Komunikaty PR

Komfort dla zmęczonych oczu

2021-06-28  |  01:00
Biuro prasowe

Wakacje to dobry moment, by szczególnie zadbać o oczy, tak by były gotowe do pracy po powrocie, dlatego do walizki koniecznie spakuj maskę rozgrzewającą na oczy iRelief®.

 

Urlop to czas przygód i relaksu. Wiemy, jak dbać o ciało podczas opalania czy morskich kąpieli, ale czasem zapominamy, że oczami również trzeba się odpowiednio zaopiekować. Na przykład podczas pływania i snorkelingu koniecznie trzeba używać dobrze przylegających okularów pływackich, które zabezpieczą oczy przed kontaktem ze słoną wodą, która wysusza oczy i może prowadzić do ich podrażnienia, a w przypadku zespołu suchego oka – pogłębić objawy. Przy zakupie okularów przeciwsłonecznych powinniśmy wybierać te, które są wyposażone w odpowiednie filtry UV. Pozwoli to uniknąć poczucia suchości i pieczenia. Do walizki dobrze jest wrzucić krople z kwasem hialuronowym, na przykład doskonałe I-DROP® MGD.

 

Co jeszcze możemy zrobić dla naszych oczu podczas wakacyjnego wyjazdu? Warto zabrać ze sobą maskę rozgrzewającą na oczy iRelief®. Jej ogromną zaletą jest zasilanie USB – to pozwala wygodnie używać maskę praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy mamy dostęp do mikrofalówki czy garnka z ciepłą wodą (jest to niezbędne przy maskach żelowych). Wystarczy, że mamy ze sobą powerbank i spa dla oczu jest gotowe – w samolocie, w hotelu, po ciężkim dniu w pracy, w czasie wakacji – na przykład przy basenie.

 

Maska iRelief® łagodzi objawy zespołu suchego oka i objawy zmęczenia oka – jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które spędzają dużo czasu przy komputerze lub ekranie smartfona.

 

Maska  iRelief®  dowodzi również, że doskonały prezent o charakterze biznesowym może być innowacyjny i elegancki, a jednocześnie przynosić faktyczną ulgę i ukojenie. Wygoda użytkowania – w podróży służbowej; przed trudną prezentacją; w biurze,  gdy oczy potrzebują pomocy – powoduje, że maskę iRelief® docenią najbardziej wymagający. Wykorzystanie łącza USB zapewnia wyjątkową uniwersalność – w dzisiejszych czasach, gdy spędzamy wiele godzin pracując na komputerach lub laptopach, które są wyposażone w gniazda USB, jesteśmy uzbrojeni w przenośne powerbanki, itp. – każde tego typu urządzenie wystarczy, aby komfortowo i skutecznie zadbać o oczy, które po wielu godzinach przed ekranami, często w klimatyzowanych pomieszczaniach, cierpią najbardziej.

 

Maska iRelief® pozwala na ustawienie trzech temperatur – 30, 40 i 45°C i utrzymanie jej przez wyznaczony czas, ponieważ maska, gdy jest włączona, nie stygnie. Jest to szczególnie istotne w przypadku ZSO – zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Okulistycznego w łagodzeniu objawów zaleca się ciepłe okłady w stałej temperaturze ok. 40°C przez okres 10 minut[1].

 

By skorzystać z maski iRelief®, wystarczy podłączyć  maskę z powerbankiem lub portem USB komputera za pomocą załączonego do zestawu przewodu. Następnie należy nacisnąć i przytrzymać przycisk, by włączyć urządzenie. Za pomocą tego samego przycisku, należy wybrać jedną z dostępnych temperatur: 38 C, 40 C lub 45 C. Świecąca się dioda informuje o działaniu maski. Użytkownik może wyłączyć urządzenie w dowolnym momencie poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku. Maska wyłączy się automatycznie po 30 minutach pracy.

 

Maski iRelief® są dostępne w sklepie wzrokok.pl i aptekach internetowych w cenie 200 złotych.

 


[1] https://pto.com.pl/storage/guidelines/52/e93ffdc9df5d6eaa2d533a97a2bdd9a6.pdf

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Serce pod opieką - spotkania z kardiologiem Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:10

Serce pod opieką - spotkania z kardiologiem

Niezależnie od momentu rozpoznania choroby hematoonkologicznej, takiej jak np. przewlekła białaczka limfatyczna czy szpiczak plazmocytowy,  każdy pacjent powinien mieć świadomość, że
Zdrowie Diagnoza: krótkowzroczność. Jak dbać o wzrok dziecka i spowolnić postęp wady?
2024-09-27 | 01:00

Diagnoza: krótkowzroczność. Jak dbać o wzrok dziecka i spowolnić postęp wady?

Krótkowzroczność, jest coraz powszechniejszą wadą wzroku u dzieci i młodzieży. Jedną z jej najczęstszych przyczyn jest nadmierne wydłużenie osiowe gałki ocznej. Wada ta powoduje
Zdrowie Urazy zębów u dzieci. Jak dbać o prawidłową higienę po wypadku stomatologicznym?
2024-09-25 | 13:17

Urazy zębów u dzieci. Jak dbać o prawidłową higienę po wypadku stomatologicznym?

W dniach 20-21 września 2024 r. odbyła się 23. edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Polka w Europie”, podczas której omawiano bieżącą sytuację

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.