Komunikaty PR

iTaxi włącza się do „Kampanii Złotej Wstążki”

2020-09-04  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Dworzyńska
PR Calling

Czerska 8/10
00-732 Warszawa
katarzyna.dworzynska|prcalling.pl| |katarzyna.dworzynska|prcalling.pl
+48501001377
https://www.prcalling.com
Do pobrania iTaxi ( 0.14 MB )

iTaxi dołączyło do „Kampanii Złotej Wstążki”, organizowanej przez Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Na potrzeby akcji platforma technologiczna wdrożyła w swojej aplikacji nową funkcjonalność, za pomocą której użytkownicy już w momencie zamawiania kursu mogą wpłacać środki na leczenie dzieci. Jest to pierwsze wdrożenie tego typu w Europie. Kampania rozpoczęła się 1 września.

Liczy się każdy grosz                                    

Wrzesień to światowy miesiąc świadomości nowotworów dziecięcych, których symbolem jest „Złota Wstążka”, nawiązująca do najcenniejszego kruszcu i reprezentująca największą wartość – zdrowie dzieci. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” od niemal 30 lat wspiera małych pacjentów, którzy stają do walki z nowotworami. W tym roku do partnerów akcji dołączyło iTaxi, które stworzyło pierwszy w Europie sposób zbierania środków w aplikacji taksówkowej na leczenie podopiecznych Fundacji.

– Udział w „Kampanii Złotej Wstążki” jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w kwestie społeczne. Platforma iTaxi pozwala na tworzenie nowych rozwiązań, również takich jak cele charytatywne. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać najmłodszym w walce o zdrowie. Na potrzeby inicjatywy Fundacji rozbudowaliśmy naszą aplikację, która obecnie umożliwia zbieranie środków na jej podopiecznych, dzięki czemu nasi użytkownicy w prosty sposób również mogą włączyć się w kampanię. Cieszymy się, że wspólnie wspieramy tak szczytny celmówi Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

Jadąc z iTaxi – pomagasz

Użytkownicy aplikacji w systemach Android i Huawei Mobile Services w momencie zamawiania przejazdu, po potwierdzeniu miejsca odbioru i celu podróży, zobaczą nową opcję – „Wesprzyj Fundację” wraz z informacją o celu zbiórki. Po naciśnięciu strzałki po prawej stronie ekranu, klienci mogą zdecydować jaką kwotą chcieliby zasilić konto Fundacji: czy zaokrąglić koszt kursu w górę do pełnej kwoty, czy wybrać konkretną sumę, która zostanie doliczona do rachunku za przejazd. Wsparcie akcji jest dobrowolne.

Użytkownicy systemu iOS po potwierdzeniu kierunku przejazdu również zobaczą opcję „Wesprzyj Fundację”. Po jej naciśnięciu przeniosą się do strony zbiórki na stronie Fundacji.

Naszym celem jest podniesienie świadomości społecznej i zwrócenie uwagi na onkologię dziecięcą. Czasem naprawdę niewiele trzeba, żeby uratować dziecko i dać mu szansę przeżyć szczęśliwe dzieciństwo. Cieszymy się, że iTaxi dołączyło do „Kampanii Złotej Wstążki”, ponieważ wspólnymi siłami możemy osiągnąć więcej mówi Przemek Pohrybieniuk, prezes zarządu Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

„Kampania Złotej Wstążki” wystartowała 1 września i potrwa miesiąc. iTaxi zachęca wszystkich do włączenia się w akcję zarówno poprzez wpłaty za pośrednictwem aplikacji, jak również poprzez indywidualne datki. Więcej o zbiórce można przeczytać na stronie www.itaxi.pl/zlotawstazka


Kontakt dla mediów:

Przemysław Panek

PR Calling

m: 790 579 757

e: przemyslaw.panek@prcalling.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Calling
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Neurologiczne choroby rzadkie w Lublinie leczą modelowo Biuro prasowe
2025-05-15 | 17:00

Neurologiczne choroby rzadkie w Lublinie leczą modelowo

Pod hasłem „choroby rzadkie” kryje się długa lista różnych i w większości uwarunkowanych genetycznie schorzeń. – Patrząc na te choroby zbiorczo, okazuje
Zdrowie Droga Basi Gołubowskiej do diagnozy ALS i nadziei na życie
2025-05-08 | 17:00

Droga Basi Gołubowskiej do diagnozy ALS i nadziei na życie

Kampania edukacyjna „Sto żyć. ALS” Stowarzyszenia Dignitas Dolentium przedstawia poruszającą historię Barbary Gołubowskiej, pacjentki z SOD1-ALS. Stwardnienie zanikowe
Zdrowie Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy
2025-03-26 | 19:00

Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy

Strach, bóle i skurcze mięśni nie dawały Monice spać. Zaczęła długą wędrówkę po lekarzach w poszukiwaniu diagnozy. – Nie zliczę, ile było tych wizyt,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.