Komunikaty PR

Jak zbudować perfekcyjną biznesową garderobę i jak o nią systematycznie dbać?

2021-11-16  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Łukasz Łyczkowski
dfusion

al. Zjednoczenia 36 lok. 5
01-830 Warszawa
lukasz.lyczkowski|dfusion.pl| |lukasz.lyczkowski|dfusion.pl
606825276
https://dfusion.pl/

Dobrze przemyślana garderoba biznesowa to zarazem garderoba funkcjonalna, która posłuży nam przez lata. Wysokiej jakości marynarki i garnitury stanowią jej podstawę, dlatego zawsze powinny być w zasięgu ręki – odświeżone i wygładzone. Jak to osiągnąć bez konieczności odbywania regularnych wizyt w pralni? Sposobem Kasi Sokołowskiej jest szafa parowa Samsung AirDresser.

 

W zgodzie z biznesowym dress-code

Elegancki strój, dopasowany do miejsca spotkania i sytuacji, jest jednym z ważnych elementów biznesowego savoir-vivre’u. W tym, jak dobieramy poszczególne jego elementy, musimy wykazać się dużym wyczuciem. Przede wszystkim jednak ubrania powinny być perfekcyjnie czyste, świeże i pozbawione zagnieceń. Kasia Sokołowska znana jest z nieskazitelnego stylu, w którym dominują perfekcyjnie skrojone, wykonane z wysokiej jakości tkanin marynarki i garnitury. W ich odświeżaniu pomaga jej szafa parowa Samsung AirDresser, której jest ambasadorką.

Stawiając na dobrą jakość zyskujemy ubrania, które posłużą nam przez długi czas. Marynarki i garnitury stanowią chyba najbardziej uniwersalną część mojej szafy. Sprawdzają się u mnie podczas wielu okazji i czuję się w nich po prostu świetnie. Na spotkanie biznesowe wybieram najczęściej garnitur o klasycznym kroju, ale za to w wyrazistym kolorze, oraz szpilki. Dzięki szafie parowej Samsung AirDresser mogę odświeżać swoją biznesową odzież – w tym także koszule czy eleganckie sukienki za kolano – po każdym spotkaniu lub wydarzeniu, bez obaw o zniszczenie tkanin spowodowane zbyt częstym praniem i bez wychodzenia z domu.” – mówi Kasia.

 

Odświeżanie za pomocą jednego przycisku

 

Większość marynarek i garniturów, szczególnie tych wykonanych z wysokojakościowych materiałów, takich jak bawełna, wełna czy len, zwykle nie nadaje się do zwykłego prania w pralce. Na szczęście Cykl Suits został zaprojektowany specjalnie z myślą o nich. Odświeżając ubrania za pomocą szafy Samsung AirDresser zatroszczymy się o materiał, który może źle znosić chemiczne czyszczenie. Szafa odświeżająca zadba także o perfekcyjny wygląd eleganckich koszul i sukienek.

Aby cieszyć się doskonałymi efektami wystarczy powiesić ubrania na wieszaku AirHanger, za pomocą którego para wniknie w każdy fragment materiału. Następnie zamykamy drzwi szafy Samsung, wybieramy odpowiedni program i po kilkudziesięciu minutach wyjmujemy rzeczy dokładnie odświeżone. Technologia JetSteam wygładza zagniecenia oraz eliminuje wirusy, bakterie, alergeny i inne zarazki*, a lampa UV, w połączeniu z filtrem ceramicznym, skutecznie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów**. Na koniec następuje suszenie w niskiej temperaturze pomagające przywrócić włóknom ich naturalną strukturę.

 

Parowa szafa Samsung AirDresser umożliwia wygodne oraz systematyczne odświeżanie ubrań, a przy tym dba o tkaniny wydłużając życie naszych ulubionych rzeczy.

 

Aby dowiedzieć się więcej o korzystaniu z szafy Samsung AirDresser obserwuj Instastories Kasi Sokołowskiej.

 

Szczegóły dotyczące produktu znajdziesz na https://www.samsung.com/pl/campaign/air-dresser/

 

* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) do 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) do 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) do 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) do 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.

** Zweryfikowane przez Intertek. Eliminuje do 99% kwasu izo-walerowego: pot, 4-etenylopirydyna: tytoń, aldehyd walera: zapach pieczonego mięsa i tetrachloroetylen: czyszczenie chemiczne. Badanie kwasu izo-waleriowego i 4-etenylopirydyny na podstawie normy KS K0891. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: dfusion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Efektowne połączenie kolorystyczne w aranżacji wnętrz Biuro prasowe
2024-11-04 | 13:29

Efektowne połączenie kolorystyczne w aranżacji wnętrz

Posługiwanie się odcieniami jednego koloru od podłogi aż po sufit w tym samym pomieszczeniu to gorący wnętrzarski trend „color drenching”, który w tym roku skradł serca
Dom Design w kolorze. Artu na PTAK EXPO Warsaw Home
2024-11-04 | 11:35

Design w kolorze. Artu na PTAK EXPO Warsaw Home

Choć za oknami jesień i plucha wszyscy miłośnicy dobrego wzornictwa, którzy odwiedzili tegoroczne targi PTAK EXPO Warsaw Home, mogli poczuć moc słonecznych kolorów i pozytywną
Dom Szybka i efektywna budowa przegród z H+H TEMPO PRO
2024-10-31 | 16:00

Szybka i efektywna budowa przegród z H+H TEMPO PRO

Czas realizacji każdej inwestycji budowlanej jest niezwykle istotny, dlatego warto już na etapie sporządzania projektu zwrócić uwagę na rozwiązania, które mogą przyspieszyć i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Konsument

Sztuczna inteligencja wzbudza w Polakach głównie ciekawość i obawy. Ponad połowa widzi w niej zagrożenie

Prawie połowa Polaków twierdzi, że myśląc o sztucznej inteligencji, odczuwa zaciekawienie, ale aż 39 proc. przyznaje, że są to głównie obawy. Dotyczą one niewłaściwego wykorzystania SI, utraty kontroli nad nią i marginalizacji roli człowieka na rynku pracy. Na razie jednak tylko 11 proc. badanych używa narzędzi opartych na sztucznej inteligencji w swojej pracy. Chociaż rozwiązania te zyskują zwolenników, to wciąż duża grupa pracowników nie wie, w jaki sposób mogłyby one wspomóc ich w obowiązkach zawodowych – wskazuje badanie „Polacy o AI. Codzienność, nadzieje, obawy”.

Ochrona środowiska

Polski rynek roślinny rozwija się wolniej niż na Zachodzie. Kraje z największą konsumpcją mamy szansę dogonić za kilkanaście lat

Wartość rynku roślinnego w Polsce przekroczyła już wartość 1 mld zł. Roślinne zamienniki nabiału stanowią ponad połowę tej kategorii, a silną pozycję w sprzedaży mają alternatywy dla mleka – wynika z raportu Polskiego Związku Producentów Żywności Roślinnej. Polski rynek z rocznymi wydatkami rzędu 4,23 euro na osobę wciąż jednak odbiega od kwot wydawanych na żywność roślinną na Zachodzie. Branża liczy na wsparcie państwa w wykorzystaniu potencjału konsumentów.