Jedyne takie przeżycie muzyczne – Koncert SUNRISE
Szukasz niezapomnianego muzycznego doświadczenia, które oczaruje Cię swoim głębokim pięknem, harmonią i poruszy serce? Wydarzenia innego niż wszystkie, gdzie dźwięki muzyki niekoniecznie będą Ci znane, ale po kilku chwilach staną się prawdziwie bliskie?
Mamy dla Ciebie zaproszenie na wyjątkowy, jedyny taki koncert, który zapewni Ci niezapomniane chwile w atmosferze intymności, głębokich przeżyć i wyzwalających emocji.
Przygotuj się na prawdziwe muzyczne i duchowe doznania z kompozycjami wyjątkowych artystów: Ola Gjeilo, Edwarda Griega, Arvo Pärta oraz Macieja Zakrzewskiego, przez które poprowadzą Cię Chór Music Everywhere oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot.
"SUNRISE" to nie tylko nazwa koncertu, lecz również metafora dla przeżycia, jakim będzie ta wyjątkowa muzyka dla każdego uczestnika. W czasie tego koncertu, zostaniesz przeniesiony w magiczny świat dźwięków, gdzie każda nuta będzie promieniować dobrą energią.
Informacje o koncercie:
Data: 11 marca 2024 r.
Godzina: 19:00
Lokalizacja: Filharmonia Narodowa
Bilety: dostępne online na stronie https://bilety.musiceverywhere.pl/ oraz innych platformach biletowych
Zapowiedz: https://www.youtube.com/watch?v=udPM3eM06r0
To wyjątkowa okazja, by doświadczyć czegoś niezwykłego i niepowtarzalnego. Zarezerwuj swój bilet już dziś i dołącz do nas w Filharmonii Narodowej, gdzie razem zagłębimy się w dźwiękach melodii.

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.