Komunikaty PR

Weekend Technologiczny w Atrium Kasztanowa

2021-08-30  |  01:00
Biuro prasowe

Szukasz wyzwań i chcesz choć na chwilę przenieść się do wirtualnego świata, by przeżyć niesamowite przygody?! Masz okazję! Atrium Kasztanowa zaprasza w dniach 3-4 września wszystkich miłośników gier, robotów oraz fantastyki na wyjątkowy Weekend Technologiczny. To spotkanie najnowszych osiągnieć technologii i świata gamingu. Wydarzenie znajdzie się w głównym hallu centrum handlowego.

 

W najbliższy piątek i sobotę w Atrium Kasztanowa szykuje się niezła gratka dla fanów gamingu. Podczas Weekendu Technologicznego w centrum handlowym na graczy czekają zaaranżowane stanowiska do gier konsolowych i planszowych. Na miejscu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

 

  • Załóż google VR i stań się bohaterem gry! Za sprawą okularów VR uczestnicy wystawy przeniosą się do alternatywnej rzeczywistości. Do dyspozycji będą mieli sprzęt najwyższej klasy: Oculus Rift, HTC VIVE, PlayStation VR.

 

  • Jeśli lubisz wyzwania, zagraj w knoockera! Knoocker to interaktywna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i  dorosłych, która łączy aktywność ruchową z komputerową rzeczywistością, a także może spełniać rolę wielofunkcyjnej tablicy multimedialnej. Na stanowisku z knookcer’em gracze zmierzą się z przeszkodami stworzonymi komputerowo.

 

  • Odkryj nową generację konsol! Zrób krok w nową erę rozrywki. Fani gier, m.in. w PlayStation, przekonają się, jakie możliwości oferują im najnowsze konsole. Oprócz tego dla entuzjastów tradycyjnych multimediów nie zabraknie stref gamingu obsługiwanych przez standardowe konsole, jak i retro (Nintendo), a także automatów do gier arcade, popularnych w latach 80- i 90-tych.

 

Podczas imprezy będzie można zapoznać się z najświeższymi osiągnięciami sztucznej inteligencji, a także „porozmawiać” z robotami. Organizatorzy imprezy zapraszają na spotkanie z pierwszym na świecie interaktywnym robotem edukacyjnym o nazwie Photon Robot, który rozwija się razem z dzieckiem. Maszyna umożliwia programowanie różnych funkcji oraz sterowanie za pomocą aplikacji mobilnych.

 

Wydarzenie w Atrium Kasztanowa odbędzie się w piątek i w sobotę, w godzinach 10.00-21.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Event przygotowany bę/dzie przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

 

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piły, niezależnie od wieku, w niecodzienną podróż do świata technologii. Aktywnej i emocjonującej rozrywki dostarczą uczestnikom gry i zawody rozgrywane w specjalnie zaaranżowanych strefach, gdzie zawodnicy będą mogli przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i przeżywać przygody na szklanym ekranie. Weekend Technologiczny to wyjątkowe spotkanie najnowszych osiągnięć technologii i świata gamingu w jednym miejscu - mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty Atrium Kasztanowa można znaleźć na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu Facebook: www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Huawei WiFi Mesh 3, zapewniający silny zasięg sygnału, już dostępny w sprzedaży Biuro prasowe
2022-01-26 | 18:30

Huawei WiFi Mesh 3, zapewniający silny zasięg sygnału, już dostępny w sprzedaży

W dniu premiery smartfonów z serii Huawei P50 Pro i P50 Pocket Huawei wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy system routerów, który zapewnia silny
IT i technologie Darmowa półroczna ochrona ekranu w Huawei P50 Pro i P50 Pocket
2022-01-26 | 18:30

Darmowa półroczna ochrona ekranu w Huawei P50 Pro i P50 Pocket

Huawei przygotował atrakcyjną ofertę serwisową dla nabywców najnowszych flagowych smartfonów Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket. Wszyscy, którzy do 30 marca
IT i technologie Które miasto przekaże najwięcej dla WOŚP za pośrednictwem Uber?
2022-01-20 | 14:00

Które miasto przekaże najwięcej dla WOŚP za pośrednictwem Uber?

Fot. Marcin Michoń  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wyjątkowe wydarzenie, które łączy Polaków już trzydziesty raz. W tym roku oprócz tradycyjnych

Więcej ważnych informacji

Partner Serwisu Zdrowie

Film

Finanse

Rok 2021 upłynął pod znakiem rekordowych szkód katastroficznych. Polacy coraz częściej decydują się na ubezpieczenie własnego lokum od pożaru, powodzi czy huraganów

W 2021 roku odnotowano rekordowo dużo szkód katastroficznych. Z wyliczeń firmy reasekuracyjnej Munich Re wynika, że w ubiegłym roku kosztowały one 280 mld dol. Co niepokojące, niecała połowa z tych szkód była ubezpieczona, chociaż luka ubezpieczeniowa z roku na rok maleje. Widać to m.in. w obszarze ochrony nieruchomości. Również w Polsce coraz więcej osób decyduje się ubezpieczyć swój dom czy mieszkanie od szkód spowodowanych nieprzewidzianym zdarzeniem. Odszkodowania w przypadku szkód katastroficznych sięgają od kilku tysięcy do nawet kilku milionów złotych.

Psychologia

Dancingi międzypokoleniowe są dla seniorów odskocznią od codzienności. Dzięki nim mają kontakt z rówieśnikami i czerpią energię od młodych

Ideą dancingu międzypokoleniowego jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek i integracja pokoleń. Takie wyjątkowe spotkania ludzi w różnym wieku na parkiecie uczą tolerancji i odwagi życiowej, a także inspirują do rozwijania swoich pasji. Taniec poprawia także kondycję fizyczną i ma pozytywny wpływ na pracę mózgu.