Kingston FURY wprowadza specjalną edycję pamięci RGB DDR4
Kingston FURY, odział gamingowy firmy Kingston Technology Company, Inc., poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty nowego rozwiązania: Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition. Nowy, biały radiator z efektownym podświetleniem RGB czyni te moduły wyjątkowymi w rodzinie produktów Kingston FURY.
Pozwalają one nie tylko zwiększyć wydajność systemu, lecz także nadają mu stylowy charakter dzięki bibliotece wstępnie ustawionych wzorów i efektów podświetlenia RGB. Ponadto oprogramowanie Kingston FURY CTRL1 umożliwia personalizację ustawień. Z kolei opatentowana technologia Infrared Sync zapewnia możliwość synchronizacji efektów RGB.
Grając, edytując wideo lub robiąc cokolwiek innego, można w pełni wykorzystać potencjał swojego systemu dzięki Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition. Pamięć ma certyfikat Intel XMP. Zapewnia bardzo małe opóźnienia oraz wstępnie zoptymalizowane zakresy szybkości i napięcia, co umożliwia łatwe zwiększenie częstotliwości taktowania poprzez wybór jednego z wbudowanych profili. Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition nie tylko obsługuje procesory AMD Ryzen, lecz także bezproblemowo integruje się z systemami opartymi na procesorach Intel lub AMD.
„Jako że firma Kingston obchodzi 35-lecie swojej działalności, niezmiernie cieszymy się, że możemy zaoferować tę edycję specjalną pamięci z popularnej rodziny produktów Kingston FURY Beast. Jest ona adresowana do tych, którzy chcą zaktualizować wydajność i wygląd swojego systemu” – mówi Iwona Zalewska, kierownik działu pamięci DRAM, Kingston EMEA. „Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition umożliwia osiągnięcie tego dzięki szybkościom 3200 i 3600 MT/s2 oraz jasnym efektom RGB podświetlającym wyjątkowy biały radiator” – dodaje Iwona Zalewska
Pamięć Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition jest dostępna jako pojedyncze moduły o pojemności 8 GB i 16 GB oraz w zestawach po 16 GB i 32 GB. Produkt został w 100% przetestowany pod kątem szybkości i jest objęty ograniczoną bezterminową gwarancją.

Raport Bitget Wallet wykazuje, że portfele kryptowalutowe stają się uniwersalnymi centrami finansowymi

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.