Komunikaty PR

Tenda CP7 - obrotowo-uchylna kamera IP 4 MP

2022-09-21  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Do pobrania png ( 0.11 MB )

Kamera bezpieczeństwa obrotowo-uchylna CP7 to zaawansowana kamera do monitoringu domowego, która integruje 360-stopniowy obraz z rozdzielczością 4 MP. Jest również wyposażona w dwukierunkowy dźwięk w trybie pełnego dupleksu, inteligentne wykrywanie/śledzenie ruchu oraz funkcje alarmu dźwiękowego i świetlnego. Produkt jest najczęściej używany do monitorowania wnętrz, takich jak domy, sklepy, biura itp. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wideo za pośrednictwem bezprzewodowego lub przewodowego połączenia z routerem.

 

Filmy z większą liczbą szczegółów

CP7 nagrywa filmy w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, redukuje szumy i rejestruje więcej szczegółów.

 

Obserwuj każdy zakątek w domu

Konstrukcja obrotowo-uchylna o dużej prędkości umożliwia elastyczne obracanie we wszystkich kierunkach. CP7 obejmuje 360° w poziomie i 155° w pionie (90° w górę, 65° w dół), co nie pozostawia żadnych martwych stref.

 

Automatyczne wykrywanie intruzów

Użyta w CP7 technologia pozwala SI rozpoznać kształt człowieka i automatycznie rozpocząć jego śledzenie, wysyłając jednocześnie alerty na twój telefon. Kamera również uruchamia alarmy świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć intruza.

 

Rozpocznij patrol pojedynczym kliknięciem

Użytkownik może zaplanować i łatwo uruchomić patrol wizyjny z poziomu aplikacji TDSEE.

 

Dwie możliwości przechowywania danych

Pliki wideo mogą zostać zapisane na wewnętrznej karcie Micro SD, bądź przesłane do chmury dla większego bezpieczeństwa.

 

Montaż na suficie, biurku bądź ścianie

Produkt wyposażony jest w odłączaną bazę - możesz ją przymocować do sufitu, ściany czy mebli, a następnie umieścić w niej kamerę przekręcając ją o około 40 stopni. Funkcja obracania ekranu w aplikacji jest niezbędna, jeżeli zamontujesz CP7 na suficie.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2moro
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Dreame comes true – doskonały rok marki Biuro prasowe
2024-12-31 | 12:00

Dreame comes true – doskonały rok marki

Dreame Technology, producent innowacyjnych i uznanych urządzeń domowych, dołożył wszelkich starań, aby mijający rok był dla marki przełomowy. Własne punkty sprzedaży, pozycja lidera na
IT i technologie Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
2024-12-16 | 16:00

Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji

Dreame Technology, producent innowacyjnych i uznanych urządzeń domowych, w ostatnim czasie wprowadził do swojej oferty w Polsce trzy modele odkurzaczy pionowych. Mowa o R20 Aqua z innowacyjną
IT i technologie A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
2024-12-16 | 16:00

A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?

Zima. Szarość za oknem. Światła miasta gasną wcześniej, a smutne odcienie powtarzalnej codzienności wdzierają się do wyobraźni. W tej monotonii zaczynacie poszukiwać czegoś więcej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.