorem 500 MHz zapewniają większą prędkość przetwarzania i zoptymalizowane działanie.
Inne funkcje:
- migracja konta szerokopasmowego bez konfiguracji
- obsługa beamforming+
- ujednolicenie sygnałów 2,4 GHz i 5 GHz
- filtrowanie użytkowników
Cena i dostępność
AC21 jest częścią najnowszej serii wydajnych routerów od Tenda. Urządzenia znajdą się w sprzedaży jeszcze w maju tego roku, a ich sugerowane ceny będą wynosiły:
-
AC19 - 249 zł
-
AC21 - 259 zł
-
AC23 - 269 zł

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki

Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.