Padł Rekord Polski na najwięcej ukończonych kierunków studiów!
Biuro Rekordów
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
info|biurorekordow.pl| |info|biurorekordow.pl
+48 690 939 469
https://biurorekordow.pl/
Dr Dorota Monika Zwierzyńska-Symonajc urodziła się w Białymstoku w 1976 roku. Pierwsze studia (dzienne) ukończyła w wieku 24 lat z tytułem magistra Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Przez kolejne lata studiowała w wielu miastach w całej Polsce zdobywając w szkołach wyższych nowe dyplomy i tytuły zawodowe.
Do 2022 roku Pani Dorota ukończyła 28 kierunków studiów, ustanawiając tym nowy Rekord Polski. Na tę liczbę składa się 10 dyplomów ukończenia studiów z tytułem magistra, dyplom ukończenia studiów licencjackich oraz 17 dyplomów ukończenia studiów podyplomowych. Uzyskała także stopień naukowy Doktora, jak również ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Olsztynie.
Kierunki studiów ukończone przez Rekordzistkę nie należą do łatwych! Wśród ukończonych studiów magisterskich są: Psychologia, Socjologia, Pedagogika, Prawo, Kryminologia, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Administracja, Filologia Polska, Filologia Angielska, Filologia Rosyjska. Jednocześnie Pani Dorota Zwierzyńska-Symonajc kształciła się na studiach podyplomowych.
Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy tutaj: https://biurorekordow.pl/najwiecej-ukonczonych-kierunkow-studiow-rekord-polski/
Czy edukacja zdalna może mieć międzynarodowy poziom?
Neuroróżnorodność to cecha, a nie problem
Weź udział w darmowych szkoleniach dla Dyrektorów przedszkoli i żłobków!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Dom i ogród
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.
Farmacja
Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi
Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.